bitwa_blizniakow

Konkurs ze światem Mass Effect i Metro 2035

1 minuta czytania

Zachęcamy do udziału w nowym konkursie, który właśnie pojawił się na naszej stronie. Do wygrania są książki "Mass Effect: Andromeda. Inicjacja" oraz "Czerwony Wariant".

książkiksiążki

Żeby wziąć udział, trzeba odpowiedzieć na pytanie: "Wolałbyś żyć w świecie przyszłości rodem z serii Metro czy Mass Effect?". Odpowiedź należy uzasadnić. Konkurs znajdziecie pod tym linkiem. Powodzenia!

Komentarze

1
·
Jeżeli miałbym wybrać, w którym ze światów chciałbym żyć mając do wyboru uniwersa Mass Effect oraz Metro zdecydowanie wybrałbym wariant kosmiczny, z Mass Effectem. Dlaczego? Uniwersum Metra posiada niepowtarzalny post-apokaliptyczny klimat i potrzeba walki o przetrwanie zapewnia niesamowity zastrzyk emocji oraz klimat ciężki do przecenienia. A jednak, nawet będąc wspaniale wykreowanym światem nie jest ona równie niesamowita, głęboka oraz złożona jak uniwersum Mass Effect. Eksploracja kosmosu, zaawansowane technologie oraz różnorodne kultury pośród wielu unikalnych ras zamieszkujących naszą galaktykę sprawiają, że to właśnie ten świat oferujący w swojej głębi oraz swoistym pięknie niesamowite doznania oraz możliwości sprawia, że czasem po prostu zamiera nam dech w piersi. Od zachwytu, a nie zaduchu podziemnych stacji. Uniwersum Mass Effect stanowi w tym przypadku urzeczywistnienie naszych marzeń jako ludzkości, logiczne i realne przedłużenie pragnienia odkrywania tego, co nieznane, oraz tego, co niesamowite.
0
·
Tak blisko, już przesłane ponownie w formularzu konkursowym
0
·
Eh, moja "Inicjacja" dzisiaj przyszła pocztą, a uniwersum Metro nie ciekawi mnie aż tak bardzo . Lubię postapokalipsę, ale ta wschodnia odmiana jakoś mi nie podeszła.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...