Charr

2 minuty czytania

charr

Rasa Charrów została wykuta w bezlitosnym tyglu wojny. To wszystko, co znają. Wojna ich definiuje, a dążenie do panowania prowadzi naprzód. Nie ma wśród nich miejsca dla słabeuszy i głupców. Liczy się tylko zwycięstwo i musi zostać osiągnięte wszelkimi środkami oraz za wszelką cenę.

Charrowie – agresywna kotowata rasa – udoskonalili krwawą sztukę wojenną. Chociaż dla swoich wrogów pozostają bezwzględni i nieustająco przerażający, są także dzielnymi sojusznikami, tworzącymi nierozerwalne więzy lojalności.

Wieki niekończącej się wojny przekształciły Charrów w najbardziej zaawansowaną militarnie i przemysłowo rasę Tyrii. Ich kultura zdominowana jest przez Wysokie Legiony, które z kolei składają się z mniejszych band Charrów, żyjących i walczących razem. Każdy Charr – od najgroźniejszego legionisty do najskromniejszego farmera – widzi siebie jako żołnierza.

charrcharrcharr

Chociaż Charrowie ponownie kontrolują tereny swoich przodków z Ascalonu, nie panują nad nimi tak mocno, jakby chcieli. Wieki temu ostatni ludzki król Ascalonu przyzwał Foefire, magiczny kataklizm, który zamienił jego poddanych w mściwe duchy, po dziś dzień dźwigające upiorną rebelię przeciwko Charrom. Tymczasem Flame Legion, frakcja parających się magią Charrów wyrzutków, czczących swoje fałszywe bóstwa, toczy domową wojnę przeciwko pozostałym trzem Wysokim Legionom, usiłując odzyskać swoją dawną dominację.

Jednak największe i najbardziej bezpośrednie niebezpieczeństwo zostało sprowadzone przez Pradawnego Smoka Kralkatorrika. Gdy został uwolniony ze swojego głębokiego grobowca, przyleciał na południe, a sama jego obecność przetarła i przekształciła krainę pod nim. Ten przeklęty krajobraz stał się teraz polem bitwy między sługami smoka a Charrami.

Twoja postać Charra

charr

Tworząc swoją postać Charra staniesz się jednym z członków Wysokich Legionów. Zaciągnij się do Żelaznego Legionu (Iron Legion), wytwórców wojennych machin oraz budowniczych Black Citadel; przyłącz się do cienistych szeregów Legionu Popiołu (Ash Legion), praktyków wywiadu i forteli; lub stań się żołnierzem Legionu Krwi (Blood Legion), panów pierwszej linii na polu bitwy.

Podnosząc poziom swojej postaci otrzymasz dostęp do unikalnej zbrojowni Charrów i możliwość wezwania potęgi ich legionów, aby zmiażdżyć wrogów.

Twoja przygoda rozpoczyna się w surowym Plains of Ashford, w pobliżu Black Citadel, twierdzy Żelaznego Legionu. Tutaj rozpoczniesz marsz ku swojemu przeznaczeniu i biada tym, którzy będą na tyle głupi, by stanąć ci na drodze!

Źródło: guildwars2.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...