przebudzenie_cienie
Guild Wars 2

ArenaNet w pocie czoła szykuje trzeci dodatek do sieciowego świata "Guild Wars 2", ale to nie przeszkadza im w wypuszczaniu kolejnych części Żyjącej Opowieści. Właśnie pokazano trailer najnowszej części, czyli "Champions". Co ciekawe, choć sumarycznie przygotowano ostatni epizod tej konkretnej historii, to trafi do nas w częściach.

guild wars 2

"Truce" jest pierwszą z nich, stanowiąc zarazem początek starcia z kolejnym smokiem – Primordusem. Fani "jedyni" na pewno pamiętają go dzięki licznym starciom z Niszczycielami. Dość zdradzić, że to przecież działania naszej postaci przyczyniły się do wybudzenia tej straszliwej siły, która dąży do pełnej dominacji. W walce nie będziemy osamotni, bowiem dołączą do nas sojusznicy, wśród których będą nawet niegdysiejsi wrogowie. Co lepiej łączy niż wspólny wróg?

Guild Wars 2

ArenaNet zapowiadała, że z okazji ósmych urodzin "Guild Wars 2" szykuje dla graczy jakąś niespodziankę. Wiedzieliśmy, że twórcy pracują nad nowym rozszerzeniem, ale w końcu poznaliśmy zarówno tytuł, jak i teren, jaki przyjdzie nam przymierzać. Tym razem zawitamy do odizolowanego Kintaju.

guild wars 2

Kintaj zwiedzaliśmy przy okazji samodzielnej kampanii "Factions" do pierwszej części gry, ale wiele czasu minęło od naszej rozprawy z Shiro i Przemienionymi. Ziemie te zostały odizolowane od reszty świata na bardzo długo, przez co niewielu zdawało sobie sprawę z losów tamtejszych mieszkańców. To ma się zmienić przy okazji najnowszego rozszerzenie do gry, które zatytułowano "End of Dragons".

Guild Wars 2

Kąpiel dla ochłody?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za oknami wysokie temperatury, więc nic dziwnego, że człowiek szuka odrobiny ochłody. Twórcy "Guild Wars 2" przygotowali pewne rozwiązanie. Choć nie poczujemy go na własnej skórze, to już pod koniec tego miesiąca zwiedzanie podwodnych lokacji będzie dużo łatwiejsze.

guild wars 2

Tyria od samego początku miała oferować bogate dno morskie, zachęcające do wstrzymania oddechu i zanurzenia się w zupełnie inny świat. Wizja może i była śmiała, jednak dalekie od ideału wykonanie szybko zniechęciło graczy. Teraz ma być trochę lepiej, bowiem wśród zwierzaków pozwalających na szybkie podróżowanie wreszcie pojawi się coś odpowiedniego. Rekin? Delfin? A może własny krait?

Guild Wars 2

NCSoft podzieliło się z nami swoimi wynikami za ostatni kwartał zeszłego roku. Wydawca nie ma się czym pochwalić, że niektóre tytuły wygenerowały najniższy zysk od chwili swojej premiery. To tylko cyfry, ale za to takie, które skłaniają do myślenia nad zmianami. Nie bez powodu pojawia się tutaj "Guild Wars 2".

guild wars 2

Koreański NcSoft ma swoim portfolio duże gry MMO pokroju "Aion", "Guild Wars 2" czy też obie odsłony "Lineage". Tylko ta ostatnia seria systematycznie wypracowuje duży zysk, podczas gdy reszta nie radzi sobie najlepiej. Fakt ten dziwi zwłaszcza w przypadku wirtualnej Tyrii, która dostała nowe sezon Żyjącej Opowieści oraz sporo nowych przedmiotów w oficjalnym sklepie gry. Czy spore cięcia załogi nie wystarczyły, by wypracować odpowiedni zysk?

Guild Wars 2

Trailer Shadow in the Ice

Dodał: , · Komentarzy: 0

Chociaż w świecie "Guild Wars 2" świętujemy obecnie Chiński Nowy Rok, to ArenaNet zaskoczyła nas trailerem kolejnej części Żyjącej Opowieści, w którym znajdziemy informację o rychłej premierze dalszych przygód na terenie Bjora Marches.

guild wars 2

Kolejny epizod najnowszego sezonu fabularnego "Guild Wars 2", nazwany "Shadow in the Ice", doczekał się oficjalnego trailera i podstrony, dzięki którym odkryjemy nowości czekające w niedostępnych dotąd obszarach Bjora Marches. Wygląda na to, że powrócimy do jeziora znanego z "jedynki", gdzie stawimy czoło potężnemu Drakkarowi. Poza tym dostaniemy wszystkie standardowe elementy darmowych rozszerzeń, czyli bronie, zbroje oraz mistrzostwa.

