Pistolety automatyczne

2 minuty czytania

M-4 Shuriken

pistolety automatyczne, m-4 shuriken, m-4, shuriken

Wraz z rosnącą popularnością barier kinetycznych, coraz popularniejsze stają się pistolety maszynowe. Wyprodukowany przez Kombinat Elkoss Shuriken strzela seriami sześciu pocisków z dużą częstotliwością.

Dostępność: Podczas wykonywania zadania "Priorytet: Mars".

M-9 Grom

pistolety automatyczne, m-9 grom, m-9, grom

Wyprodukowany przez Kontrolę Ryzyka Elanus dla najemników Zaćmienia Grom stanowi drogi, lecz śmiercionośny dodatek do każdego prywatnego arsenału. Ten pistolet maszynowy jest śmiercionośny z bliska, lecz traci na celności na większym dystansie.

Dostępność: Podczas wykonywania zadania "Tuchanka: Pluton turian".

M-12 Szarańcza

pistolety automatyczne, m-12 szarańcza, m-12, szarańcza

Kassa Fabrications model 12 Szarańcza to pistolet maszynowy niewielkich rozmiarów, opracowany dla Przymierza, lecz obecnie ceniony przez mafijnych żołnierzy i zabójców. Zawiera złożony mechanizm redukcji odrzutu oraz wysokiej klasy oprogramowanie do automatycznego celowania, dzięki czemu może prowadzić celniejszy ogień na większą odległość niż konkurenci w tej klasie. Szarańcza, zaprojektowana do walki na dalszy dystans, jest bardzo celną bronią o przeszłości owianej złą sławą.

Dostępność: Podczas wykonywania zadania "Priorytet: Horyzont". Dostępny także w "Kassa Fabrication" na Cytadeli.

M-25 Szerszeń

pistolety automatyczne, m-25 szerszeń, m-25, szerszeń

Szerszeń to stworzony przez Cerberusa pistolet maszynowy o dużym zasięgu. Wchodzi w standardowe wyposażenie oddziałów Człowieka Iluzji, które podczas szkolenia oswajają się z odrzutem powodowanym przez potrójne strzały. Pistolet jest zaprojektowany tak, by zapewnić oszczędność amunicji i umożliwić stosowanie ognia osłaniającego podczas długich konfliktów.

Dostępność: Podczas wykonywania zadania "Priorytet: Cytadela II". Dostępny także w "Państwowym Batariańskim składzie broni" na Cytadeli.

N7 Huragan

pistolety automatyczne, n7 huragan, n7, huragan

Chociaż niektóre armie pomijają w swoim wyposażeniu Huragan ze względu na jego niską celność, Przymierze uważa ten szybkostrzelny pistolet za doskonałą broń do prowadzenia ognia osłonowego. W rękach zdyscyplinowanego strzelca wyborowego ten automatyczny pistolet maszynowy może rozpruwać kolejne cele z porażającą prędkością. Oficerowie Przymierza byli tak zadowoleni z wyników na polu walki, że w wielu szwadronach Huragan stał się standardowym pistoletem maszynowym.

Dostępność: Tylko w Edycji Kolekcjonerskiej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...