Nowości wydawnicze od Insignisu

3 minuty czytania

Informacja prasowa

Dopada was jesienna chandra? W ponure, listopadowe dni potrzebujecie potężnej dawki fantastyki, aby przetrwać niekończące się noce? Wydawnictwo Insignis gotowe jest wam przyjść z pomocą. Na ten przeklęty mrokiem przygotowali dla nas dwie pozycje, które wypełnią nas energią i optymizmem na przyszłość. Pierwszą z nich jest "Dragon Age. Tevinterskie noce", dzięki której ułatwimy sobie czekania na czwartą część serii. Drugą zaś jest "World of Warcraft. Kronika. Tom 3" pozwalająca nam jeszcze lepiej zapoznać się z uniwersum Azeroth?

wydawnictwo insignis

Prawdzika gratka dla fanów Dragon Age! „Tevinterskie Noce”, zbiór 15 opowiadań usadzonych w uniwersum gry, już dostępny w polskim przekładzie!

dragon age. tevinterskie noce

„Tevinterskie Noce” to bardzo zróżnicowany zbiór opowiadań – niczym barwna mozaika! – nic zatem dziwnego, że znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele wyjątkowej serii Dragon Age, jak i niezainteresowani tym uniwersum zjadacze fantastyki.

Ci, którzy czekają w napięciu na kolejną, czwartą, odsłonę gry, będą mieli okazję raz jeszcze przejść się korytarzami Skyhold, spojrzeć w oczy pomiotom wraz z niezłomnymi Szarymi Strażnikami, spotkać bohaterów gry i tym razem nie na ekranie, a na kartach książki zmierzyć się u ich boku z niebezpieczeństwem. A potwory wyłaniające się z poszczególnych opowiadań budzą prawdziwą grozę i jeszcze więcej domysłów. „Tevinterskie Noce” dostarczą nowych wzorów wielbicielom lore gry – książka prowadzi ich między innymi do samego Arlathanu, podziemi Minratusu i Wielkiej Nekropolii Mortalitasi. Nadto wieść gminna niesie, że zbiór opowiadań przedstawia fragmenty lokacji, a może nawet bohaterów tak bardzo oczekiwanej części czwartej!

Dla tych, którzy nie poznali dotąd „Cudów Thedas”, antologia jest wyśmienitym zaproszeniem do tego zachwycającego miejsca. Mogą też po prostu zanurzyć się w lekturze piętnastu opowiadań o odwadze, przyjaźni, lojalności i wierności. O ludziach niezłomnych w obliczu niebezpieczeństwa, o złodziejach pełnych honoru, o bogu, który niemal unicestwił swych wyznawców.

Zajrzyjcie do Thedas i delektujcie się świeżym powiewem i bukietem „Tevinterskich nocy”.

Książka dostępna jest tylko w internetowym sklepie Wydawnictwa Insignis.

Skompletuj Kroniki Warcraft! Trzeci, ostatni tom właśnie trafia do księgarń!

world of warcraft kronika 3

Uniwersum Warcrafta to świat wielobarwny, bogaty wręcz zachwycający swą różnorodnością. Każda z krain – od okrytych lodem górskich pasm Dun Morogh, przez gęste tropikalne puszcze Feralas, po wypalony do gołej ziemi Gorejący Wąwóz – ma swój niepowtarzalny i zapadający w pamięć charakter. Tym, co czyni świat Warcrafta wyjątkowym, jest jego historia. Wbrew swej nazwie, uniwersum „Rzemiosła Wojny” nie zaznawało wyłącznie krwawych konfliktów. Warcraft to również opowieść o przyjaźni, poświęceniu, miłości, wierności i zdradzie. Od lat mnogość historii w nim zawartych imponowała. Teraz, wraz z pojawianiem się kolejnych pozycji literackich oraz rozszerzeń do gry MMORPG, rozrosła się do granic wyobraźni.

Mogłoby się wydawać, że zebranie wszystkich wątków i połączenie ich w przystępną całość będzie karkołomnym wyczynem, a jednak to się udało. Efektem wysiłków twórców i znawców uniwersum jest Kronika – kompendium wiedzy o świecie Warcrafta, które w atrakcyjny sposób prezentuje uporządkowaną i najnowszą wersję jego historii.

Poprzednie dwa tomy koncentrowały się na wydarzeniach z zamierzchłych czasów oraz dwóch wojnach Przymierza z Hordą; trzecia odsłona Kroniki zabierze czytelników w podróż do najsłynniejszych wydarzeń przedstawionych w grach Warcraft III: Reign of Chaos, wraz z rozszerzeniem Frozen Throne oraz World of Warcraft aż do czasów Kataklizmu, który odmienił oblicze całej Azeroth.

Trzecia Kronika skierowana jest nie tylko do fanów literackich odsłon Warcrafta, ale również do graczy, niezależnie od ich doświadczenia. Dzięki tej książce będą mogli dokładniej poznać fabularną stronę konfliktu frakcji, wykonywanych zadań oraz podziemi, przy przemierzaniu których zarwali niejedną noc. Kronika pozwoli im jeszcze mocniej zżyć się z swoim ulubionym uniwersum.

Podobnie jak poprzednie tomy, trzecia Kronika prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, ciesząc oczy wielobarwnymi ilustracjami oraz stylizowanymi kartami wydrukowanymi na wysokiej jakości papierze.

Trzeci tom Kroniki Warcrafta trafi do sprzedaży już 10 listopada, a w ślad za nim kolejna gratka dla fanów tego uniwersum – kalendarz ścienny na nadchodzący 2022 rok ozdobiony grafikami z World of Warcraft: Shadowlands, najnowszego dodatku do gry, w którym nieprzebyta dotąd bariera oddzielająca światy żywych i umarłych została rozbita, poszerzając listę dostępnych krain o zaświaty, czyli tytułową Krainę Cieni. Podobnie jak miało to miejsce w kalendarzu na 2021 rok, obok tradycyjnych świąt znajdziecie w nim również daty graniczne znanych z gry cyklicznych eventów z zachowaniem miejsca na własne notatki.

Zamów World of Warcraft. Kronika. Tom 3 – w najlepszej cenie w przedsprzedaży już teraz!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...