riese

Guild Wars 2 » Newsy

Guild Wars 2

Poznaj swego wroga

Dodał: Courun Yauntyrr, piątek, 28 czerwca 2019 · Komentarzy: 0

Podobno najlepiej poznaje się wroga wtedy, gdy choć na chwilę niemal dosłownie wskoczymy w jego skórę. Nadchodzący event w sieciowym świecie "Guild Wars 2" pragnie wykorzystać ten pomysł, realizując go za pomocą walki serwerów w trybie World vs World.

guild wars 2

Walka między serwerami o zamki, twierdze i obozy z zaopatrzeniem to dla wielu graczy najatrakcyjniejsza część świata "Guild Wars 2". Aby uprzyjemnić nam zmaganie wielkich armii, ArenaNet przygotowała specjalny event, w którym warto będzie zapolować na przedstawiciela innej klasy postaci niż nasza. Co zyskamy pozbywając się wroga o odmiennej profesji?

Jeszcze nie wszyscy mają za sobą najnowszy epizod Living Story, a tu ArenaNet szykuje dla graczy kolejny rajd. Tym razem na śmiałków będą czekać kolejne wyzwania przygotowanego przez szalonego dżina, dzięki czemu zajrzymy do legendarnego Ukrytego Miasta Ahdashim.

guild wars 2

Ukryte Miasto doskonale pamiętają fani samodzielnego dodatku pierwszej części serii "Guild Wars"- "Nightfall". Skryte pod piaskami pustyni, stanowiło bezpieczne schronienie dla książąt Vabbi na wypadek niebezpieczeństwa, które mogło zagrażać ich krainie. Wygląda na to, że trafimy tam ponownie, jednak czas zrobił swoje, zaś obecność Kralkatorrika także odcisnęła swoje piętno.

Ostatni epizod Living World w sieciowym "Guild Wars 2" pozostawił wiele pytań o przyszłość świata, ale kolejny, będący ukoronowaniem czwartego sezonu, ma być impulsem do dalszej walki. Nowa zapowiedź zdradza, że najlepsze być może dopiero przed nami.

war eternal,guild wars 2

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że wraz z nową aktualizacją, która zostanie udostępniona dla graczy już 14 maja, pojawi się nowa zbroja, mount oraz kolejny legendarny oręż. Living Story to jednak przede wszystkim kolejne epizody fabularne i to właśnie na historii skupia się najnowsza zapowiedź "War Eternal". Nie oglądajcie jej, jeśli do tej pory nie ukończyliście "All or Nothing".

Arenanet rozstała się z dużą grupą pracowników, co ma być elementem restrukturyzacji w firmie. Sami wiemy, że tego typu działania często prowadzą do upadku, stąd też fani serii "Guild Wars" szybko wyrazili swoje obawy względem sieciowego świata. Czy słusznie?

guild wars,guild wars 2

Twórcy serii "Guild Wars" uspokajają fanów twierdząc, że zwolnienia są jedynie efektem ubocznym planowanej fuzji działu wydawniczego Arenanet oraz NCsoft. Podobno kolejny sezon Living Story pozostaje niezagrożony, płynnie przechodząc do dalszych wydarzeń po dramatycznym "All or Nothing". Tego typu zapewnienia to norma, stąd też Tyrię może spotkać los gorszy niż walka ze Starożytnymi Smokami?

Dotychczasowe mounty, czyli zwierzaki służące jako środki transportu, mogły się nam już znudzić, stąd ArenaNet proponuje powiew świeżości w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Przed wami Warclaw, któremu nie straszne żadne przeszkody.

warclaw,guild wars 2

Na pewno już się zastanawiacie, jak ten uroczy kotek będzie przeciskał się szerokimi alejami Lwich Wrót lub też tropił wrogów w Maguumie. Odpowiedź poznamy już w tym miesiącu, jednak nowy mount jest na swój sposób wyjątkowy, bowiem będziemy z niego korzystać jedynie na mapach trybu World vs World. Czyżby szykowała się kolejna rewolucja w zmaganiu serwerów?

