Powrót "Zwiadowców" – zapowiedź Jaguara

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, że w odpowiedzi na liczne pytania czytelników, przyspieszyliśmy cykl wydawniczy serii "Zwiadowcy" Johna Flanagana. Pierwsze dwa tomy serii: "Ruiny Gorlanu" oraz "Płonący most" zyskały sobie szerokie grono czytelników i znalazły się na topce EMPIKu. Cykl o mistrzu Halcie i jego uczniu Willu już od ponad 30 tygodni okupuje listę bestsellerów "New York Timesa" i zapowiada się, że niebawem przebije przesławnego "Eragona" Christophera Paoliniego.

Trzeci tom serii zatytułowany "Ziemia skuta lodem" ukaże się już 23 września, kolejny – pod koniec października. Miło nam poinformować, że patronat medialny nad kolejnymi przygodami Zwiadowców objęła również Telewizja Polska.

jaguar, zwiadowcy, ziemia skuta lodem, jaguar, flanagan

"Trzeci tom bestsellerowej sagi dla młodzieży pióra australijskiego pisarza Johna Flanagana.

Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał przeprowadzić armię na ziemie Araluenu, Will i Evanlyn trafiają do niewoli. Porwani przez Skandian pod dowództwem budzącego postrach Eraka, odpływają na nieznane północne ziemie.

Halt poprzysiągł ocalić Willa i uczyni wszystko, by dotrzymać obietnicy – nawet jeśli przyjdzie mu okazać niesubordynację i złamać rozkazy króla. W korpusie zwiadowców nie ma jednak miejsca dla tych, którzy kierują się własnym interesem! Pozbawiony wsparcia, odrzucony przez towarzyszy, Halt wyrusza na niebezpieczną wyprawę do odległej, skutej lodem Skandii. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel Willa – Horacy, którego niezwykłe szermiercze zdolności mogą się bardzo przydać na dzikich i nieprzystępnych terenach, przez które przyjdzie im podróżować. Ale budzące zachwyt i grozę umiejętności młodego rycerza ściągają na mężczyzn uwagę okolicznych lordów… Czas biegnie nieubłaganie. Czy Halt i Horace ocalą Willa od losu niewolnika?"

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...