Path of Fire za pół ceny

1 minuta czytania

Począwszy od dzisiaj, przez kilka następnych dni będziemy mogli kupić drugi oficjalny dodatek do "Guild Wars 2" jedynie za pół ceny. Jeśli do tej pory nie skrzyżowaliście ostrzy ze zbuntowanym bogiem Balthazarem, to lepszej okazji próżno wypatrywać na horyzoncie.

guild wars 2,path of fire

"Path of Fire" to powrót do Elony, którą gracze sieciowego "Guild Wars" doskonale pamiętają z samodzielnej kampanii "Nighfall". Tym razem odwiedzimy jednak zupełnie nieznane wcześniej krainy, które szybko ogarnął strach z powodu pojawienia się Balthazara i jego armii. Jeśli te walki dopiero przed wami, to warto zainteresować się promocją, którą objęto dodatek w ramach oficjalnego sklepu gry.

Począwszy od dzisiaj aż do 4 listopada wszyscy nabywcy Guild Wars 2: Path of Fire Standard Edition, Guild Wars 2: Path of Fire Deluxe Edition, Guild Wars 2: Standard Collection oraz Guild Wars 2: Deluxe Collection zapłacą jedynie połowę nominalnej ceny. Jedyny haczyk polega na tym, że zakupy musimy zrobić w oficjalnym sklepie.

guild wars 2,path of fire

Poza nową kampanią czekają na nas dodatkowe profesje dla każdej z klas oraz mounty, dzięki którym szybciej przemierzymy nieznane wcześniej regiony Elony. Nie wolno zapominać o zupełnie nowych elementach pancerza, całej masie osiągnięć oraz okazji do oddania hołdu Królowi Joko.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...