Beamdog przecenia swoje remastery na Halloween

1 minuta czytania

Halloween to dobra okazja do zakupów, stąd studio Beamdog chce nas skłonić do zakupu któregoś ze swoich remasterów klasycznych gier na Infinity Engine. Promocja nie byle jaka, bo rabaty sięgają nawet połowy oficjalnej ceny.

beamdog

O jakości odświeżania klasycznych gier cRPG na łamach naszego serwisu pisaliśmy już całkiem sporo, stąd należy tylko zwrócić uwagę, że wyjściowe ceny remasterów na łamach oficjalnego sklepu zostały znacznie obniżone. Rabaty sięgają nawet 50%, ale jakoś nie trudno zauważyć, że wszystkie oferowane produkty można było nabyć u konkurencji w dużo korzystniejszych cenach.

Największa promocja obejmuje obie części "Wrót Baldura", "Icewind Dale" oraz "Planescape: Torment". Wszystkie wymienione tytuły nabędziemy za pół ceny, chociaż należy jeszcze pamiętać o tym, że w swoje ręce dostaniemy wyłącznie wersje cyfrowe. Ekskluzywne wydania kolekcjonerskie, zawierające fizyczne elementy, do owej promocji nie zostały zaliczone.

beamdog

O 30% mniej zapłacimy za najświeższe produkty, czyli "Neverwinter Nights EE" oraz dodatki pokroju "Wyvern Crown of Cormyr" czy też "Pirates of the Sword Coast".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...