SQN Imaginatio zaprasza na Warszawskie Targi Książki

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Warszawskie Targi Książki rozpoczynają się już jutro. Wrota Stadionu Narodowego otworzą się o 10:00, a na teren obiektu sportowego wkroczą dziesiątki tysięcy czytelników, by wspólnie brać udział w tym literackim święcie. Przez cztery dni zamiast sportowymi emocjami Stadion Narodowy wypełni się książkami. Setki wydawnictw i autorów, liczne atrakcje, ciekawe spotkania i masa wspaniałej literatury. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Wydawnictwa SQN, jak i również powołanego przez nie brandu zajmującego się literaturą fantastyczną – SQN Imaginatio. W imieniu oficyny bardzo serdecznie zapraszamy na stoisko 52/D8.

sine qua non,

W tym roku Wydawnictwo SQN nie przygotowało na targi żadnej premiery z gatunku literatury fantastycznej. Niemniej zachęcamy do przyjrzenia się ofercie oficyny. Podczas WTK będzie można zaopatrzyć się w nowości ostatnich miesięcy w atrakcyjnych cenach. Szczególną uwagę zwracamy na „Królów Dary” Kena Liu, „Grimm City. Wilk!” Jakuba Ćwieka oraz „Krew i stal” Jacka Łukawskiego. Wszystkie książki SQN będą przecenione o ok. 25% od cen okładkowych, a do tego będzie funkcjonować promocja „3 za 2” – przy zakupie trzech dowolnych książek, najtańsza z nich będzie kosztować 0 zł!

20 maja, godz. 13:00 – spotkanie z Łukaszem Orbitowskim

sine qua non, orbitowski

21 maja, godz. 14:00 – spotkanie z Jakubem Małeckim

sine qua non, małecki

21 maja, godz. 15:00 – spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

sine qua non, ćwiek

Fantastyka kojarzy się z wolnością, niczym nieskrępowaną przestrzenią wyobraźni, swobodą w budowaniu światów i kreowaniu bohaterów. Potrzebuje miejsca, żeby rozwinąć skrzydła. Dlatego uznaliśmy, że fantastyka wydawana pod szyldem SQN zasługuje na własną markę – osobne miejsce, w którym będziecie mogli się zatrzymać, odpocząć i zanurzyć się w świecie fantastyki. W naszym świecie.

SQN Imaginatio. Twoja broń w walce z rzeczywistością. Zapraszamy na stoisko 52/D8

Komentarze

0
·
Tak a mnie szef wysyła od jutra do niedzieli na szkolenie do Spały. (

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...