piorun_kulisty

Guild Wars 2 » Newsy

Pierwszy w tym roku epizod Living Story do sieciowego "Guild Wars 2". jest już dostępny. "All or Nothing" skupi się na dalszych losach Aurene, ale nie zabraknie nowej mapy, kolejnego przedmiotu legendarnego oraz solidnego zastrzyku poprawek do już istniejącej zawartości.

guild wars 2

Tym razem obyło się bez spektakularnych błędów, które zwykle towarzyszyły kolejnym epizodom "Żyjącej Opowieści". Kolejna odsłona czwartego sezonu, czyli "All or Nothing", pozwoli nam przejść serię prób, dzięki którym lepiej przygotujemy się do konfrontacji z Kralkatorrikiem, jak też spróbujemy przygotować Aurene do wielkiej roli, jaką wyznaczyło jej dziedzictwo Glint.

Guild Wars 2

Kruk krukowi oka nie wykole

Dodał: Courun Yauntyrr, środa, 14 listopada 2018 · Komentarzy: 0

Znane powiedzenie z tytułu newsa pasuje doskonale do nowej aktualizacji oficjalnego sklepu w sieciowym "Guild Wars 2". Za wirtualną walutę będziemy mogli nabyć specjalny hełm oraz stylizowany płaszcz, dzięki którym uczcimy ducha Kruka.

guild wars 2

Oficjalny sklep z przedmiotami co rusz zaskakuje nas nowymi elementami, ale wygląda na to, że trend z przebieraniem się po Halloween wcale nie przeminął. Możemy uczcić jeden z totemów Nornów, Kruka, przywdziewać odpowiednio stylizowany hełm oraz płaszcz. Można też po prostu poczuć się trochę jak członek Nocnej Straży, który właśnie od elementu ubioru bywa nazywany "Wroną".

Guild Wars 2

Path of Fire za pół ceny

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 25 października 2018 · Komentarzy: 0

Począwszy od dzisiaj, przez kilka następnych dni będziemy mogli kupić drugi oficjalny dodatek do "Guild Wars 2" jedynie za pół ceny. Jeśli do tej pory nie skrzyżowaliście ostrzy ze zbuntowanym bogiem Balthazarem, to lepszej okazji próżno wypatrywać na horyzoncie.

guild wars 2,path of fire

"Path of Fire" to powrót do Elony, którą gracze sieciowego "Guild Wars" doskonale pamiętają z samodzielnej kampanii "Nighfall". Tym razem odwiedzimy jednak zupełnie nieznane wcześniej krainy, które szybko ogarnął strach z powodu pojawienia się Balthazara i jego armii. Jeśli te walki dopiero przed wami, to warto zainteresować się promocją, którą objęto dodatek w ramach oficjalnego sklepu gry.

ArenaNet podzieliła się informacjami na temat nadchodzących obchodów Halloween, w których będą mogli uczestniczyć wszyscy gracze przemierzający świt "Guild Wars 2". Szalony Król Thorn i jego świta powróci już za mniej niż tydzień.

halloween,guild wars 2

Szalony Król Thorn ponownie będzie nas oprowadzać po Lwich Wrotach, opowiadając przy tym mniej lub bardziej wciągające historie i wymagając od nas wykonania odpowiednich rozkazów. Poza tym możemy spodziewać się znanych z poprzednich lat atrakcji, wliczając w to eksplorację Labiryntu czy też wyścig z czasem podczas szalonej wspinaczki na wieżę z zegarem.

Guild Wars 2

Zobacz trailer A Star to Guide Us

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 13 września 2018 · Komentarzy: 0

ArenaNet szykuje się do wypuszczenia czwartego epizodu również czwartego sezonu "Living Story" w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Czeka na nas sporo nowości, dodatkowy obszar oraz rzecz jasna dalsza część historii walki o ocalenie kontynentu przez rosnącym w siłę Kralkatorrikiem.

guild wars 2

Kolejna część "Żywej opowieści" to oczywiście kontynuacja historii, która rozgrywa się w Elonie. Walka z Palawą Joko nie pozostała bez wpływu zarówno na prowadzoną przez nas postać, jak też Aurene, która będzie tytułową gwiazdą tego epizodu. Poza tym twórcy gry przygotowali dla nas kilka nowości do przetestowania tuż po tym, jak uporamy się misjami fabularnymi.

