Aion

Aion Magazine

Dodał: , · Komentarzy: 0
aion, magazine

NCsoft, współpracując z Cranberry Publishing, ma zamiar wydać Aion: The Official Magazine. Gazeta ma wychodzić co cztery tygodnie, a pierwszy numer pojawi się 26 marca. Wewnątrz znajdziemy ekskluzywne wywiady, informacje o nadchodzących wydarzeniach w grze, obszerne poradniki oraz wskazówki pomocne w rozgrywce. Do każdego egzemplarza dołączone są również przedmioty, które można uaktywnić w grze, w pierwszym numerze będzie to czapka Kerubów. A wszystko to za €2.99 (£2.49, $3.99). By zamówić magazyn, należy wejść na oficjalną stronę i dokonać wpłaty.

Grojkon 2010

Informacja prasowa

Chcielibyśmy oficjalnie i z radością powiadomić, iż na konwencie Grojkon 2010, odbędzie się turniej, w którym zostanie wytypowany najlepszy Mistrz Gry. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału jako Mistrz Gry, Gracz lub Sędzia, zapraszamy do zapoznania się z zasadami turnieju na naszej stronie oraz naszym forum. Zostań pierwszym Mistrzem Złotych Kości!

Pyrkon 2010

Informacja prasowa

Dla wszystkich osób, które przy okazji uczestnictwa w konwencie Pyrkon 2010 zdecydują się oddać krew, mamy dobrą wiadomość. Nie tylko będą mogli przyczynić się do ratowania ludzkiego życia, ale za ten chlubny gest otrzymają – poza standardowym zestawem złożonym z 8 czekolad i soku – "niezbędnik konwentowicza"! W jego skład wchodzą kubek na gorącą, poranną kawę (i nie tylko) oraz smycz zwieńczona otwieraczem.

Mass Effect 2

Bardzo mi miło poinformować, że wraz z tą chwilą na GameExe pojawiła się czwarta mini aktualizacja działu o Mass Effect 2.

W związku z tym, że spotykane podczas rozgrywki postacie są różne, w dzisiejszym wydaniu pragnę przedstawić Wam dziewięć artykułów tyczących się ras.

Serdecznie polecam systematycznie zaglądać na GameExe, bowiem kosmos wciąż stoi przed nami otworem!

Dragon Age: Początek - Przebudzenie
dragon age: przebudzenie, mhari

Premiera „Dragon Age: Przebudzenie” już tylko za 21 dni i chyba większość fanów gatunku z utęsknieniem wypatruje daty 19 marca 2010 roku, zastanawiając się, czym tym razem zaskoczą nas magicy z BioWare. Fabularnie rozszerzenie może namieszać sporo, w końcu odkryjemy sekrety i prawdziwe motywacje Mrocznych Pomiotów, spuszczonych ze smyczy po śmierci Arcydemona. Czyżby więc nasi najwięksi przeciwnicy nie byli bezmózgimi potworami, pragnącymi zagłady wszystkich istot myślących, a w tym szaleństwie jest metoda? To wszystko oblane smakowitą polewą w postaci bardzo klimatycznej i mocno przemyślanej krainy Orlais, którą tak pięknie przedstawiła nam Leliana. No i nowi towarzysze, nie zapominajmy o towarzyszach! Ech… Szykują się kolejne nieprzespane noce.

Tak czy siak, zgodnie z niepisaną tradycją, pod koniec każdego tygodnia poznajemy nowego kamrata, który dołączy do rześkiej grupki naszego Szarego Strażnika. Nie inaczej jest tym razem. Poznajcie niejaką Mhairi, twardą wojowniczkę, która jest na równi seksowna jak zabójcza. No cóż, tak przynajmniej mówią…

Mass Effect 2

Drodzy czytelnicy! Mam niezmierną przyjemność przeprowadzić kolejną mini aktualizację działu o Mass Effect 2. Co przygotowaliśmy dla Was tym razem?

Zaczęło się od broni, pojawiły się też pancerze, a dziś na Wasze ręce oddaję jedenaście artykułów zawierających dokładne charakterystyki postaci, które dumnie towarzyszą Shepardowi.

Przygotujcie się, oto oni – przed Wami:

Życzę miłego czytania i zachęcam do odwiedzania nas na bieżąco!

Mass Effect 2: Projekt Hefajstos

Tego mogliśmy się spodziewać – BioWare dzisiejszego dnia, w godzinach „mocno” porannych, zapowiedział kolejne DLC do swojego kosmicznego dziecka „Mass Effect 2”. Niespodzianką nie jest też zawartość, jaką oferuje: to oczywiście nowy wehikuł i pięć dodatkowych misji, w których nasze cacko będzie grać pierwsze skrzypce.

mass effect 2, dlc, firewalkermass effect 2, dlc, firewalker
Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx

Najlepszy add-on na świecie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dokładnie cztery dni temu informowaliśmy o cechach kolejnego DLC do Borderlands pt. The Secret Armory of General Knoxx i prezentowaliśmy wam wywiad na ten temat, a już teraz możemy zakomunikować, że dzisiaj (25 lutego) wyjdzie wersja na PC oraz PS3, którą będzie można kupić na oficjalnej stronie tytułu. Zapraszamy również do obejrzenia traileru nowego DLC z polskimi napisami na naszym kanale GameExeView.

Tłusty Czwartek

Lubię antyki. A Wy? Nawet jeśli nie, i tak nie robi mi to różnicy, bo niedawno okazało się, że takich miłośników kurzu jest w redakcji więcej i chociaż w jednej swej dziwności nie jestem osamotniona. Zjeżdżając niżej zobaczycie dlaczego.

Zimno wszystkim w zadki i nawet ja nie jestem od tego wyjątkiem, więc żeby Was trochę rozweselić, bo przecież wszystko to kochamy, postanowiliśmy urządzić małe porządki przedwiosenne (tym razem mama nas zaganiać nie musiała). Długo myśleliśmy, za którą szafę w redakcji się wziąć i w końcu stwierdziliśmy, że najlepiej za tą największą, najstarszą i najbardziej zakurzoną. Długa i mozolna praca sprawiła, że prawie wszyscy jesteśmy już w wiosennych nastrojach, choć do samej pory roku jeszcze daleko, i nawet mróz nie jest w stanie odmienić naszych poszkodowanych, przez wypadające z szafy graty, głów. Nie zdziwcie się więc, jeśli zobaczycie któregoś z redaktorów paradującego po ulicach w wiosennym przebraniu: po prostu pokiwajcie głową, uśmiechnijcie się i idźcie dalej. Choć, szczerze mówiąc, ja siedziałam w fotelu i obecna byłam podczas prac tylko jako kąśliwy widz, to mogę Wam powiedzieć, że podjadane przeze mnie orzeszki były wyśmienite. W każdym razie wszystkie prezentowane dzisiaj recenzje starszych gier zawdzięczacie następującym, niewolniczo pracującym, mrówkom o wdzięcznych nickach: Dwie Twarze, eimyr, Wiktul, Valandil Falassion oraz Ven'Diego.

A teraz miłej zabawy i wybaczcie, ale muszę iść rozprawić się z tym, który stwierdził, że dodanie 11 artykułów będzie w porządku i wcale nie zaszkodzi mojej, zakochanej w liczbie trzy, głowie.

Tłusty czwartek
Wczytywanie...