wampir_maskarada
Guild Wars 2
jade sea,guild wars 2

ArenaNet przyspiesza kampanię marketingową już trzeciego rozszerzenia do sieciowego świata "Guild Wars 2". W pierwszej kolejności ujawniono skamieniały ongiś las zajmowany przez wielkie domy Kurzicków, zaś tym razem dane nam będzie zobaczyć znajome od czasów "jedynki" Jadeitowe Morze. Niegdyś równie piękne co zabójcze świadectwo walki ze zdradzieckim Shiro, teraz stanowi ważny filar siły kintajskiego Cesarstwa.

Guild Wars 2

Dragon Bash powraca

Dodał: , · Komentarzy: 0
guild wars 2,dragon bash

Zgodnie z publikowanym wcześniej planem, na miłośników sieciowego świata "Guild Wars 2" czeka całe mnóstwo piniat do rozbicia w Hoelbreak oraz możliwość powrotu na Smoczą Arenę. Dragon Bash ponownie zawitał do głównego miasta wojowniczych nornów, oferuje także rozmaite aktywności ruchowe, w tym znane wcześniej starcia z hologramami, ale przede wszystkim znów będziemy musieli skonsumować masę słodyczy.

W dużym skrócie można przyjąć, że czeka nas powtórka z rozrywki, ale jeśli macie jakieś zaległe osiągnięcia, to jest okazja nadrobić. Poza tym czeka standardowa porcja nowych wyzwań także dla tych, którzy mocniej zaangażowali się w Dragon Basha w poprzednich latach.

Guild Wars 2

Plan jazdy Guild Wars 2

Dodał: , · Komentarzy: 1
guild wars 2

ArenaNet ogłosiła, że 27 lipca 2021 odbędzie się stream na żywo z "Guild Wars 2", w którym deweloper podzieli się informacjami na temat nadchodzącego dodatku "End of Dragons", trzeciego dużego rozszerzenia do gry. Wiadomości mają dotyczyć fabuły, jak i okresu, kiedy gracze mogliby wziąć udział w wydarzeniach z bety. Ponadto studio podzieliło się planem jazdy na najbliższy czas, aż do streamu.

  • 11 maja pojawi się aktualizacja umiejętności oraz zbalansowania profesji i ich elitarnych specjalizacji
  • 25 maja gracze będą mogli nadrobić osiem lat fabuły, jako że epizody Living World będą dostępne za darmo dla wszystkich, którzy zalogują się podczas okresu promocyjnego. Epizody będą pojawiały się cotygodniowo w chronologicznym porządku i dzięki przebrnięciu przez nie będzie można odblokować unikalne nagrody, między innymi voucher na prekursor broni w "End of Dragons", stanowiący pierwszy etap w tworzeniu trzeciej generacji legendarnej broni
  • 13 lipca po raz pierwszy od 2014 roku powróci ukochany boss, gdy pojawi się podkręcona wersja Twisted Marionette z pierwszego sezonu Living World. Ponadto tego dnia odpalona zostanie Legendarna Zbrojownia, stanowiąca magazyn dla legendarnych broni. Dzięki niej będziecie mogli zarządzać ulepszeniami ekwipunku. Gdy legendarna broń zostanie dodana do zbrojowni, będzie dostępna dla każdej postaci poziomu 80. na twoim koncie
Guild Wars 2

Lunar New Year w Guild Wars 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Doczekaliśmy się kolejnych obchodów Lunar New Year w świecie "Guild Wars 2", które zawsze zbiegają się z okresem chińskiego nowego roku. Atrakcje powracają na na obszarze Pawilonu w Divinity's Reach, zaś tym razem naszym zwierzęciem opiekuńczym będzie bawół.

lunar new year

Stolica Kryty jeszcze niedawno była pokryta śniegiem, ale teraz musi ustąpić fajerwerkom oraz znanym z poprzednich lat aktywnościom, które czekają na wszystkich odwiedzających tutejszy Pawilon. Ponownie możemy pokusić się o zdobycie nowego plecaka, podjąć się któregoś z wyzwań lub też rywalizować z innymi graczami w ramach szalonej Smoczej Areny. Niektórzy nadal trzymają szczęśliwe losy z nadzieją na rzadkie znalezisko.

Guild Wars 2

ArenaNet w pocie czoła szykuje trzeci dodatek do sieciowego świata "Guild Wars 2", ale to nie przeszkadza im w wypuszczaniu kolejnych części Żyjącej Opowieści. Właśnie pokazano trailer najnowszej części, czyli "Champions". Co ciekawe, choć sumarycznie przygotowano ostatni epizod tej konkretnej historii, to trafi do nas w częściach.

guild wars 2

"Truce" jest pierwszą z nich, stanowiąc zarazem początek starcia z kolejnym smokiem – Primordusem. Fani "jedyni" na pewno pamiętają go dzięki licznym starciom z Niszczycielami. Dość zdradzić, że to przecież działania naszej postaci przyczyniły się do wybudzenia tej straszliwej siły, która dąży do pełnej dominacji. W walce nie będziemy osamotni, bowiem dołączą do nas sojusznicy, wśród których będą nawet niegdysiejsi wrogowie. Co lepiej łączy niż wspólny wróg?

