riese
Książki fantastyczne

Konkurs ze światem Mass Effect i Metro 2035

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 24 listopada 2018

Zachęcamy do udziału w nowym konkursie, który właśnie pojawił się na naszej stronie. Do wygrania są książki "Mass Effect: Andromeda. Inicjacja" oraz "Czerwony Wariant".

książkiksiążki

Żeby wziąć udział, trzeba odpowiedzieć na pytanie: "Wolałbyś żyć w świecie przyszłości rodem z serii Metro czy Mass Effect?". Odpowiedź należy uzasadnić. Konkurs znajdziecie pod tym linkiem. Powodzenia!

Komentarze

Gość_Cherubin117* · niedziela, 25 listopada 2018, 15:33
+1
Jeżeli miałbym wybrać, w którym ze światów chciałbym żyć mając do wyboru uniwersa Mass Effect oraz Metro zdecydowanie wybrałbym wariant kosmiczny, z Mass Effectem. Dlaczego? Uniwersum Metra posiada niepowtarzalny post-apokaliptyczny klimat i potrzeba walki o przetrwanie zapewnia niesamowity zastrzyk emocji oraz klimat ciężki do przecenienia. A jednak, nawet będąc wspaniale wykreowanym światem nie jest ona równie niesamowita, głęboka oraz złożona jak uniwersum Mass Effect. Eksploracja kosmosu, zaawansowane technologie oraz różnorodne kultury pośród wielu unikalnych ras zamieszkujących naszą galaktykę sprawiają, że to właśnie ten świat oferujący w swojej głębi oraz swoistym pięknie niesamowite doznania oraz możliwości sprawia, że czasem po prostu zamiera nam dech w piersi. Od zachwytu, a nie zaduchu podziemnych stacji. Uniwersum Mass Effect stanowi w tym przypadku urzeczywistnienie naszych marzeń jako ludzkości, logiczne i realne przedłużenie pragnienia odkrywania tego, co nieznane, oraz tego, co niesamowite.
Cherubin117 · niedziela, 25 listopada 2018, 15:37
0
Tak blisko, już przesłane ponownie w formularzu konkursowym
Szakal · poniedziałek, 26 listopada 2018, 15:40
0
Eh, moja "Inicjacja" dzisiaj przyszła pocztą, a uniwersum Metro nie ciekawi mnie aż tak bardzo . Lubię postapokalipsę, ale ta wschodnia odmiana jakoś mi nie podeszła.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...