Konkurs powiązany z zbliżającą się książką z Uniwersum Metro 2033

1 minuta czytania

Informacja prasowa

uniwersum metro 2033, prawo do życia, denis szabałow

Już 31 sierpnia do księgarń trafi powieść „Prawo do życia” Denisa Szabałowa, kontynuacja bestsellerowego „Prawa do użycia siły”. Fani Uniwersum Metro 2033 i miłośnicy militariów z niecierpliwością czekają, by powrócić do świata pełnego mutantów, anomalii i niewyjaśnionych zjawisk oraz poznać dalsze losy Daniły Dobrynina. Autor – pasjonat wojskowości – i tym razem postawił na stuprocentowy realizm przejawiający się w języku, taktyce oraz sprzęcie, którego używają bohaterowie, walcząc o prawo do życia.

Stwórzcie filmik (minimum 3-minutowy), którego motywem przewodnim będzie powrót stalkera do domu, i prześlijcie plik lub link do filmu na kanale YouTube na adres: redakcja@metro2033.pl. Źródłem inspiracji może być dla was prolog oraz pierwszy rozdział powieści „Prawo do życia”, dostępny do przeczytania i pobrania tutaj. Do wygrania jest kamera GoPro Hero+ LCD Full HD!

uniwersum metro 2033, prawo do życia, denis szabałow

Poniżej podano zarys fabuły:

Historia ludzkości to niekończące się wojny. Walka o przeżycie, o środki, o niepodległość, za wiarę, o ideały…

Gdzie tu miejsce na przykazanie miłości, na humanizm?! Chcesz żyć? Zabij i zabierz. Oto cała filozofia. Przecież prawo do życia zawsze idzie w parze z prawem do użycia siły.

Daniła Dobrynin i jego towarzysze broni dobrze wiedzą, że jeśli nie wezmą szturmem składu Rosrezerwy, ich rodzinny Schron wcześniej czy później przemieni się w cmentarzysko. Oni po prostu chcą żyć, i to ich prawo – prawo do życia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...