Sebastian

1 minuta czytania

Vaelowie wierzyli, że ich najmłodszy syn, Sebastian, był hańbą dla rodzinnego nazwiska i byłby kulą u nogi dla swoich braci. Zmusili go do wstąpienia do Zakonu, wypędzając z księstwa Starkhaven. Chociaż nie był pozbawiony wiary, Sebastian nie pragnął poświęcić życia w służbie Andraste w tak młodym wieku i, z pomocą współczującej mu Wielkiej Kapłanki Elthinie, uciekł. Jednakże kleryczka pomogła mu odzyskać wiarę i po namyśle powrócił do Zakonu – tym razem chętnie i przez frontowe drzwi.

Dragon Age 2Dragon Age 2Dragon Age 2

Obecnie Sebastian jest zmuszony ponownie wkroczyć do gniazda żmij książęcej polityki, gdyż jego rodzina została brutalnie zamordowana, pozostawiając go w roli jedynego dziedzica.

Źródło: dragonage.wikia.com

Komentarze

0
·
Zakon, zakon i jeszcze raz zakon.Taki jest po prostu Sebastian.O matko a wszyscy narzekali na Lelianę, która słynęła z miłości do butów i Stwórcy.Sebastian biję ją na głowę. Dlaczego nie mógł mieć charakteru księcia z Persji?
0
·
Ja tam go lubię. Wreszcie jakaś postać z którą można romansować i która ani razu cię nie zdradzi. Wolę jego niż Lelianę. A to, że gada o Zakonie wcale mi nie przeszkadzało. To znaczy, że ma swoje przekonania i o nie walczy. To się u mnie ceni .
0
·
gdzie go można znaleść ???
0
·
Jest dostępny w DLC "The Exiled Prince", w II akcie, w Klasztorze (czy jak się to "Chantry" w polskim nazywa).
0
·
jak mozna go ,,zdobyc" zeby był naszym towarzyszem i kiedy ??
0
·
Sebastian jest postacią z DLC pt. "Książe na wygnaniu" Jeżeli masz zainstalowany ten dodatek to Sebastian dołączy do ciebie w akcie II ale najpierw dostaniesz od niego małą misję w akcie I
0
·
ja mam to DLC ,,Książe na Wygnaniu" zrobiłem to misję (trzeba było zabic 3 grupy jakichś tam najemników)
poszedłem do niego i zaplacil ale to on do nas dołaczy pozniej ??
Pozdr.
0
·
Tak dołączy Nie bój się W Akcie drugim możesz spotkać go w zakonie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...