Fenris

1 minuta czytania

"Wiedzą, kim jestem. Niech przyjdą, jeśli znajdą w sobie odwagę."

Dragon Age 2Dragon Age 2Dragon Age 2

Będąc niewolnikiem tevinterskiego magistra, Fenris został przemieniony – w jego ciało wtopiono lyrium, a jego magia pozbawiła go pamięci oraz zmieniła na zawsze. Stał się żywą bronią i ostatecznie wykorzystał swą moc do zrzucenia okowów. Teraz znajduje się w dziwnej krainie, bez przyjaciół oraz byłego pana, który nie pozwalał mu istnieć. Lyrium wtopione w jego ciało wywołuje ogromne cierpienie, czego efektem jest unikanie przez niego kontaktu fizycznego. Jednakże jest to raczej awersja do bycia dotykanym niż samego bólu.

Jako były niewolnik, Fenris czuje się szczęśliwy, pomagając innym zniewolonym w ucieczce od ich panów bądź zabijając tych, którzy trzymają ich na uwięzi. Z powodu nieprzyjemnych doświadczeń z tevinterskimi magistrami, nienawidzi magów. Uważa, że zrobiliby wszystko dla mocy i, prędzej czy później, niechybnie ulegają pokusom, które demony oraz magia krwi mają do zaoferowania, niezależnie od tego, jak czyste są bądź wydają się ich intencje.

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się doczekać aż zobaczę go w grze... .
0
·
Wstrętny zdrajca! Sam kocha wolność, ale magów najchętniej zakułby w kajdany i rzucił w przepaść!
I gdzie tu sens? On jest za wolnością, ale tylko dla siebie!
0
·
Jeśli się z nim odpowiednio zaprzyjaźnisz (nie, nie musisz z nim romansować), to stanie po Twojej stronie, gdy grasz magiem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...