„Raj utracony” Sniegoskiego już w sprzedaży!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

raj utracony, thomas sniegowski

Od dzisiaj w księgarniach trzeci tom serii „Upadli” amerykańskiego pisarza i scenarzysty komiksowego, Thomasa Sniegoskiego, który zasłynął jako współautor między innymi przygód Buffy, czy Wolverine’a. „Raj utracony” to kontynuacja losów Aarona, pechowego Nefilima z przepowiedni i ostatniej nadziei upadłych na Boskie przebaczenie.

Tym razem Aaron znalazł wreszcie miejsce, w którym może się schronić. To Aerie, ruina, w której żyją obok siebie Nefilimowie i upadli. Niestety – Werchiel, sadystyczny dowódca Potęg wcale nie zamierza odpuścić swojemu wrogowi numer 1 i zastawia na niego pułapkę. Jak najłatwiej skłonić faceta do podjęcia pochopnych decyzji? Porwać mu ukochaną... Gdy Werchiel uprowadza Vilmę, Aaron nie może usiedzieć w miejscu i rusza na odsiecz. Problem w tym, że ten akt odwagi może sprowadzić zagładę na całe Aerie...

„Upadli” to seria całkowicie odmienna od tych, w których zazwyczaj występują upadłe anioły, raczej połączenie powieści sensacyjnej i horroru, niż emo-romans. Skierowani bardziej do męskiej części czytelników, dzieje Aarona przypominają naszpikowany zwrotami akcji komiks. Na podstawie tetralogii powstał miniserial telewizyjny, który można oglądać na antenie AXN.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...