riese
Guild Wars 2

Tyria ponownie świętuje Halloween

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak co roku, w październiku pojawia się nowa aktualizacja, dzięki której od dzisiaj możemy uczestniczyć w obchodach Halloween. ArenaNet przygotowała zarówno dobrze znane atrakcje, jak też kilka nowości, dzięki którym ponownie zajrzymy do szalonej krainy Króla Thorna.

guild wars 2

Gracze przemierzający sieciowy świat "Guild Wars 2" ponownie kierują swoje kroki do Lwich Wrót, gdzie czekają portale prowadzące do Labiryntu lub też szalonego biegu na szczyt wieży zegarowej. Tamtejsza kuźnia ponownie przeobraża się w wielki kocioł, zaś słodka kukurydza staje się najbardziej pożądaną walutą. Czy i w tym roku warto uganiać się za rozsianymi po świecie gry dyniami?

Guild Wars 2

Zbliżają się siódme urodziny pozbawionego abonamentu "Guild Wars 2", stąd też studio ArenaNet przygotowało zapowiedź nagród, które otrzymają postacie legitymujące się swoim istnieniem od startu gry. Tym samym pierwsze podarki trafią do graczy już 25 sierpnia.

guild wars 2

Trudno w to uwierzyć, ale wkrótce minie siedem lat od momentu, gdy pierwszy gracz postawił wirtualną stopę w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Twórcy gry nagradzają nasze postacie co roku, co prawda wytykając im w ten sposób wiek, lecz co 12 miesięcy wręczając nam darmowy prezent pełen dodatków w postaci elementów zbroi, tytułów czy też zwojów doświadczenia oraz barwników. Nie inaczej będzie i tym razem.

Guild Wars 2

Jeszcze niedawno zbieraliśmy słodycze i ścigaliśmy się po Hoelbrak, a tu ponownie powraca Festiwal Czterech Wiatrów, którym powinni zainteresować się wszyscy ci, którzy mają zaległe osiągnięcia do zdobycia w sieciowym świecie "Guild Wars 2".

guild wars 2

W ramach zabawy ponownie możemy zawitać do malowniczych Klifów na południe od Ebonhawk, jak też spróbować swoich sił podczas turnieju w Divinity's Reach, gdzie spróbujemy zdobyć nagrodę sponsorowaną przez samą królową Jennah. ArenaNet spróbuje skłonić nas do zabawy oferując nowości, które nie pojawiały się we wcześniejszych edycjach festiwalu.

Guild Wars 2

Poznaj swego wroga

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podobno najlepiej poznaje się wroga wtedy, gdy choć na chwilę niemal dosłownie wskoczymy w jego skórę. Nadchodzący event w sieciowym świecie "Guild Wars 2" pragnie wykorzystać ten pomysł, realizując go za pomocą walki serwerów w trybie World vs World.

guild wars 2

Walka między serwerami o zamki, twierdze i obozy z zaopatrzeniem to dla wielu graczy najatrakcyjniejsza część świata "Guild Wars 2". Aby uprzyjemnić nam zmaganie wielkich armii, ArenaNet przygotowała specjalny event, w którym warto będzie zapolować na przedstawiciela innej klasy postaci niż nasza. Co zyskamy pozbywając się wroga o odmiennej profesji?

Guild Wars 2

Jeszcze nie wszyscy mają za sobą najnowszy epizod Living Story, a tu ArenaNet szykuje dla graczy kolejny rajd. Tym razem na śmiałków będą czekać kolejne wyzwania przygotowanego przez szalonego dżina, dzięki czemu zajrzymy do legendarnego Ukrytego Miasta Ahdashim.

guild wars 2

Ukryte Miasto doskonale pamiętają fani samodzielnego dodatku pierwszej części serii "Guild Wars"- "Nightfall". Skryte pod piaskami pustyni, stanowiło bezpieczne schronienie dla książąt Vabbi na wypadek niebezpieczeństwa, które mogło zagrażać ich krainie. Wygląda na to, że trafimy tam ponownie, jednak czas zrobił swoje, zaś obecność Kralkatorrika także odcisnęła swoje piętno.

