Dragon

1 minuta czytania

dragon

Te jednostki Cerberusa mogą być efektem finalnym Projektu Feniks. Chociaż wielu królikom doświadczalnym udało się zbiec, to jednak Dragoni wciąż w walce bezpośredniej posługują się katastrofalnym w skutkach Roztrzaskaniem, które padło udziałem eks członków oddziałów Człowieka Iluzji. Różnice, poza oczywistą kontrolą Cerberusa, pojawiają się jedynie w kolorze biczy biotycznych.

Ich pancerz jest identyczny jak ten, który noszą zbiegowie z Projektu Feniks. Swoimi żółtymi Biczami biotycznymi posługują się przede wszystkim w bezpośredniej walce, korzystając z nich, aby zbliżyć się do ofiary i potraktować ją Roztrzaskaniem. Wówczas cel takiego ataku momentalnie traci tarczę i staje się łatwym celem do dobicia, z którego Dragoni korzystają nad wyraz chętnie. Poza biotycznymi biczami, jednostki te wyposażone są w pistolet M-25 Szerszeń. Posiadają przy tym silny pancerz, co uniemożliwia zabicie ich jednym ciosem zza przeszkody.

Projekt Feniks miał na celu wzmocnienie potencjału biotycznego ludzi. Wielu biorących udział w eksperymencie uciekło tuż po tym, jak Człowiek Iluzja rozpoczął indoktrynację celem zapewnienia sobie lojalności szkolonych jednostek.

Walka z Dragonem polega przede wszystkim na utrzymywaniu bezpiecznego dystansu. Należy pilnie obserwować wroga, który co prawda będzie się starał unikać naszych strzałów, jednak wciąż priorytetem dla niego będzie zbliżyć się na tyle, by potraktować wroga Roztrzaskaniem. Co gorsza, jednostki te nigdy nie występują pojedynczo, starając się flankować gracza i tym samym odciąć mu drogę ucieczki.

Komentarze

0
·
Ooooo to straszne szmaty i upierdliwce. Powiedzieć "nie pojawiają się pojedynczo" to jak skłamać. Ci niegodziwcy i kanciarze łażą całymi bandami, żeby denerwować dziarskich żołnierzy Przymierza.
Najlepszy sposób na te niegodziwe pomioty Człowieka-Iluzji to żołnierz gethów z miotaczem ognia zadającym dodatkowe obrażenia pancerzowi. Niech giną

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...