The Shatterer

3 minuty czytania

Krótki przewodnik po wszystkich osiągnięciach, jakie można zdobyć w walce z odświeżonym Shattererem, wprowadzonym do gry wraz z aktualizacją 26-tego stycznia.

the shatterer

Jak poprzednio, walkę z Shattererem możecie stoczyć w Blazeridge Steppes na północ od Lowland Burns Waypoint ([&BE4DAAA=] – wklej ten kod na czacie, aby uzyskać skrót do waypointu). Smok pojawia się w 3-godzinnym cyklu (zaczynając od 2.00). Większość z osiągnięć jest dość prosta i powinniście móc zdobyć je wszystkie w ciągu 10 walk z Shattererem.

Postęp w zdobywaniu osiągnięć możecie podejrzeć pod zakładką Osiągnięć w panelu bohatera (klawisz H) w części General.

Meta Osiągnięcie: The Shatter – 25 AP

Do jego zdobycia musisz ukończyć 10 osiągnięć Shatterera. Nagrodą jest Branded Backpiece.

Burns Blunder – 10 AP

Wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu i poczekać, aż smok wyląduje na tobie, śmiertelnie cię miażdżąc. Spokojnie, później możesz szybko wrócić do walki korzystając z najbliższego waypointu ([&BE4DAAA=]). Dość często na odpowiednim punkcie staje commander, wystarczy więc się do niego przykleić. Możesz też skorzystać z mapki poniżej.

the shatterer

Shattering Setup – 3 AP

Użyj przynajmniej raz w czasie walki Jumping Pad, Mortar i Cannon. Wszystkie znajdziesz w pobliżu Lowland Burns Waypoint ([&BE4DAAA=]). Jumping Pad jest najłatwiejszy, ponieważ możesz go użyć w każdej chwili. Pozostałe dwa musisz zastać nieobsadzone w trakcie walki, dodatkowo Cannon aktywuje się dopiero podczas bitwy. Mortar jest cały czas gotowy do użycia, wystarczy więc się do niego odpowiednio wcześniej przykleić.

the shatterer

Crystal Healing Denier – 6 AP

Zniszcz Nody Leczące, które Shatterer przywołuje w trakcie walki. Przed każdym ich pojawieniem, na ekranie wyświetli się ostrzeżenie na czerwonym tle, poza tym są one dość duże, więc ciężko będzie je przeoczyć (w dodatku przed Shattererem pojawi się wtedy mrowie fioletowych błyskawic). Nody nie będą otrzymywać żadnych obrażeń, dopóki nie zniszczysz ich Paska Oporu (Defiance Bar). Kiedy tylko zniknie, są dość szybko rozbijane, więc upewnij się, że masz je zaznaczone!

Jednocześnie pojawiają się 4 kryształy, 2-3 razy w trakcie walki, jednak masz niewielką szansę na trafienie każdego z nich w pojedynczej aktywacji.

the shatterer

Lightning Reflex – 10 AP

Uniknij ataku błyskawic, które smok skieruje na ciebie podczas szybowania. Najłatwiej to wykonać mając odblokowane Stealth Gliding Mastery – wtedy jak tylko zobaczysz celownik nad swoją postacią, od razu zrób unik, aby się skryć. Jeżeli ci się uda, będziesz dalej szybować, w innym przypadku atak ściągnie cię na ziemię.

Jeżeli nie posiadasz tego mastery, wystarczy, że zwiniesz lotnię, kiedy pojawi się celownik. Pamiętaj, żeby otworzyć ją ponownie, gdy tylko zniknie, inaczej rozbijesz się o ziemię.

the shatterer

Medic! – 10 AP

Rozrzuć 50 zestawów medycznych szybując nad polem bitwy. Umiejętności pojawią się automatycznie, kiedy tylko użyjesz Launch Pada, wtedy wystarczy za pomocą skillu pod 2 rozrzucać torby w większe skupiska graczy.

the shatterer

Shattering Evasion – 5 AP

Musisz zabić smoka, nie dając się uwięzić w krysztale. Dość łatwe osiągnięcie – wystarczy, że w czasie walki będziesz trzymać się dość daleko od smoka, a w szczególności jego łap, aby uniknąć ugrzęźnięcia w krysztale. Tuż przed uwięzieniem smok cię powali. Jeżeli pozostaniesz w odpowiedniej odległości, wystarczy tylko… zabić smoka.

Crystal Clear – 10 AP

Uwolnij 40 graczy z kryształowej pułapki. W przeciwieństwie do poprzedniego osiągnięcia, tutaj najlepiej włazić Shattererowi pod łapy i atakować kryształy więżące graczy. Kryształy nie są dość mocne, więc musisz działać szybko. Oczywiście najłatwiejszym sposobem jest samemu dać się uwięzić.

the shatterer

Branded Bane – 10 AP

Zabij 500 Naznaczonych (Branded) w trakcie walki. To wszyscy okryształowieni przeciwnicy pojawiający się na polu bitwy. Wystarczy do skutku atakować każdego z nich – kilka trafionych uderzeń załatwi sprawę – jeżeli inni gracze ich zabiją dla ciebie i tak będzie zaliczone.

No-Fly Zone – 6 AP

To chyba najtrudniejsze ze wszystkich osiągnięć. Musisz 20 razy rozbić Pasek Oporu (Defiance Bar), aby przerwać specjalny atak Shatterera – Shard Storm. Tutaj wiele zależy od tego, jak zorganizowana jest mapa, chociaż sam pasek jest niewielki (znajdziesz go zaraz pod paskiem życia smoka). Nie ma żadnego ostrzeżenia przed jego pojawieniem się, więc potrzeba tu czujności. Zwracaj też uwagę na chat mapy, ponieważ inni gracze mogą tam informować, kiedy się pojawi, czasem też jakich skilli użyć – najlepiej tych zadających kondycje crowd control (na czacie zobaczysz po prostu skrót „cc”).

the shatterer

Smash the Dragon – 5 AP

Pokonaj Shatterera nie pozwalając mu ani razu wzbić się w powietrze i użyć Shard Storm. Aby to zrobić, pilnuj, by wszystkie Paski Oporu (Defiance Bar) smoka były niszczone przez całą walkę.

Bash the Dragon – 10 AP

Zabij Shatterera 10 razy.

the shatterer

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...