Książki fantastyczne

"Dolina Szkieletów", multimedialny projekt Patricka Carmana, to opowiadana z dwóch perspektyw historia niezwykłego śledztwa prowadzonego przez parę przyjaciół. Składają się na nią tajne dzienniki Ryana McCraya oraz założona przez Sarah Fincher strona internetowa www.dolinaszkieletow.pl. Tylko wtajemniczeni w szczegóły dochodzenia czytelnicy tajnych zapisków mogą obejrzeć zakodowane w sieci amatorskie filmy dokumentujące odkrycia Sarah. A gdy to zrobią, poczują na własnej skórze grozę, jaka się czai w małym miasteczku o dziwnej nazwie...

Zachęcamy do obejrzenia trailera książki, który prezentujemy poniżej.

Książki fantastyczne

Pragnę uroczyście poinformować, że parę chwil temu na GameExe pojawił się kolejny ciekawy tekst. Wszystko za sprawą naszego redaktora, Medivha, który, dzięki uprzejmości wydawnictwa Akapit-Press, mógł przeczytać i specjalnie dla Was zrecenzować książkę pt. "Święte blizny". Jeśli zastanawiacie się, czy warto wydać na nią odłożone pieniążki, zapoznajcie się z świeżutką recenzją i przekonajcie się. Polecam!

okładka

Flirt z paradoksem. Dokładnie to zaoferowała nam Kathleen Duey poprzez Franklina w „Głodzie dotyku”. Żadne arcydzieło, ale ciekawa pozycja w oryginalnym uniwersum, tak właściwie w sam raz do czytania w podróży. Właśnie takiej książki potrzebowałem, aby oderwać się na chwilę od maturalnych przygotowań, więc drugi tom w paczuszce od listonosza uradował mnie niezmiernie.

Gry planszowe i karciane

Archiwalne Lyonesse Crystalograph

Dodała: , · Komentarzy: 0

Wydawnictwo Kuźnia Gier udostępniło archiwalne numery Lyonesse Crystalograph. Czasopisma, które wszystkim chętnym przybliży świat Wolsunga.

Przed Wami czasopismo, które pamięta jeszcze czasy, gdy Wolsung konwertował się z pierwszej autorskiej mechaniki na Q10, a Królowej Tytani dopiero wyrzynały się pierwsze ząbki.

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszymi Wolsungowymi doniesieniami.

wolsung
Mass Effect 2

Nie ma gry idealnej i każdy, nawet najlepszy, tytuł może się poszczycić listą błędów mieszczącą się na kilkunastu kartkach A4. Wyjątkiem nie jest tu również najnowsze dziecko BioWare – Mass Effect 2. Cóż, mimo największych chęci, wszystkiego wychwycić się niestety nie da. Ważne jest więc to, aby potknięcia nie były irytujące dla gracza i nie uprzykrzały mu zanadto rozgrywki oraz ewentualne poważniejsze bugi były szybko łatane. Tak też czynią nasi zacni Kanadyjczycy i już dziś z ich serwerów możemy pobrać najświeższy patch oznaczony numerkiem 1.01.

Mass Effect 2 – 1.01 Patch PC (42 MB).

Listę zmian znajdziecie w rozwinięciu.

Książki fantastyczne

Metro 2033 już jutro!

Dodała: , · Komentarzy: 0
okładka

Już jutro swoją premierę będzie miała najnowsza książka Dmitry’a Glukhovsky’ego. Powieść, która powinna zainteresować niejednego fana post-apokaliptycznych realiów, mutantów, Neuroshimy i innych zombiaszczy. Autor zaprasza nas na wycieczkę po moskiewskim metrze, ostatnim bastionem moskiewskiej ludności po zagładzie nuklearnej. Metro 2033 jest efektem osobistych przemyśleń pisarza i dziennikarza nt ziemskiego życia po globalnej katastrofie nuklearnej. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis.

A już teraz fragmenty książki możecie znaleźć na oficjalnej stronie.

Drodzy moskwiczanie i goście stolicy! Moskiewskie metro to system transportu, którego użytkowanie wiąże się z podwyższonym ryzykiem.

Informacja w wagonie moskiewskiego metra

Mass Effect 2

Pragnę uroczyście przedstawić Wam kolejną porcję artykułów poświęconych grze Mass Effect 2. Dwa dni temu pojawiły się teksty opisujące poszczególne bronie, a dziś mamy dla Was sześć świeżutkich artykułów, w których znajdziecie charakterystyki wszelkich części pancerza. Który hełm wybrać? Jakie rękawice? W tej zbroi mi do twarzy? Gorąco zachęcam do czytania!

Lista artykułów:

Odwiedzajcie nas na bieżąco, kolejne teksty w drodze!

Wczytywanie...