
Fani "Diablo" bardzo negatywnie przyjęli informację o tym, że nowa gra osadzona w tym świecie będzie dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Pytali, czy to nie wczesny żart z okazji Prima Aprilis, buczeli, a także klikali "To mi się nie podoba" pod zwiastunem gry na YT.
Dziwnym sposobem liczba kliknięć "To mi się nie podoba" uległa jednak zmniejszeniu. Zmniejszyła się również liczba wyświetleń... Co się dzieje?



















