Kingmaker wzbogacił się o DLC Bloody Mess

1 minuta czytania

Twórcy gry "Pathfinder: Kingmaker" nie zapominają o swoim ostatnim dziecku, prezentując graczom zupełnie za darmo darmowe DLC, które nazwano "Bloody Mess". Jak się pewnie spodziewacie, główną atrakcją będzie... krew. Właściwie to bardzo dużo czerwonej juchy.

kingmaker,pathfinder kingmaker,bloody mess

Na łamach platformy Steam zadebiutowało nowe DLC do nagradzanego "Pathfinder: Kingmaker". "Bloody Mess", jak sama nazwa wskazuje, wprowadza do gry krew. Nie chodzi tutaj oczywiście o to, że do tej pory stroniliśmy od przemocy, lecz tytuł ten ma zyskać na realizmowi dzięki temu, że zarówno wrogowie, jak i nasza dzielna drużyna, pod wpływem obrażeń będzie nam prezentować czerwone ślady na ziemi oraz ubraniach.

Tę jakże odkrywczą mechanikę dostanie za darmo każdy nabywca gry, więc trudno mówić tutaj o naciąganiu kogokolwiek. Cieszyć się mogą przede wszystkim ci, którzy pragnęli zobaczyć przesiąknięte krwią ubrania, dzięki którym od razu widać, że ostatnia walka nie należała do najprostszych.

Na dokładkę dostaliśmy też dzisiaj najnowszego hotfixa, dzięki któremu gra sukcesywnie pozbywa się kolejnych błędów. Wypisywanie ich po kolei mija się z sensem, bowiem zainteresowani mogą po prostu zajrzeć do oficjalnego ogłoszenia.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...