Pradawna stolica Michaela J. Sullivana – Zapowiedź

1 minuta czytania

Informacja prasowa

pradawna stolica, okładka książki

25 lipca za sprawą wydawnictwa Prószyński i Ska do księgarń zawita ostatni tom serii Odkrycia Riyrii pt. Pradawna stolica. Cykl Michaela J. Sullivana dobiega końca – szkoda, bo było to naprawdę dobre fantasy – jednak w przyszłości prawdopodobnie ukażą się inne książki rozgrywające się w świecie Elanu z tymi samymi bohaterami w roli głównej – Royce’m i Hadrianem.

Spadkobierca Novrona został odnaleziony, wojny ustały, a architekci nowego imperium nie żyją. Powinien nastać czas pokoju i dobrobytu, ale skończył się Uli Vermar i nadciąga armia elfów, siejąc po drodze spustoszenie. Ludzkość i świat Elanu może ocalić jedynie starożytny przedmiot, lecz jego odzyskanie wymaga dotarcia do miasta, które zniknęło przed wiekami. Imperatorka Modina wysyła grupę starannie dobranych ludzi na niebezpieczną wyprawę do Percepliquisu...

Michael J. Sullivan (ur. 1961) – amerykański pisarz fantasy. Debiutował w 2008 roku powieścią „Królewska krew”, która rozpoczyna epicką serię o przygodach dwóch złodziei: Royce’a Melborne’a i Hadriana Blackwatera. Książka spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników (była tłumaczona na sześć języków, ukazało się kilka wydań), co otworzyło drogę do opublikowania kolejnych części. W Polsce seria została wydana w czterech tomach – pierwszy, na który składają się powieści „Królewska krew” oraz „Wieża elfów”, ukazał się w 2011 roku. Historia została tak przemyślana, aby każdy tom stanowił zamkniętą całość.

  • Tytuł oryginału: Riyria Revelations Omnibus Edition 3: Heir Of Novron (Percepliquis)
  • Data wydania: 25.07.2013
  • Format: 125mm x 195mm
  • Liczba stron: 672
  • Cena detaliczna: 45,00 zł
  • Wydawca: Prószyński i S-ka
  • Seria: Odkrycia Riyrii #4

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...