Oczekujcie Posłańca

1 minuta czytania

23 września nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia ukaże się nowa książka Markusa Zusaka, znanego już ze Złodziejki Książek. Powieść będzie nosić tytuł Posłaniec, a opowiadać będzie o losach niejakiego Eda.

okładka, posłaniec, zusak, nasza księgarnia

Mocna, dynamiczna, ciekawie napisana... upajająca i intrygująca lektura.

"Reading Time"

Poznajcie Eda Kennedy'ego – przeciętnego taksówkarza, kiepskiego karciarza, pechowca w miłości. Mieszka w ruderze na przedmieściach, dzieli się kawą ze swoim psem Odźwiernym i darzy uczuciem koleżankę Audrey. Jego życiem rządzą spokojna rutyna i brak perspektyw – do chwili, gdy pewnego dnia niechcący powstrzymuje napad na bank.

I wtedy pojawia się pierwszy as.
Wtedy Ed zostaje Posłańcem.

Tak oto wybrany, wędruje przez miasto, pomagając i cierpiąc (jeśli to konieczne), aż pozostanie już tylko jedno pytanie – kto stoi za jego misją?

Posłaniec to tajemnicza wędrówka w poszukiwaniu przeznaczenia. Porusza i trzyma w napięciu aż do ostatniego zdania.

Komentarze

0
·
Jakiś czas temu czytałam "Złodziejkę książek" tego autora - rewelacja. Zusak jest znakomitym pisarzem. Z zamkniętymi oczami kupię wszystko co, ten facet napisał
0
·
Cudowna książka. Czyta się ją jak baśń. Chociaż baśnią nie jest. Jest piękną opowieścią o człowieku. O tym jak bardzo wybory których dokonujemy codziennie wpływają na nasze (i nie tylko nasze) życie. Naprawdę warto sięgnąć po tę książkę.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...