Nadchodzą dwie nowe powieści z uniwersum Czarnej Kompanii

1 minuta czytania

Tak, oczy was nie oszukują – ani my nie serwujemy fałszywych newsów. Pierwsza książka zatytułowana "Port of Shadows" (Port Cieni) zaatakuje nasze półki i biblioteczki 25 września anno domini 2018 (w angielskiej wersji językowej) i będzie interquelem pomiędzy "Czarną Kompanią" i "Cieniem w ukryciu". Druga "Pitiless Rain" (Bezlitosny Deszcz) nie ma na razie ustalonej daty premiery i najpewniej skupi się na wydarzeniach rozgrywających się po zakończeniu "Żołnierze Żyją".

Kroniki czarnej kompanii czarna kompania

Co znajdziemy na tylnej okładce "Port of Shadows"?

Lata walki przeciwko buntownikom działającym w imieniu Białej Róży przerzedziły szeregi Kompanii, a niezwykłe zainteresowanie Pani medykiem i kronikarzem Konowałem, od chwili ich spotkania w Wieży, nie czynią jego życia łatwiejszym.

Co gorsza u Kulawca rozbudziła się dawna nienawiść i robi wszystko, co w jego mocy, aby odebrać Konowałowi i Czarnej Kompanii uznanie Pani. Los Konowała zostaje powiązany ze świeżo zniewolonym Schwytanym. Czarodziej twierdzi, że jego istnienie zakrawa o niemożliwość, jednocześnie Konował wyczuwa w nim coś niepokojąco znajomego. Nadchodzące wydarzenia będą wymagały całej przebiegłości Konowała, aby Kompania nie została raz na zawsze zniszczona przez gierki Pani i jej "lojalnego" schwytanego Kulawca.

Komentarze

0
·
Nie mogę się doczekac.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...