wow_malfurion

Rebis po raz kolejny przedsiębiorstwem "fair play"!

Informacja prasowa

rebis, przedsiębiorstwo fair play

Z przyjemnością informujemy, że 17 grudnia 2010 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XIII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Podczas Gali Finałowej, Dom Wydawniczy REBIS, otrzymał certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W tym roku Wydawnictwo nasze obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia, a w programie „Fair Play” uczestniczymy po raz jedenasty. W roku ubiegłym REBIS, jako jedna z 27 firm w Polsce odebrał "Platynową statuetkę" – nagrodę specjalną dla firm, które były obecne w programie przez 10 kolejnych lat i co roku spełniały wymagania programu oraz zdobywały tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Organizatorami są Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Nagradzane w konkursie firmy swoimi działaniami i dobrą kondycją finansową udowadniają, że prowadzenie przedsiębiorstwa zgodnie z zasadami fair play nie tylko nie wpływa negatywnie na kondycję firmy, lecz wręcz przeciwnie, dzięki pozytywnemu oddźwiękowi społecznemu, jasnym zasadom postępowania z klientami, kontrahentami i pracownikami przynosi wymierne zyski, również finansowe.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...