Eveline Gallo

1 minuta czytania

Tekst zawiera spoilery.

eveline gallo, wiedźmin 3, serca z kamienia

Eveline Gallo to elfia artystka cyrkowa, która lepiej jest znana pod pseudonimem "Łasiczka". Specjalizuje się w gimnastyce artystycznej i spacerze po linie, jak też, rzecz jasna nieoficjalnie, kradnie drogocenne przedmioty. Szlak jej głośnych dokonań, jak chociażby zniknięcie kolii hrabiny Yvonne z Lan Exeter dzięki wspinaczce po rynnie, doskonale pokrywa się z trasą trupy, więc trudno w tym wszystkim upatrywać przypadku.

Obecnie przebywa na wschód od Oxenfurtu, niedaleko wsi Carsten, gdzie wraz ze swym pomocnikiem, Merynem, próbuje rozwiązać problem sprzedanych biletów na widowisko, które nie odbędzie się z racji absencji połykacza ognia. Biały Wilk może tę kwestię rozwiązać zarówno wcielając się w niedysponowanego członka trupy, jak też wykładając odpowiednią sumkę na poczet zwrotu biletów. Eveline jest jedną z osób, którą możemy zwerbować do napadu na skarbiec w domu aukcyjnym braci Borsodych, gdzie talenty elfki mogą przydać się najbardziej.

Jeśli najmiemy ją do drużyny, to będzie nam pomagać do czasu wzięcia zakładników. Gallo nie szuka kłopotów i nie zamierza nikogo zabijać, więc wkrótce potem dobrowolnie rezygnuje z akcji, po czym rusza we własną stronę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...