Champions Online

Relevation w fazie testów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nadchodzące darmowe rozszerzenie do Champions Online właśnie trafiło na serwer testowy.

relevation, champions online

Relevation, bo to o nim mowa, wprowadzi nowe obszary, jak chociażby Vibora Bay, sześć dodatkowych meta-mocy, Świątynię Therakiel, w której będzie można rywalizować wraz z przyjaciółmi. Nie zabraknie oczywiście nowych elementów dla naszych kostiumów.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Filmy fantastyczne

David Anders w "Vampire Diaries"

Dodał: , · Komentarzy: 0

W kilku kwietniowych odcinkach Vampire Diaries pojawi się nowa postać. Będzie to wujek Eleny oraz Jeremy'ego, Jonathan Gilbert.

david anders

Zagra go David Anders – aktor znany przede wszystkim z serialowych roli w takich produkcjach jak "24 godziny", "Alias" czy "Heroes". Jonathan Gilbert pojawił się już wcześniej (w jednej z wizji, grał go wtedy Joe Knezevich) i z pewnością przysporzy bohaterom dodatkowych kłopotów. Wielu kojarzy Andersa jako Adama z "Heroes", gdzie grał lepiej niż przyzwoicie. Oby tym razem było podobnie.

Star Wars

Dołącz do Jedi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Niektórych zainteresował news "Jediism". Na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars pojawił się kolejny ciekawy artykuł.

jedi

Przygotowany przy udziale Jedi Order, przedstawia organizacje skupiające Jedi, działające także w Polsce. Przede wszystkim są to fani, którzy w przeszłości organizowali wiele tego typu zrzeszeń. Większość z niech nie przetrwała do dziś, ale są oczywiście wyjątki.

Chcesz należeć do jednego z zakonów czy akademii? Jeśli chcesz, to na pewno zajrzysz tutaj.

Guild Wars

Na ten weekend ANet przygotowała kolejny specjalny event w Guild Wars.

Tym razem będzie to podwójna liczba punktów do tytułów Luxonów oraz Kurzików. Dodatkowe punkty uzyskamy za wymianę ich na umiejętności, bursztyn lub jadeit oraz za podniesienie reputacji sojuszu.

Event rozpocznie się w piątek, o 21:00. Koniec, standardowo, w poniedziałek o 8:59 czasu środkowoeuropejskiego.

World of Warcraft: Cataclysm

Youtube'owy kataklizm

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na naszym YouTube'owym kanale GameExeView pojawił się kolejny filmik. Jest to trailer nowego dodatku do World of Warcraft o podtytule Cataclysm. Za tłumaczenie dzięki winne są ponownie Lionelowi, a Was, drodzy czytelnicy, zapraszam do zapoznania się z nowym Azeroth!

Planescape: Torment
miejski gmach rozrywki, planescape

"Ze wszelkiej niezwykłej architektury Sigil, zdaniem wielu, nie ma żadnej bardziej dominującej od Miejskiego Gmachu Rozrywki (ang. Civic Festhall), siedziby Stronnictwa Doznań, budynku o oszałamiającym wdzięku i pięknie. Wspaniała struktura wznosi się ponad 1,000 stóp w górę, jej podpory i słupy sięgające od jednego szczytu do innego, czyniąc rozpoznawalny punkt centralny na horyzoncie miasta. Jest także dość rozpoznawalny na poziomie ulicznym, gdyżhordy żonglerów, śpiewaków i tancerzy i im podobnych gromadzą się i robią przedstawienia wokół wejść budynku, mając nadzieję zdobyć miedziaka czy dwa od pełnych podziwu przechodniów."

Graczom kultowego Planescape: Torment budynku Miejskiego Gmachu Rozrywki przybliżać raczej nie trzeba, ale pozostałych na pewno zainteresuje fakt, iż Sferopedia wzbogaciła się o artykuł odnośnie tego niesamowitego miejsca. Znalazło się w nim miejsce na plan budynku, opis teatrów i pozostałych pomieszczeń, w tym sensoriów.

Zainteresowanych zapraszam pod ten adres.

Star Wars

"Jediism"

Dodał: , · Komentarzy: 1
jediism, star wars

Wielu fascynuje świat Gwiezdnych Wojen. Niektórych do tego stopnia, iż postanowili stworzyć religię, opartą na Mocy. A wszystko zaczęło się od tzw. „Fenomenu spisu powszechnego Jedi” (ang. Jedi census phenomenon) z 2001r. W Nowej Zelandii odbywał się właśnie taki spis. Dwa tygodnie wcześniej pojawił się jednak komunikat, który zachęcał do tego, aby wybrać rubrykę "Inne" i wpisać w niej "Jedi". Chodziło o to, by zdobyć takie wpisy od 8 000 osób i sprawić, by nowa religia stała się legalna. Według londyńskiej gazety "Sunday Times", 5% mieszkanców Nowej Zelandii zastosowało się do tej instrukcji.

Podobnej treści e-mail krążył także po Wielkiej Brytanii, lecz tam nie odniesiono sukcesu. Legalnie na terenie USA kościół działa jednak oficjalnie, jak też odpowiedział członek Temple of the Jedi Order.

Artykuł na ten temat został zamieszczony na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Autor stara się w nim nakreślić doktrynę i filozofię nowej religii. Dla zainteresowanych wyłowił także z sieci najpotrzebniejsze linki. Tekst znajdziecie pod tym adresem.

Guild Wars

Ghosts of Ascalon

Dodał: , · Komentarzy: 0
ghosts of ascalon, guild wars novel, guild wars

"Dwieście pięćdziesiąt lat temu Ascalon spłonął"

Ghosts of Ascalon to nazwa powieści, która opisze wydarzenia pomiędzy pierwszą a drugą częścią sieciowej gry Guild Wars. Autorzy, Matt Forbeck oraz Jeff Grubb, przedstawią losy króla Aldebrana i jego ludu. Okazuje się, iż władca w walce z Popielcami wezwał do pomocy potężną magię. Foefire okazało się bronią obosieczną – zginęli nie tylko najeźdźcy, ale i Askalończycy. Gniew króla przemienił ich w duchy, by już na wieczność mogli bronić swego królestwa.

Tymczasem uchodźcy mieszkający w Krycie znaleźli się w patowej sytuacji. Władczyni ostatniego wielkiego królestwa, królowa Jennah, negocjuje warunki pokoju z Popielcami. Ci ostatni jednak nie zgodzą się na rozejm tak długo, jak ich święty przedmiot, Szpon Khan-Ur, spoczywa w ruinach Askalonu. Grupa śmiałków wyrusza, by go zdobyć, lecz przyjdzie im się zmierzyć ze zjawami Aldebrana i jego ludu. Nie każdy pragnie pokoju...

Więcej informacji o książce należy szukać w oficjalnym FAQ.

Filmy fantastyczne

Nowe plakaty "V"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fani V wciąż czekają na nowe odcinki swojego ulubionego serialu. Do emisji kolejnych w marcu zostało już niewiele czasu, dlatego nasila się kampania promocyjna, mająca poprawić dość przeciętne, jak dotąd, wyniki oglądalności.

Pojawiły się dwa nowe plakaty. Na obu widnieją te same osoby – Erica oraz przywódczyni obcych, Anna. Możecie je obejrzeć poniżej.

v, plakat, serialv, plakat, serial
Wczytywanie...