"Diablo III" – data premiery znowu przełożona

1 minuta czytania

Niestety mamy dla was złą wiadomość w związku z datą premiery jednej z bardziej oczekiwanych gier, "Diablo III". Otóż wczoraj studio Blizzard Entertainment na konferencji dotyczącej planów wydawniczych firmy na cały 2012 rok, ogłosiło, że niestety nie uda im się wydać najnowszej części gry w pierwszym kwartale tego roku. Twierdzą, że tytuł wymaga większego niż się pierwotnie spodziewano nakładu pracy.

Nowym terminem wydania gry stał się drugi kwartał 2012 roku, ale czy po ciągłym przekładaniu daty możemy im jeszcze wierzyć? Miejmy nadzieję, że się wyrobią, a w nasze ręce w końcu trafi "Diablo III", którego wszystkie szczegóły będą dopracowane idealnie. Bo tego mamy prawo wymagać, po tak długim oczekiwaniu.

Komentarze

0
·
W tym momencie od strony "Szmaragdowego Miasta" dało się usłyszeć westchnienie pełne ulgi i strzelające korki od szampana. Chłopcy z Runic Games musieli modlić się do dobrych bogów, gdyż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że "Torchlight II" nie będzie musiał się mierzyć w bratobójczej walce z dziedzicem tronu hack'n'slash – "Diablo III"

Generalnie Blizzard to jedyna firma, której ciągłe przekładanie premiery uchodzi na sucho i nie wzbudza to ogólnego płaczu społeczności. Nie będę ukrywał, że termin poślizg pasuje mi idealnie i jest lekko na rękę, gdyż teraz jest kilka ciekawych tytułów, na które chciałbym rzucić okiem i gdyby do tego zalewu potencjalnych hitów dołączył również Pan Grozy, to zrobiłoby się naprawdę nieprzyjemnie. Tylko, na miłość boską, nie przełom maja i czerwca (bo sesja i Euro) - raczej koniec tego Q2, bo wtedy powinno być już znacznie spokojnie Teraz niech Schaefer i jego dzielna drużyna ruszą tyłki, bo chciałbym jednak sprawdzić tego kolejnego "Torchlighta" zanim zanurzę się w świecie Sanktuarium
0
·
Nie dziwi mnie to, w Diablo III są pokładane duże nadzieje, tak więc i gracze wiele od niej będą wymagać. Twórcy wiedzą, że w tym przypadku kilka niedoróbek może sprawić, że zamiast hitu na miarę Diablo II czy WoWa, stworzą grę która wypali się tak jak wiele innych tytułów. Parę miesięcy w tą czy tamtą stronę nie robi im wielkiej różnicy, stać ich na to.
0
·
Blizzard ma zagwarantowany dobry wynik sprzedaży Diablo III pierwszego dnia premiery. Ludzie i tak go kupią nieważne kiedy. Czekaliśmy na to cacuszko ponad 10 lat więc będziemy mogli poczekać jeszcze te parę miesięcy. Oni to wiedzą i wykorzystują (mam nadzieję że na dobre) to ile tylko mogą.
0
·
Na pewno na dobre nam to wyjdzie.
Swoją drogą, są tak 'inni' w porównaniu do innych firm że to aż po oczach daje. Diablo 2 będzie kupowane nawet z ciekawości, już nie tyle z recenzji. To nie ten kaliber.

A oni i tak dłubią przy tym pewniaku- budujące.
0
·
Mi się wydaje, że to jakiś chwyt marketingowy i nie wierzę, aby kilka miesięcy robiło jakąś dużą zmianę w grze. Oni już stworzyli super produkcję tylko dłubią przy niej i szukają dziury w całym.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...