Sapkowski powraca do świata "Wiedźmina"!

W ostatnim czasie fani "Wiedźmina" mają wiele powodów do radości. Choć historia Białego Wilka w grach komputerowych już dotarła do swojego finału, to przecież Netflix szykuje serial na podstawie książek.

wiedźmin

Teraz pojawiła się kolejna sensacyjna informacja – Andrzej Sapkowski powraca do stworzonego przez siebie świata. Wydany w 2013 roku "Sezon Burz" nie jest więc jego ostatnim słowem w temacie wiedźmińskiego uniwersum.

andrzej sapkowski

Pisarz powiadomił o tym podczas Warsaw Comic Con. Nic więcej nie wiadomo o nadchodzącej książce, ale już sama wieść, że Andrzej Sapkowski pisze coś nowego w świecie "Wiedźmina", zelektryzowała fanów fantastyki.

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

0
·
Sapek zwęszył kasiorkę
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 21 kwietnia 2018, 20:42 napisał

Sapek zwęszył kasiorkę


- wychodzi trzecia część gry i dodatki do niej = sukces
- robią serial, w który zaangażowany jest Netflix = wielka popularność, sensacja, prawdopodobny sukces
- wydają zbiór opowiadań, których Sapkowski nawet nie napisał, ale są osadzone w świecie "Wiedźmina" = pewnie też sukces (nie mam danych, ale fani jednak po to sięgnęli)

Trudno więc o lepszy moment do powrotu

Pytanie pierwsze - kiedy premiera? Przed premierą serialu czy może pójdzie strategicznie i zakręci się gdzieś blisko niej (to by oznaczało 2019-2020 rok)?

Pytanie drugie - co to będzie? Nieopowiedziane historie/nieopowiedziana historia z życia Białego Wilka? Powieść z nowymi bohaterami, ale w tym samym świecie, co byłoby wyzwaniem? Jednak jakaś kontynuacja losów Geralta, co mogłoby się źle skończyć?
0
·
Sukces. Kluczowa konstatacja. Niestety, pomimo podejrzeń o skok na kasę, pewnie si ę skuszę.
0
·
I pewnie książka będzie nie lorowa z grami ;/
0
·
No jak to? Wiadomo, że Wieśka napisano na podstawie gier.
0
·
Sapkowski zapowiedział, że jego książki nie będą raczej kolidowały z tym, co zrobił CD Projekt RED. Planuje pisać prequele albo coś w rodzaju "Sezonu Burz".
0
Gość_penisek* ·
co wy się prujecie że będzie nie lorowa skoro będzie sprzed wydarzeń z sagi, to jak ma być nielorowa z grami ? Co najwyżej może się nie zgadzać jakimiś szczegółami jak sposoby na potwory czy szkoły wiedźmińskie. olaboga straszne.
to nie jest spam

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...