Konwenty
star wars, konwenty

W lutym miłośników Gwiezdnych Wojen z całej Polski czekać będzie kilka zjazdów, organizowanych przez różne fankluby.

Na początek Gorzów Wielkopolski. Tamtejsze Stowarzyszenie Miłośników Star Wars "Dagobah" 7 lutego (jak zwykle jest to pierwsza niedziela miesiąca) zaprasza na kolejne, już 48. Spotkanie. Start o godzinie 10.30 w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy Drzymały 26, sala nr 21.

W planach m.in: przegląd wydarzeń ze świata GW, Boba Fett w filmie a komiksach, czyli dyskusja na temat ubioru najsłynniejszego łowcy nagród w galaktyce, konkurs wiedzy z zakresu Ep1 do Ep6 (dla zwycięzcy przewidziano nagrodę) oraz oczywiście ustalenia odnośnie spraw organizacyjnych Stowarzyszenia.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich fanów z Gorzowa i okolic.

Konwenty

Wieści z Pyrkonu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przedstawiamy dziś jedną z pierwszych i z pewnością nie ostatnich wieści z Pyrkonu 2010, konwentu, który GameExe objęło patronatem medialnym:

Zgłoszenia punktów programu czas zacząć!

Nawet czas najwyższy! Działa już formularz do zgłaszania punktów programu! Zachęcamy wszystkich, którzy swoje punkty uzgadniali osobiście czy proponowali na forum, do zgłoszenia swoich propozycji oficjalnie przez formularz, dzięki czemu zapiszą się w naszej bazie danych. Formularz dostępny jest w dziale Program > Zgłoś punkt programu. Punkty programu zgłaszać należy do 1 marca 2010r.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konwentu.

Złodziej Pioruna

Informacja prasowa

okładka

10 lutego w księgarniach pojawi się I tom przygód Percy Jacksona – Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Złodziej Pioruna z filmową okładką. Reedycja książki związana jest z wejściem na ekrany kin filmowej wersji powieści pod tym samym tytułem. Pierwotnie tom pojawił się na polskim rynku w maju 2009 roku.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy to seria autorstwa amerykańskiego pisarza – Ricka Riordana, opowiadająca o przygodach nastoletniego chłopca (tytułowy Percy), który okazuje się być herosem – synem śmiertelniczki i boskiego władcy mórz – Posejdona. Akcja pierwszej części powieści toczy się wokół kradzieży pioruna Zeusa, o którą zostaje oskarżony… Percy. Czy uda mu się oczyścić z podejrzeń? Czy zapobiegnie wielkiej wojnie między bogami Olimpu? Zapraszamy do lektury i nowego świeżego spojrzenia na grecką mitologię.

W Polsce pojawiły się dotąd dwie części powieści Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna oraz Morze Potworów. Premiera trzeciego tomu – Klątwa Tytana – przewidziana jest na 10 marca.

Film Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Złodziej Pioruna pojawi się w Polsce 19 lutego (premiera światowa – 10 lutego 2010).

Serię Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy wydaje wydawnictwo Galeria Książki.

Wczytywanie...