Guild Wars 2

Ostatni epizod Living World w sieciowym "Guild Wars 2" pozostawił wiele pytań o przyszłość świata, ale kolejny, będący ukoronowaniem czwartego sezonu, ma być impulsem do dalszej walki. Nowa zapowiedź zdradza, że najlepsze być może dopiero przed nami.

war eternal,guild wars 2

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że wraz z nową aktualizacją, która zostanie udostępniona dla graczy już 14 maja, pojawi się nowa zbroja, mount oraz kolejny legendarny oręż. Living Story to jednak przede wszystkim kolejne epizody fabularne i to właśnie na historii skupia się najnowsza zapowiedź "War Eternal". Nie oglądajcie jej, jeśli do tej pory nie ukończyliście "All or Nothing".

Guild Wars 2

Arenanet rozstała się z dużą grupą pracowników, co ma być elementem restrukturyzacji w firmie. Sami wiemy, że tego typu działania często prowadzą do upadku, stąd też fani serii "Guild Wars" szybko wyrazili swoje obawy względem sieciowego świata. Czy słusznie?

guild wars,guild wars 2

Twórcy serii "Guild Wars" uspokajają fanów twierdząc, że zwolnienia są jedynie efektem ubocznym planowanej fuzji działu wydawniczego Arenanet oraz NCsoft. Podobno kolejny sezon Living Story pozostaje niezagrożony, płynnie przechodząc do dalszych wydarzeń po dramatycznym "All or Nothing". Tego typu zapewnienia to norma, stąd też Tyrię może spotkać los gorszy niż walka ze Starożytnymi Smokami?

Guild Wars 2

Dotychczasowe mounty, czyli zwierzaki służące jako środki transportu, mogły się nam już znudzić, stąd ArenaNet proponuje powiew świeżości w sieciowym świecie "Guild Wars 2". Przed wami Warclaw, któremu nie straszne żadne przeszkody.

warclaw,guild wars 2

Na pewno już się zastanawiacie, jak ten uroczy kotek będzie przeciskał się szerokimi alejami Lwich Wrót lub też tropił wrogów w Maguumie. Odpowiedź poznamy już w tym miesiącu, jednak nowy mount jest na swój sposób wyjątkowy, bowiem będziemy z niego korzystać jedynie na mapach trybu World vs World. Czyżby szykowała się kolejna rewolucja w zmaganiu serwerów?

Guild Wars 2

Zakończenie najnowszego epizodu Living Story do sieciowego "Guild Wars 2" postawiło przed graczami jedno, ale zasadnicze pytanie – co dalej? Twórcy gry postanowili nam to wyjaśnić na łamach amerykańskiego dwutygodnika "Forbes".

guild wars 2

Kolejny epizod "Żyjącej Opowieści" już samym swoim tytułem zwiastował poważne zmiany, jakie zajdą podczas próby pozbycia się zagrożenia ze strony smoka Kralkatorrika. Wysiłek wielu osób miał w końcu przynieść zwycięstwo w walce z przeciwnikiem, który każdego dnia stawał się coraz groźniejszy. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak sobie zakładała nasza postać, stąd jeśli do tej pory nie graliście, to ostrzegam przed spoilerami.

Guild Wars 2

All or Nothing już dostępne

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pierwszy w tym roku epizod Living Story do sieciowego "Guild Wars 2". jest już dostępny. "All or Nothing" skupi się na dalszych losach Aurene, ale nie zabraknie nowej mapy, kolejnego przedmiotu legendarnego oraz solidnego zastrzyku poprawek do już istniejącej zawartości.

guild wars 2

Tym razem obyło się bez spektakularnych błędów, które zwykle towarzyszyły kolejnym epizodom "Żyjącej Opowieści". Kolejna odsłona czwartego sezonu, czyli "All or Nothing", pozwoli nam przejść serię prób, dzięki którym lepiej przygotujemy się do konfrontacji z Kralkatorrikiem, jak też spróbujemy przygotować Aurene do wielkiej roli, jaką wyznaczyło jej dziedzictwo Glint.

Wczytywanie...