Guild Wars 2

ArenaNet zapowiadała, że z okazji ósmych urodzin "Guild Wars 2" szykuje dla graczy jakąś niespodziankę. Wiedzieliśmy, że twórcy pracują nad nowym rozszerzeniem, ale w końcu poznaliśmy zarówno tytuł, jak i teren, jaki przyjdzie nam przymierzać. Tym razem zawitamy do odizolowanego Kintaju.

guild wars 2

Kintaj zwiedzaliśmy przy okazji samodzielnej kampanii "Factions" do pierwszej części gry, ale wiele czasu minęło od naszej rozprawy z Shiro i Przemienionymi. Ziemie te zostały odizolowane od reszty świata na bardzo długo, przez co niewielu zdawało sobie sprawę z losów tamtejszych mieszkańców. To ma się zmienić przy okazji najnowszego rozszerzenie do gry, które zatytułowano "End of Dragons".

Guild Wars 2

Kąpiel dla ochłody?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za oknami wysokie temperatury, więc nic dziwnego, że człowiek szuka odrobiny ochłody. Twórcy "Guild Wars 2" przygotowali pewne rozwiązanie. Choć nie poczujemy go na własnej skórze, to już pod koniec tego miesiąca zwiedzanie podwodnych lokacji będzie dużo łatwiejsze.

guild wars 2

Tyria od samego początku miała oferować bogate dno morskie, zachęcające do wstrzymania oddechu i zanurzenia się w zupełnie inny świat. Wizja może i była śmiała, jednak dalekie od ideału wykonanie szybko zniechęciło graczy. Teraz ma być trochę lepiej, bowiem wśród zwierzaków pozwalających na szybkie podróżowanie wreszcie pojawi się coś odpowiedniego. Rekin? Delfin? A może własny krait?

Guild Wars 2

NCSoft podzieliło się z nami swoimi wynikami za ostatni kwartał zeszłego roku. Wydawca nie ma się czym pochwalić, że niektóre tytuły wygenerowały najniższy zysk od chwili swojej premiery. To tylko cyfry, ale za to takie, które skłaniają do myślenia nad zmianami. Nie bez powodu pojawia się tutaj "Guild Wars 2".

guild wars 2

Koreański NcSoft ma swoim portfolio duże gry MMO pokroju "Aion", "Guild Wars 2" czy też obie odsłony "Lineage". Tylko ta ostatnia seria systematycznie wypracowuje duży zysk, podczas gdy reszta nie radzi sobie najlepiej. Fakt ten dziwi zwłaszcza w przypadku wirtualnej Tyrii, która dostała nowe sezon Żyjącej Opowieści oraz sporo nowych przedmiotów w oficjalnym sklepie gry. Czy spore cięcia załogi nie wystarczyły, by wypracować odpowiedni zysk?

Guild Wars 2

Trailer Shadow in the Ice

Dodał: , · Komentarzy: 0

Chociaż w świecie "Guild Wars 2" świętujemy obecnie Chiński Nowy Rok, to ArenaNet zaskoczyła nas trailerem kolejnej części Żyjącej Opowieści, w którym znajdziemy informację o rychłej premierze dalszych przygód na terenie Bjora Marches.

guild wars 2

Kolejny epizod najnowszego sezonu fabularnego "Guild Wars 2", nazwany "Shadow in the Ice", doczekał się oficjalnego trailera i podstrony, dzięki którym odkryjemy nowości czekające w niedostępnych dotąd obszarach Bjora Marches. Wygląda na to, że powrócimy do jeziora znanego z "jedynki", gdzie stawimy czoło potężnemu Drakkarowi. Poza tym dostaniemy wszystkie standardowe elementy darmowych rozszerzeń, czyli bronie, zbroje oraz mistrzostwa.

Guild Wars 2

Lunar New Year w Guild Wars 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Chiński Nowy Rok zawitał także do Tyrii, dzięki czemu przemierzając wirtualny świat sieciowego "Guild Wars 2" powinniśmy zajrzeć do Divinity's Reach, skąd wymieciono ostatni śnieg i przygotowano festiwalowe lampiony oraz fajerwerki.

guild wars 2

Jak co roku, nadszedł czas na celebrowanie Lunar New Year, czyli kolejnego festiwalu, który zastąpił niedawno zakończone Wintersday. Śniegu w Divinity's Reach już nie ma, ale warto zajrzeć do stolicy Kryty, bowiem czekają na nas lampiony do zapalenia, wyścig po mieście, specjalna arena czy też ciastka z dobrą wróżbą na nowy rok. Twórcy gry kuszą także nowymi nagrodami.

Wczytywanie...