Ujawniono okładkę kolejnego z Artefaktów

1 minuta czytania

Wydawnictwo MAG oraz ilustrator znany pod pseudonimem Dark Crayon ujawnili okładkę kolejnego tomu cenionej serii Artefakty, do której na początku przyszłego roku trafi "Obcy w obcym kraju" autorstwa amerykańskiego pisarza Roberta A. Heinleina.

obcy w obcym kraju

W tej znanej serii pojawiają się wyłącznie nagradzane pozycje, więc i tym razem na nasze półki trafi zdobywca Nagrody Hugo za najlepszą książkę 1962 roku. Wydaje się, że to odległe czasy, ale główny bohater powieści wychował się na Marsie, zaś potem trafia do Stanów Zjednoczonych zeszłego wieku, w których króluje całkowicie mu obcy konsumpcjonizm.

Choć Valentine Michael Smith z pochodzenia jest człowiekiem, to wychował się na Marsie, zaś podróż z Czerwonej Planety na Ziemię wystawi na próbę jego odrębny punkt widzenia oraz przyzwyczajenia. Co ciekawe, ta powieść pojawiała się w Polsce trzykrotnie, zaś ostatnie wznowienie, za którym stał Solaris, jest datowane na 2006 rok.

"Człowiek w obcym kraju" będzie sobie liczył 451 stron, za które nowy wydawca wyznaczył cenę w wysokości 45 PLN. Zainteresowani będą musieli jednak zaczekać do 15 stycznia 2021 roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...