„Dragon Age II” – trzy nowe screeny

Betonowi fani gatunku komputerowych gier fabularnych po tegorocznych targach Gamescom, mogli poczuć się delikatnie oszukani i opluci przez BioWare. Najnowszy „Dragon Age”, który miał być spadkobiercą serii „Baldur’s Gate”, jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi, zostanie wykastrowany, uproszczony i przystosowany do gustów typowego „niedzielnego” gracza. Szkoda, ale niestety taka jest współczesna branża gier – krociowe zyski przede wszystkim. Można się ciskać z kąta na kąt, wypowiadać nieparlamentarne słowa w kierunku Kanadyjczyków, wysyłać paczki z wąglikiem do Edmonton, ale nic to nie zmieni. To gracze graczom zgotowali ten los i skoro większość chce grać w głupie oraz oklepane tytuły, to tak widocznie być musi.

Opinie oczywiście są różne jak ogień i woda, więc spory odsetek fanów gatunku, zmiany w „Dragon Age II” przyjmie z otwartymi ramionami, a moje narzekania uzna za bezpodstawne. Jednak jest jeden element wspólny, w którym każdy się jednoczy – zrzędzenie na kiepską oprawę graficzną produkcji.

Dragon Age 2Dragon Age 2Dragon Age 2

Pierwsze obrazki z gry nie napawały optymizmem i zamiast szału radości była konsternacja. BioWare jednak czuwa. Z tygodnia na tydzień, ze screena na screen, widać stopniową poprawę w tym aspekcie i muszę przyznać, że trzy najnowsze zrzuty ekranu wyglądają całkiem smakowicie, a z tej mąki będzie całkiem niezły chleb.

Niestety oryginalności za grosz – znów pustkowia, ponownie Hawke mordujący Mroczne Pomioty…

Komentarze

0
·
Czyżby to srebrnowłose istnienie to było nowe wcielenie Flemeth? Czy jej dawno zaginiona siostra bliźniaczka z drugiego porodu wychowywana przez wilki?
0
·
To "srebrnowłose istnienie" bardziej przypomina mi Morrigan niż Flemeth. Tylko torchu stara. Tak jak by DA2 odgrywał się 50 lat po DA:O
0
·
Może dziecko wyssało z niej siły witalne i teraz pała zemstą za utratę urody.
0
·
Dla mnie Flemeth to ta lasencja z pierwszego screena. Ta z drugiego to jakaś Qunari.
0
·
Skin tej pani z pierwszego obrazka to trochę przypomina simsowy. A do tego takie włosy.
0
·
Wiekowa Pani - Flemeth, wszak to było już niejednokrotnie potwierdzane i wałkowane
Dziewoja z pierwszego screena - siostra Hawke czy coś w tym guście :'d
0
·
Tokar, wniosek wysnułem na podstawie filmiku jak Hawk walczył z Qunari, gdzie też miał podobne "rogi". W takim razie się pomyliłem sory.
0
·
Druga postać to na pewno Flemeth a ta z pierwszego screena to siostra Hawka.Morrigan to być nie może bo co się stało z Morrigan zostało wyjaśnione w DLC Witch hunt.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...