
Prace nad nową grą studia CD Projekt RED pt. "Cyberpunk 2077" ruszyły już pełną parą – właśnie większość pracowników polskiego giganta wyemigrowała z zespołu produkującego trzeciego "Wiedźmina" i znalazła się w tym odpowiedzialnym za nowy tytuł. Nie oznacza to jednak, że "Wiedźmin 3: Krew i wino" w jakikolwiek sposób na tym ucierpi. Podobno cały czas odpowiednia liczba osób siedzi przy projekcie, więc gra powinna być przynajmniej tak dobra, jak "Serca z Kamienia".
Tymczasem podczas tegorocznego PAX Australia Mateusz Tomaszkiewicz przekazał kilka informacji o najnowszym dziele Redów.




















