przebudzenie_cienie
Tyranny

Poznajcie ostatniego towarzysza z Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już jutro premiera "Tyranny" więc niestety kończymy nasze co kilku tygodniowe informacje o nowych towarzyszach. Kto tym razem zasili naszą drużynę? Mamy już dwoje wojowników, dwoje magów i jedną łotrzycę. Mogłoby się wydawać, że nowy towarzysz również będzie cienistym łajdakiem, ale niespodzianka. Nowy towarzysz będzie magiem. Tak jakby. Noszącym, a raczej noszącą znamiona Pieśniarza i pewnej towarzyszki z Star Wars: Knights of the Old Republic. Nową towarzyszką będzie...

tyranny
Tyranny

Tyranny – trochę o mechanice rozgrywki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Aż ciepło robi się na sercu widząc, jak znakomicie rozwija się rynek klasycznych cRPG, który po wielu latach wielkiej smuty został wskrzeszony w glorii i chwale. Już za pięć dni swoją premierę będzie miał nowy przedstawiciel tego gatunku – "Tyranny". Jest więc oczywistą oczywistością, że Obsidian Entertainemt nie będzie siedzieć przez ten czas cicho, tylko stara się systematycznie podgrzewać atmosferę przed wspomnianym wydarzeniem.

tyranny

Nowy materiał promujący grę skupia się na mechanice rozgrywki, przede wszystkim walce oraz systemie reputacji, który jest oczkiem w głowie developerów. Progres w stosunku do, koniec końców, bardzo ciepło przyjętego "Pillars of Eternity" widać gołym okiem, szczególnie w kwestii efektów specjalnych czarów i umiejętności, które są świetnym mariażem efektowności oraz funkcjonalności – robią wrażenie, a także czuć tutaj moc.

Tyranny

Informacje na temat polskiego wydania Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Cenega, partner studia Paradox Interactive w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra "Tyranny". Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej 10 listopada 2016 roku. Za lokalizację gry odpowiada wydawca.

cenega
Tyranny

Nowy gameplay z Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowy film od spółki Obsidian Entertainment i Paradox Interactive to ponad 100 minut solidnego gameplay'u. Pierwsze 20 minut przedstawia sekwencję Conquest Mode czyli kreowanie naszej przeszłości za pomocą wyborów i ich konsekwencji. Wybierając na mapie strategicznej miasta i sposoby ich zdobycia kształtujemy wojenną karierę bohatera i wynikające z niej atuty. Po zakończeniu tego procesu rozpoczyna się właściwa gra gdzie gracz wykorzystując swoje umiejętności i wpływy musi zdobyć wsparcie dwóch skłóconych ze sobą armii Suwerena, Cmentarnego Prochu i Karmazynowego Chóru. Już pogodzenie dwóch sprzecznych sił jest trudnym zadaniem, ale gdy dojdzie do tego limit czasowy jest to niemal niemożliwe.

tyranny
Tyranny

Wyznaczono oficjalną datę premiery Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 2

W nową grę studia Obsidian Entertainment zagramy całkiem szybko, bo już 10 listopada. Dla przypomnienia, w świecie "Tyranny" zło wygrała, a nasza postać znana jako Tkacz Losu, jest prawą ręką Suwerena Kyrosa, pilnującą, by prawo narzucone przez zdobywcę było przestrzegane w każdym zakątku kontynentu. Oprócz wyznaczonej daty premiery w w internecie znajdują się wymagania sprzętowe, nowy premierowy trailer i informacje o edycjach kolekcjonerskich.

tyranny
Tyranny

Tyranny – czarem i zaklęciem oraz podziemia

Dodał: , · Komentarzy: 3

W najnowszym streamie na temat "Tyranny" troje twórców: Brian Heins, Nick Carver i Mikey Dowling omówiło system tworzenia zaklęć w grze. Po skończeniu wywodów na temat sztuk magicznych panowie ruszyli do splądrowania lochu Staromurza (Oldwall) na wysokim poziomie trudności. Po drodze znaleźli kilka artefaktów, pokonali kilkanaście potworów i rozwiązali parę łamigłówek, aby w końcu stanąć do walki z bossem podziemia.

tyranny
Tyranny

O stronie artystycznej Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 0

W najnowszym filmie od Obsidian Entertainment i Paradox Interactive spojrzymy na stronę artystyczną "Tyranny". Twórcy opowiadają o tym jak za pomocą grafiki oraz muzyki chcą dać graczowi do zrozumienia, że zło wygrało. Jeżeli ktoś nie jest zainteresowany artyzmem, w filmie znajdują się również solidne kawałki gameplay'u oraz krótki występ nowego towarzysza – Sirin.

tyranny
Tyranny

Twórcy o wadze wyborów graczy w Tyranny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podczas tegorocznych targów PAX West, serwis PC Gamer przeprowadził wywiad z dwójką developerów pracujących nad tytułem: Joshem Sawyerem i Brianem Heinsem. Panowie mówili o tym jak chcą zaprojektować system wyborów w grze oraz w jaki sposób zmieni to odczucia graczy z gameplayu.

tyranny, pillars of eternity, obsidian entertainment, brian heins, josh sawyer, pax west
Wczytywanie...