Guild Wars 2

Weekendowa Bozz Blitz Bonanza

Dodał: Courun Yauntyrr, czwartek, 9 sierpnia 2018 · Komentarzy: 0

Do końca Festiwalu Czterech Wiatrów w "Guild Wars 2" jeszcze kilka dni, ale w ten weekend ArenaNet przygotowała specjalny event dla wszystkich, którzy wciąż szlachtują kolejnych przeciwników w Crown Pavilion. Przygotujcie się na walkę z czasem w ramach Bozz Blitz Bonanza.

guild wars 2

Festiwal Czterech Wiatrów to oczywiście wyścigi, zbieranie kryształków, ale także zabawa w Crown Pavilion, gdzie pod czujnym okiem królowej Jennah trwa walka z bossami, którzy zajmują swój kawałek namiotu. Wydawca postanowił skłonić nas do wysiłku, bowiem w ten weekend rusza Bozz Blitz Bonanza, czyli swoiste święto tych, którzy chcą zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.

Dokładnie za tydzień ponownie ponownie weźmiemy udział w Festiwalu Czterech Wiatrów. Powrócą dobrze znane graczom sieciowego "Guild Wars 2" aktywności zarówno na terenie Labyrinthine Cliffs, jak też stołecznego Divinity’s Reach.

guild wars 2

Wspólny wysiłek Królowej Jennah, Black Trading Company, Lwiej Gwardii oraz Zephirythes sprawił, że znów będziemy mieli okazję do oderwania się od dotychczasowych starć z przeciwnikami. Raz jeszcze weźmiemy udział w szaleńczym wyścigu z użyciem czterech aspektów, jak też udamy się do Crown Pavilion, gdzie czeka turniej sygnowany przez samą monarchię Kryty.

Guild Wars 2

Daybreak już dostępne

Dodał: Courun Yauntyrr, wtorek, 28 listopada 2017 · Komentarzy: 0

Być może jeszcze przed wami starcie z Balthazarem w ramach drugiego dodatku, ale właśnie dziś rozpoczyna się kolejny sezon Living World do sieciowego "Guild Wars 2 – "Daybreak". Co czeka mieszkanców pustynnego Amnoon w obliczu ataku?

guild wars 2

ArenaNet rusza z kolejnym, czyli już czwartym, sezonem swoich darmowych uaktualnień, które prezentują dalszy ciąg fabularnej wojny ze smokami. Tym razem przenosimy się do Elony, którą bezkarnie terroryzuje niejaki Kralkatorrik. Jeśli do tej pory nie uporaliście się z drugim dodatkiem, "Path of Fire", to pora nadrobić zaległości. Wtedy też zrozumiecie, czemu też przyjdzie nam bronić miasta Amnoon przed smoczymi sługusami.

Guild Wars 2

Halloween powraca do Guild Wars 2

Dodał: Courun Yauntyrr, wtorek, 17 października 2017 · Komentarzy: 1

Halloween coraz bliżej, zaś zgodnie z zapowiedziami od dziś możemy ponownie wypróbować wszelkie atrakcje, jakie przygotowali twórcy sieciowego "Guild Wars 2". Czy krótko po premierze drugiego rozszerzenia możemy w ogóle liczyć na jakieś nowości?

guild wars 2

Poprzednie lata nie rozpieszczały graczy w okolicach Halloween. Wciąż te same atrakcje i nieliczne nowe przedmioty były jedynie tłem do niemal nieskończonego uganiania się po labiryncie, dzięki czemu mogliśmy liczyć na spory zastrzyk gotówki. Tym razem także będziemy zbierać specjalne torebki i przysmaki, ale najnowszy patch to nie tylko zmiana dekoracji centrum Lwich Wrót.

Fani sieciowego "Guild Wars 2 odliczają dni do 22 września, podczas gdy twórcy gry dotrzymali słowa i ujawnili dzisiaj premierowy trailer drugiego rozszerzenia, czyli "Path of Fire". Czy warto kierować się nostalgią i powrócić do pełnej niebezpieczeństw Elony?

guild wars 2 path of fire

ArenaNet trzyma się ściśle przedpremierowego rozkładu, więc po weekendach z beta testami oraz kilku materiałach przypominających minione wydarzenia przyszła pora na premierowy zwiastun. Trailer, jak to z tego typu materiałami bywa, został wypchany różnego rodzaju zawartością, ale wszystko zmontowano tak, by nie zdradzić żadnej fabuły.

Wczytywanie...