Guild Wars 2

Szalony Król Thorn powrócił

Dodał: , · Komentarzy: 0
guild wars 2

Także i w tym roku Szalony Król raz jeszcze zagości na serwerach gry "Guild Wars 2", dzięki czemu kolejny raz dane nam będzie zakosztować jego osobliwego poczucia humoru. To także okazja do nadgonienia zaległych osiągnięć, zużycia zbieranych skwapliwie stosów słodkiej kukurydzy oraz kolejnego rzucenia się w wir oczyszczania Labiryntu. Podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń, także i w tym roku czeka nas kilka nowości.

Guild Wars 2
guild wars 2

Twórcy "Guild Wars 2" postanowili przybliżyć graczom funkcję, jaką będzie spełniała Wizard's Vault w najnowszym rozszerzeniu. Celem jest oczywiście aktywizacja tych osób, które poczuły zmęczenie wirtualną Tyrią i niejednokrotnie szukały nowych wyzwań w zupełnie innych miejscach. Czy skarby czarodziejów będą w stanie skusić każdego i co musimy zrobić, aby na nie zasłużyć?

Guild Wars 2
secrets of the obscure,gw2

Wiemy już nieco na temat nowości, jakie pojawią się wraz z kolejnym dodatkiem do "Guild Wars 2", ale wciąż pewną niewiadomą stanowi oś fabularna, która ma nas skłonić nie tylko do zakupu, ale także zainteresowania się tajemniczą Wieżą Czarodzieja. Nieco światła na tę sprawę rzucił wpis jednego z deweloperów pracującego nad nadchodzącym "Secrets of the Obscure". Ostrzegamy przed spojlerami z "End of Dragons".

Guild Wars 2
guild wars 2

Jak co roku, ArenaNet zaprasza wszystkich miłośników "Guild Wars 2" do zabawy w ramach Festiwalu Czterech Wiatrów. Nie ma zmian w kwestii lokalizacji, bowiem wciąż będą to Crown Pavilion w Divinity's Reach oraz Labyrinthine Cliffs, lecz do kolejnego wysiłku ma nas skłonić nie tylko chęć dokończenia zaległych osiągnięć, ale także dostępny od tego roku nowy element wyposażenia w stylu Zephiryte.

Guild Wars 2
guild wars 2

Zespół odpowiedzialny za sieciowy świat "Guild Wars 2" podzielił się z nami informacjami na temat kolejnego oficjalnego rozszerzenia. Choć o fakcie powstawania nowej kampanii wiedzieliśmy już od pewnego czasy, to dopiero teraz twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat "Secrets of The Obscure". Co takiego może jeszcze wstrząsnąć Tyrią poza piratami, smokami, zbuntowanymi maszynami oraz plagą nieumarłych?

Guild Wars 2
guild wars 2

Najważniejsze miasto nornów znów zaprasza wszystkich mieszkańców wirtualnej Tyrii do uczestnictwa w festiwalu Dragon Bash, ustanowionego jako wyraz radości po pokonaniu jednego ze smoków w "Guild Wars 2". Choć samo wydarzenie pojawia się co roku, to za każdym razem ArenaNet stara się przygotować coś nowego, aby skusić graczy do wspólnego świętowania.

Guild Wars 2
guild wars 2

Już w przyszłym tygodniu będziemy mieli okazję wznowić zabawę w ramach powtórzonego pierwszego sezonu Żyjącej Opowieści "Guild Wars 2". Dołączymy do Marjory i Kasmeer w ich poszukiwaniach odpowiedzialnych za atak na królową Kryty. Ślad wiedzie do tytułowej wieży na południe od Divinity's Reach, przy okazji wykonując zaległe osiągnięcia oraz próbując zdobyć nowe. Wytrwali gracze zostaną nagrodzeni specjalnymi rękawicami. "Tower of Nightmares" powróci już 13 września.

Guild Wars 2
guild wars 2

Wirtualna Tyria otwiera swoje podwoje przed użytkownikami platformy Steam. Od dzisiaj można zagrać w sieciowe "Guild Wars 2" poprzez dodanie gry za darmo do swojego konta. Haczyk polega na tym, że dostajemy w swoje ręce "podstawkę", a więc nie dane nam będzie zakosztować kolejnych sezonów Living Story ani nie zgłębimy nowości, jakie wprowadziły dwa oficjalne dodatki. Za te ostatnie będziemy musieli dodatkowo dopłacić w ramach jednego z dostępnych pakietów.

Guild Wars 2
guild wars 2

Już 7 czerwca rozpoczyna się doroczny festiwal Dragon Bash, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy mieszkańcy sieciowego świata "Guild Wars 2". Ustanowiony na pamiątkę zwycięstwa nad Zhaitanem, ponownie zawita do Holebreak. To właśnie w najważniejszym z miast nornów będziemy mogli ponownie ustawiać zakłady podczas wyścigów moa, polować na specjalne piniaty oraz spróbować swoich sił podczas drużynowych zmagań na Smoczej Arenie.

Guild Wars 2
guild wars 2,guild wars 2 end of dragons

Za nami premiera trzeciego dodatku do sieciowej gry MMO "Guild Wars 2", czyli "End of Dragons". Wzorem poprzednich rozszerzeń, czekało nas długie pobieranie danych, następnie błędy techniczne wynikające z przeciążenia serwerów lub niedostatecznych testów, by w końcu, po dwóch sporych aktualizacjach, Kintaj bezproblemowo otworzył swoje podwoje przed podróżnikami z kontynentu.

Tak jak w przypadku "Herat of Thorns" oraz "Path of Fire", po zakupie możemy od razu rozpocząć nową linię fabularną, która wzywa nas do Oka Północy na rozmowę z Aurene. Przebywająca tuż obok Taimi odkryła coś nowego i zarazem niepokojącego, zaś przywódca Dragon's Watch nigdy nie zostawia przyjaciół w potrzebie.

Wczytywanie...