Zimowe dzieci – wyniki konkursu

1 minuta czytania

zimowe dzieci, jennifer mcmahon

Choć prezent od Zajączka Wielkanocnego to dość świeży i słabo rozpowszechniony zwyczaj w naszym kraju, a na dodatek niektórzy zakrzykną, że to taka kolejna "ukryta opcja niemiecka", więc nie należy jej wspierać, to Game Exe zawsze płynęło pod prąd. Dla nas każda okazja jest dobra, aby nagrodzić naszych wiernych czytelników, stąd też może być nawet upominek od tradycyjnej skandynawskiej kozy, o ile całość posiada jakieś logiczne podłoże.

O co się rozchodzi? Nie tak dawno zakończyliśmy nas konkurs, zorganizowany we współpracy z wydawnictwem Media Rodzina, gdzie można było zgarnąć egzemplarz książki "Zimowe Dzieci". W rozszerzeniu znajdziecie listę szczęśliwców, do których niedługo zapuka sympatyczny Pan Listonosz.

  • Krzysztof G. z Kobyłki.
  • Elżbieta T. z Kalisza.
  • Sylwia D. z Dąbrowy Górniczej.
  • Zofia S. z Czarnej Białostockiej.

Serdecznie gratulujemy, uprzejmie zaznaczając, że śnieżyca za oknem nie ma nic wspólnego z naszym konkursem. Co złego to nie my, a żeby to udowodnić, przypominamy o trzech pozostałych polowaniach na nagrody, w których można wygrać egzemplarz gry "Pillars of Eternity", a także książki "Błąd warunkowania" oraz "Chór zapomnianych głosów". Pomyślnych łowów!

Prawidłowe odpowiedzi:

1. Jak nazywa się seria, w ramach której wydano "Zimowe dzieci"? Gorzka czekolada.

2. Ile lat w chwili śmierci miała Gertie? 8.

3. Jak miał na imię mąż Katherine? Gary.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...