Zakończenie najnowszego epizodu Living Story do sieciowego "Guild Wars 2" postawiło przed graczami jedno, ale zasadnicze pytanie – co dalej? Twórcy gry postanowili nam to wyjaśnić na łamach amerykańskiego dwutygodnika "Forbes".

guild wars 2

Kolejny epizod "Żyjącej Opowieści" już samym swoim tytułem zwiastował poważne zmiany, jakie zajdą podczas próby pozbycia się zagrożenia ze strony smoka Kralkatorrika. Wysiłek wielu osób miał w końcu przynieść zwycięstwo w walce z przeciwnikiem, który każdego dnia stawał się coraz groźniejszy. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak sobie zakładała nasza postać, stąd jeśli do tej pory nie graliście, to ostrzegam przed spoilerami.

Pierwszy w tym roku epizod Living Story do sieciowego "Guild Wars 2". jest już dostępny. "All or Nothing" skupi się na dalszych losach Aurene, ale nie zabraknie nowej mapy, kolejnego przedmiotu legendarnego oraz solidnego zastrzyku poprawek do już istniejącej zawartości.

guild wars 2

Tym razem obyło się bez spektakularnych błędów, które zwykle towarzyszyły kolejnym epizodom "Żyjącej Opowieści". Kolejna odsłona czwartego sezonu, czyli "All or Nothing", pozwoli nam przejść serię prób, dzięki którym lepiej przygotujemy się do konfrontacji z Kralkatorrikiem, jak też spróbujemy przygotować Aurene do wielkiej roli, jaką wyznaczyło jej dziedzictwo Glint.

Guild Wars 2

Kruk krukowi oka nie wykole

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 14 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Znane powiedzenie z tytułu newsa pasuje doskonale do nowej aktualizacji oficjalnego sklepu w sieciowym "Guild Wars 2". Za wirtualną walutę będziemy mogli nabyć specjalny hełm oraz stylizowany płaszcz, dzięki którym uczcimy ducha Kruka.

guild wars 2

Oficjalny sklep z przedmiotami co rusz zaskakuje nas nowymi elementami, ale wygląda na to, że trend z przebieraniem się po Halloween wcale nie przeminął. Możemy uczcić jeden z totemów Nornów, Kruka, przywdziewać odpowiednio stylizowany hełm oraz płaszcz. Można też po prostu poczuć się trochę jak członek Nocnej Straży, który właśnie od elementu ubioru bywa nazywany "Wroną".

Guild Wars 2

Path of Fire za pół ceny

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 25 października 2018 · Komentarzy: 0

Począwszy od dzisiaj, przez kilka następnych dni będziemy mogli kupić drugi oficjalny dodatek do "Guild Wars 2" jedynie za pół ceny. Jeśli do tej pory nie skrzyżowaliście ostrzy ze zbuntowanym bogiem Balthazarem, to lepszej okazji próżno wypatrywać na horyzoncie.

guild wars 2,path of fire

"Path of Fire" to powrót do Elony, którą gracze sieciowego "Guild Wars" doskonale pamiętają z samodzielnej kampanii "Nighfall". Tym razem odwiedzimy jednak zupełnie nieznane wcześniej krainy, które szybko ogarnął strach z powodu pojawienia się Balthazara i jego armii. Jeśli te walki dopiero przed wami, to warto zainteresować się promocją, którą objęto dodatek w ramach oficjalnego sklepu gry.

ArenaNet podzieliła się informacjami na temat nadchodzących obchodów Halloween, w których będą mogli uczestniczyć wszyscy gracze przemierzający świt "Guild Wars 2". Szalony Król Thorn i jego świta powróci już za mniej niż tydzień.

halloween,guild wars 2

Szalony Król Thorn ponownie będzie nas oprowadzać po Lwich Wrotach, opowiadając przy tym mniej lub bardziej wciągające historie i wymagając od nas wykonania odpowiednich rozkazów. Poza tym możemy spodziewać się znanych z poprzednich lat atrakcji, wliczając w to eksplorację Labiryntu czy też wyścig z czasem podczas szalonej wspinaczki na wieżę z zegarem.

Wczytywanie...