dziki_lad

Następca Twilight?

1 minuta czytania

Do sprzedaży trafiła dzisiaj kolejna cześć serii Rasa Środka NocySzkarłat Północy, autorstwa Lary Adrian. Powieść wydana u nas przez Amber, za oceanem cieszy się ogromną popularnością i podbija amerykańskie listy bestsellerów. Ciekawe w sumie, jak u nas, kiedy gorączka Zmierzchu przeszła w stadium utajone (a przynajmniej już nie wywołuje takiego szumu)? W dodatku najwyraźniej wampiry na dobre wpisały się do popkultury, bowiem w USA powstaje również film na podstawie tejże serii. Czytał ktoś z was pierwszy tom cyklu pt. "Pocałunek o Północy"? Podobał się? W końcu nie od parady powieści honorowane są nagrodami, a ta na zachodzie zdobyła nagrodę największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu.

okładka, szkarłat północy

Wampir i kobieta połączeni krwią i tajemnicą pójdą za głosem ciała i duszy w świat mroku i rozkoszy

Druga część bestsellerowej serii Rasa Środka Nocy

Kiedy w klinice weterynaryjnej pojawia się ranny mężczyzna, doktor Tess Culver nie ma pojęcia, że jej życie właśnie na zawsze się zmienia. Nie wie, że wysoki, ubrany w czerń nieznajomy nie jest człowiekiem, lecz wampirem-wojownikiem.

Jego dotknięcie budzi w Tess ukryte pragnienia, których istnienia nie przeczuwała. Jeden krwawy pocałunek przenosi ją do jego świata – namiętności, grozy i walki z tymi przedstawicielami jego rasy, którymi rządzi nałóg krwi…

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...