Merrill

1 minuta czytania

"Zadaniem Opiekuna jest pamiętać... Nawet najgroźniejsze rzeczy."

Dragon Age 2Dragon Age 2Dragon Age 2

Opiekunowie Dalijczyków są strażnikami antycznej wiedzy i dawnych sekretów. Merrill potrafi wyrecytować każdą znaną elficką opowieść i podróżować po Pustce... jednak ma bardzo mało doświadczenia, jeżeli chodzi o rzeczywisty świat czy relacje z własnym ludem. Przebywając w obcej krainie, otoczona z każdej strony niebezpieczeństwami, Merrill musi uzyskać pomoc dla swego klanu. Niezależnie od kosztów.

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
Wspaniala postać. Ma w sobie niesamowite pokłady uroku i autentyczności.
0
·
Zgadzam się. Ja też się w Merril po prostu zakochałem.
0
·
Merill strasznie przypomina mi Tali z ME. Masakra ;P. Jest świetna (tak jak Tali) ;D.
0
·
A ja dopiero teraz się zorientowałem że nasza Merril była w pierwszej częsci DA. Jako uczennica opiekunki gdy wybierało się Dalijczyka.
0
·
Whuuuuuut? D: Byla? Serio?

Hawke - meska wersja - tez byl w Lothering na samym poczatku DA 1! :O Sama sie na niego nie napotkalam, ale widzialam na youtube filmik. DX
0
·
Dla mnie Merill była najfajniejszą postacią w całym DA:II, najciekawiej ją zrobili, inni byli dla mnie trochę mniej interesujący i realistyczni (choć Fenris też miał ciekawy życiorys)
0
·
Tak Eirin była, Towarzyszyła nam gdy szliśmy szukać naszego przyjaciela. A Hawke też był? Hmmmm..... aż odpalę teraz DA1 by go poszukać.

P.S Rzeczywiście w necie jest o nim filmik ale w formie [mod].
0
·
Słodycz i naiwność to chyba słowa które najlepiej opiszą Merril.Faktycznie bardzo przypomina mi Tali ,ale lubię ją.Jest słodziutka i bardzo pożyteczna jako mag.Ach można się zakochać w jej zielonych pięknych oczach.
Po doświadczeniach z Velanną z Przebudzania ta dalijska elfka naprawdę przypadła mi do gustu.
0
·
Brakuje mi DA2 możliwości wywarcia wpływu na Merill, tak , by przestała korzystać z magii krwii.
Szkoda, bo uczyniłoby to relacje z nią ciekawszymi.
0
·
Idiotka to jedyne słowo, którym mogę ją opisać. Najbardziej irytująca postać w grze, najgorsza opcja romansowa. Oj, nerdy płci męskiej (hetero ) nie mają pola do popisu w DA2. Wybór: dziwka albo kretynka (bardzo to upraszczam i wyolbrzymiam, ale fakt faktem - nie postarali się).

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...