Ujawniono nowego towarzysza z Tyranny

3 minuty czytania

Do tej pory poznaliśmy zarówno zbrojne ramiona naszej drużyny jak i członków odpowiedzialnych za wsparcie magiczne. Jasno widać, że pominięto działających w cieniu łajdaków o nikczemnej reputacji. Na szczęście w ostatniej aktualizacji dotyczącej "Tyranny" naprawiono to. Pierwszym kompanem odpowiedzialnym za ciche działanie będzie...

tyranny tyranny

Przerażający, pokryty gęstym, skudlonym futrem potwór – Zabijająca-w-Cieniu. Wokół tego opętanego żądzą krwi monstrum unosi się smród mokrego bydlęcia i ludzkich wnętrzności. Ta przebiegła łowczyni oraz brutalnie, uzdolniona wojowniczka jest zwierzęco lojalna (do momentu wyczucia choć odrobiny słabości) wobec każdego komu przyrzekła posłuszeństwa, czy to swojej siostrze Skradającej-się-Śmierci, ostatniej przywódczyni rodzimego plemienia, czy Tkaczowi Losu, człowiekowi potężniejszemu niż którakolwiek z Bestialskich Samic.

Urodzona w humanoidalnym, ale prymitywnym plemieniu Bestii, Zabijająca-w-Cieniu to mieszanina sprzecznych cech. Odznacza się niezwykłą inteligencją lecz nigdy nie odebrała formalnego wykształcenia, jej masywne ciało porusza się z niepodobnymi mu gracją i zwinnością, uwielbia przelew krew, ale nie jest doszczętnie zła. Stojąca na szczycie drabiny pokarmowej doskonała łowczyni, na zawsze naznaczona magią wyciekającą z mrocznej fortecy Havena, kieruje się instynktem i wieczną żądzą przemocy. Ta dumna i śmiała istota charakteryzuje się sprytem i czarnym poczuciem humoru oraz bardzo łatwo się ekscytuje. Jej śmiech jest mieszaniną prychnięć, warknięć oraz stęknięć.

Ostatnia z Polujących-w-Cieniu ma przed sobą tylko jeden cel, chce wymordować wszystkich Upodlonych kalających swoją obecnością Terratus. Mimo, że legiony Cmentarnego Prochu wymordowały jej współsiostry, Polujące-w-Cieniu zostawiły za sobą reputację najbrutalniejszego plemienia w historii Tiers. Większość Bestialskich Samic można porównać do hien, ale Zabijająca-w-Cieniu różni się od swoich sióstr. Można ją porównać do samotnej lwicy, kroczącej dumnie wokół ciał swoich wrogów. Zachwycona tytaniczną mocą Tkacza Losu podążą teraz jego śladem.

Nie wolno zapomnieć, że uwielbia się bawić swoją ofiarą nim rozpruje jej gardło.

tyranny

Przeznaczeniem Zabijającej-w-Cieniu jest bycie cichą łowczynią i brutalną specjalistką od walki wręcz. Została wyposażona w wiele umiejętności powiązanych z skradaniem pozwalających na rozpoczęcie starcia na jej zasadach i przeogromną ilość punktów życia dzięki którym może wbić swoich wrogów w błoto bez strachu przed śmiercią.

Jak każda Bestialska Samica, Zabijająca-w-Cieniu od urodzenie posiada zabójczo ostra pazury, grubą skóra, grubą skórę chroniącą przed ciosami i będącą naturalnym kamuflażem, oraz ogromną ilość zdrowa. To łowczyni doskonała. Drzewko "Niszczycielki" zostało stworzone dla osób preferujących ciche polowanie na osłabionych przeciwników, chcących pozbyć się wroga za pomocą jednego ciosu zanim zajmą się rozdzieraniem pozostałych przy życiu nieszczęśników przy pomocy pazurów, rozrywając pancerze i pozostawiając w ciała głębokie rany. Drzewko "Tytana" opiera się na wykorzystaniu jej masywnego ciała, zapewniając dostęp do talentów zwiększających liczbę punktów życia, równoczesną walkę z kilkoma przeciwnikami oraz pozwalających na wpadnięcie w berserk.

Oto przykładowe umiejętności Zabijającej-w-Cieniu:

  • Pochodzi od Bestii: Zabijająca-w-Cieniu nie może nosić pancerzy, walczyć dwoma broniami i używać broni dystansowych, ale posiada pozwalający na kamuflowanie się naturalny pancerz i może dzierżyć bronie dwuręczne w jednej dłoni.
  • Nadlatująca Śmierć: Skok z ukrycia wymierzony w najbliższego przeciwnika, przy trafienia zadaje duże obrażenia wszystkim wrogu w pobliżu i powala ich na ziemię.
  • Pierwotny Skowyt: Ten dziki krzyk wywołuje Strach u wszystkich przeciwników w zasięgu działania. Jeżeli umiejętność zostanie połączona z skradaniem przeciwnicy zostają Przerażeni.
  • Wybebeszenie: Atak za pomocą ostrych jak brzytwa pazurów rozrywa brzuch przeciwnika, zadając mu w zależności od wysokości wskaźnika obrażenia Sieczne lub Kłute i wywołując u celu Krwawienia.
  • Tratowanie: Zabijająca-w-Cieniu gwałtowanie szarżuje na swoich wrogów, tratując wszystkich, którzy staną na jej drodze. Przeciwnicy w zasięgu umiejętności otrzymują obrażenia Miażdżone i zostają powaleni na ziemię.
  • Zew Krwi: Wszystkie ataki wykonane podczas skradania wywołują nieustające krwawienie u celu. Podczas Zewu Krwi, Zabijająca-w-Cieniu nieustanie regeneruje zdrowie.
  • Postawa: Szał Berserka: Zabijająca-w-Cieniu wpada w pierwotny szał. Powoduje to znaczny wzrost otrzymywanych przez nią obrażeń, ale równocześnie Zabijająca-w-Cieniu otrzymuje ogromna bonusy do Wytrzymałości i Obrażeń Zadawanych w Walce Wręcz.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...