Poznaj Wizard's Vault w najnowszym dodatku

1 minuta czytania

guild wars 2

Twórcy "Guild Wars 2" postanowili przybliżyć graczom funkcję, jaką będzie spełniała Wizard's Vault w najnowszym rozszerzeniu. Celem jest oczywiście aktywizacja tych osób, które poczuły zmęczenie wirtualną Tyrią i niejednokrotnie szukały nowych wyzwań w zupełnie innych miejscach. Czy skarby czarodziejów będą w stanie skusić każdego i co musimy zrobić, aby na nie zasłużyć?

Najnowszy wpis stara się przedstawić nam zalety nowej opcji, wyliczając wszystkie korzyści, które czekają na chętnych. Co ważniejsze, nagrody nie będą od nas wymagały wydawania prawdziwej gotówki ani waluty wewnątrz gry, przez co nowi gracze nie będą czuć się pokrzywdzeni. Całość ma trochę przypominać specjalne wydarzenia już znane w GW2, choć zabraknie elementu ograniczenia czasowego. Upatrzone fanty będziemy mogli zdobyć w każdym momencie, w czym pomoże wcześniej wytyczona ścieżka.

guild wars 2

Powyżej pokazano przykładowe zadania, jakie będziemy musieli wykonać, aby móc zajrzeć do skrzyni czarodziejów. Jak widać, twórcy spróbują ożywić już istniejące atrakcje, zaś ich lista ma się zmieniać w miesięcznej rotacji. Nowy system zadebiutuje już niedługo i zlikwiduje dotychczasowe nagrody za logowanie oraz system "Daily", gdzie musieliśmy wykonać trzy zadania ze zmieniającej się codziennie listy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...