szczury_wroclawia_szpital

Qunari

Wiktor "Wiktul" Werner czwartek, 31 marca 2011
Dragon Age 2

Lud Qun jest prawdopodobnie najmniej poznaną grupą w Thedas. Natura obdarowała ich straszliwymi rogami i osobliwymi oczami, ignoranci zaś patrzą na tych doskonałych wojowników widząc tylko monstra. Jednak większość obcych spotykanych przez Qunari należy do ich armii. W Seheron i Par Vollen można ujrzeć Qunarich w pełnej krasie. Tam idea ich społeczności złożonej z jednostek tworzących większą całość jest najbardziej wyraźna. Wszyscy i wszystko posiada własne miejsce, określane przez ich filozofię i niepodlegające dyskusji. To życie w pewności i równości, jeśli nie w indywidualności, unikalne pośród wszystkich kultur Thedas.

Dragon Age 2 Dragon Age 2 Dragon Age 2

Magowie Qunari:

Qunari nazywają swych magów "saarebas", co oznacza "niebezpieczni" i traktują ich z nadzwyczajną ostrożnością. Saarebas muszą być starannie kontrolowani przez osobę trzecią, "arvaarda", "tego, który powstrzymuje zło", ponieważ nie mogą w pełni kontrolować samych siebie. Qunari współczują saarebas i szanują ich za ich wysiłki dokonywane pod nieustającą groźbą czyhającą w nich samych – prawdziwa bezinteresowność, będąca najwyższą cnotą ludu Qun.

Dragon Age 2

O krasnoludach, elfach i qunari

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

Gość_A co cie to?* · środa, 6 kwietnia 2011, 22:21
0
To trochę dziwne... W Dragon Age:Początek Qunari wyglądali jak normalni ludzie, tylko wyżsi. A tutaj to jakieś bestie z rogami...
Eirin · środa, 15 czerwca 2011, 18:04
0
Qunari rodza sie z rogami albo bez - ci bez sa rzadsi i uwazani za 'szczegolnych' zajmujac specjalne miejsca w spolecznosci. Sten w Przebudzeniu na przyklad nie mial rogow.
Gość_* · poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 20:04
0
''Niegrywalna rasa, brązowoskórzy Qunari, są zarówno więksi, jak i silniejsi od ludzi. Mają spiczaste uszy i jasne oczy, wliczając w to takie kolory jak fioletowy, czerwony i żółty. Ich białe włosy tradycyjnie noszone są w warkoczach. Wywodzą się z wyspiarskich nacji Par Vollen i Seheron.''

było wtemacie w qunari w DA:p tam brązowoskórzy tutaj nemalże biali
widocznie twórcy gry chcieli podrasować tą rasę

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...