Guild Wars 2

Lunar New Year w Guild Wars 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Chiński Nowy Rok zawitał także do Tyrii, dzięki czemu przemierzając wirtualny świat sieciowego "Guild Wars 2" powinniśmy zajrzeć do Divinity's Reach, skąd wymieciono ostatni śnieg i przygotowano festiwalowe lampiony oraz fajerwerki.

guild wars 2

Jak co roku, nadszedł czas na celebrowanie Lunar New Year, czyli kolejnego festiwalu, który zastąpił niedawno zakończone Wintersday. Śniegu w Divinity's Reach już nie ma, ale warto zajrzeć do stolicy Kryty, bowiem czekają na nas lampiony do zapalenia, wyścig po mieście, specjalna arena czy też ciastka z dobrą wróżbą na nowy rok. Twórcy gry kuszą także nowymi nagrodami.

Guild Wars 2

Fani sieciowego świata "Guild Wars 2" z niecierpliwością wypatrują Wintersday, czyli specjalnego zimowego eventu, podczas którego w Divinity's Reach zalega śnieg, zaś my ponownie spróbujemy wbiec po tych znikających śnieżkach na sam szczyt specjalnej układanki.

guild wars 2

Jak co roku, Wintersday zawita do Tyrii, niosąc ze sobą dużą dawkę śniegu, dzwonków, bałwanów oraz różnej masy aktywności, które zdążą nam się znudzić przez te wszystkie dni aż do nowego roku. To także okazja do nadrobienia zaległości wśród już rozpoczętych osiągnięć, chociaż ArenaNet pewnie przygotowała dla nas kilka nowości, dzięki którym na chwilę zapomnimy o tej całej awanturze ze smokami w tle.

Guild Wars 2

Whisper in the Dark z nowym trailerem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tylko kilka dni dzieli nas od premiery pierwszego epizodu kolejnego sezonu Żyjącej Opowieści w "Guild Wars 2". Z tej okazji studio ArenaNet przygotowało specjalny zwiastun, prezentujący zarówno mroczny klimat, jak też nadchodzące nowości w samej rozgrywce.

guild wars,guild wars 2

Część graczy ma już pewnie za sobą Prolog kolejnego sezonu Living Story, który przeniósł nas na ziemie Legionu Krwi. Radosne świętowanie wśród Popielców przerwała jednak misja imperatora, który postanowił zapuścić się w nieco chłodniejsze rejony. "Whisper in the Dark" będzie rzecz jasna pokłosiem tej decyzji, zaś na graczy czeka nie tylko nowa mapa, ale także mistrzostwa.

Guild Wars 2

Tyria ponownie świętuje Halloween

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak co roku, w październiku pojawia się nowa aktualizacja, dzięki której od dzisiaj możemy uczestniczyć w obchodach Halloween. ArenaNet przygotowała zarówno dobrze znane atrakcje, jak też kilka nowości, dzięki którym ponownie zajrzymy do szalonej krainy Króla Thorna.

guild wars 2

Gracze przemierzający sieciowy świat "Guild Wars 2" ponownie kierują swoje kroki do Lwich Wrót, gdzie czekają portale prowadzące do Labiryntu lub też szalonego biegu na szczyt wieży zegarowej. Tamtejsza kuźnia ponownie przeobraża się w wielki kocioł, zaś słodka kukurydza staje się najbardziej pożądaną walutą. Czy i w tym roku warto uganiać się za rozsianymi po świecie gry dyniami?

Guild Wars 2

Zbliżają się siódme urodziny pozbawionego abonamentu "Guild Wars 2", stąd też studio ArenaNet przygotowało zapowiedź nagród, które otrzymają postacie legitymujące się swoim istnieniem od startu gry. Tym samym pierwsze podarki trafią do graczy już 25 sierpnia.

guild wars 2

Trudno w to uwierzyć, ale wkrótce minie siedem lat od momentu, gdy pierwszy gracz postawił wirtualną stopę w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Twórcy gry nagradzają nasze postacie co roku, co prawda wytykając im w ten sposób wiek, lecz co 12 miesięcy wręczając nam darmowy prezent pełen dodatków w postaci elementów zbroi, tytułów czy też zwojów doświadczenia oraz barwników. Nie inaczej będzie i tym razem.

Wczytywanie...