dziki_zachód

Eveline Gallo

1 minuta czytania

eveline gallo, wiedźmin 3, serca z kamienia

Eveline Gallo to elfia artystka cyrkowa, która lepiej jest znana pod pseudonimem "Łasiczka". Specjalizuje się w gimnastyce artystycznej i spacerze po linie, jak też, rzecz jasna nieoficjalnie, kradnie drogocenne przedmioty. Szlak jej głośnych dokonań, jak chociażby zniknięcie kolii hrabiny Yvonne z Lan Exeter dzięki wspinaczce po rynnie, doskonale pokrywa się z trasą trupy, więc trudno w tym wszystkim upatrywać przypadku.

SPOILER

Obecnie przebywa na wschód od Oxenfurtu, niedaleko wsi Carsten, gdzie wraz ze swym pomocnikiem, Merynem, próbuje rozwiązać problem sprzedanych biletów na widowisko, które nie odbędzie się z racji absencji połykacza ognia. Biały Wilk może tę kwestię rozwiązać zarówno wcielając się w niedysponowanego członka trupy, jak też wykładając odpowiednią sumkę na poczet zwrotu biletów. Eveline jest jedną z osób, którą możemy zwerbować do napadu na skarbiec w domu aukcyjnym braci Borsodych, gdzie talenty elfki mogą przydać się najbardziej.

Jeśli najmiemy ją do drużyny, to będzie nam pomagać do czasu wzięcia zakładników. Gallo nie szuka kłopotów i nie zamierza nikogo zabijać, więc wkrótce potem dobrowolnie rezygnuje z akcji, po czym rusza we własną stronę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...