Pathfinder: Kingmaker

Kingmaker wzbogacił się o DLC Bloody Mess

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy gry "Pathfinder: Kingmaker" nie zapominają o swoim ostatnim dziecku, prezentując graczom zupełnie za darmo darmowe DLC, które nazwano "Bloody Mess". Jak się pewnie spodziewacie, główną atrakcją będzie... krew. Właściwie to bardzo dużo czerwonej juchy.

kingmaker,pathfinder kingmaker,bloody mess

Na łamach platformy Steam zadebiutowało nowe DLC do nagradzanego "Pathfinder: Kingmaker". "Bloody Mess", jak sama nazwa wskazuje, wprowadza do gry krew. Nie chodzi tutaj oczywiście o to, że do tej pory stroniliśmy od przemocy, lecz tytuł ten ma zyskać na realizmowi dzięki temu, że zarówno wrogowie, jak i nasza dzielna drużyna, pod wpływem obrażeń będzie nam prezentować czerwone ślady na ziemi oraz ubraniach.

Pathfinder: Kingmaker

Jeśli nadal marzy wam się przejęcie korony i do tego nie próbowaliście swoich sił w becie "Pathfinder: Kingmaker", to wypatrujcie okazji, gdy będzie można raz jeszcze przetestować zarządzanie królestwem w tej nadchodzącej grze cRPG.

pathfinder

Nawet jeśli braliście udział w poprzednich testach, to i tak przygotowano dla was coś nowego, bowiem twórcy odblokują możliwość zasmakowania drugiego oraz trzeciego rozdziału. Co ważniejsze, wcześniejsze zapisy stanu gry nadal będą działać, dzięki czemu nie będziemy musieli zabawy z "Kingmakerem" rozpoczynać od samego początku. Póki co termin bety pozostaje zagadką, ale twórcy obiecują informować nas na bieżąco.

Pathfinder: Kingmaker

Nowy towarzysz z Pathfinder: Kingmaker ujawniony

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowy towarzysz z gry "Pathfinder: Kingmaker" może nie zagrzać miejsca w drużynie wielu graczy. Przynależność do powszechnie pogardzanej profesji barda zamyka wielu kompanom drogę do sławy i bogactwa. Pewnym ratunkiem może okazać się to, że nowy towarzysz reprezentuje nadobną płeć, jednak, niektórym może przeszkadzać jego wzrost.

pathfinder: kingmaker
Pathfinder: Kingmaker

Od naszego ostatniego newsa na temat "Pathfinder: Kingmaker" minęło trochę czasu. Mogłoby się wydawać, że zapomnieliśmy o produkcji albo twórcy ją porzucili. Nic w ten deseń! Dzisiaj piszemy o kolejnych śmiałkach gotowych wspomóc nas w walce o tron Zagarniętych Krain. Wspomogą nas najprawdziwsza barbarzynka i dwóch kapłanów o całkowicie przeciwstawnych dogmatach.

pathfinder: kingmaker
Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder: Kingmaker – O trudach odpoczywania

Dodał: , · Komentarzy: 2

Każdy fan cRPG-ie dobrze wie, że bohaterowie muszą od czasu do czasu wypocząć. Ciężko rani, wystrzelani z zaklęć, z dziurami w zbrojach nie mieliby szans w starciu z kolejnymi hordami przeciwników. W większości gier jest to proste, wystarczy nacisnąć przycisk odpoczynku i bohaterowie po 8 godzinach są jak nowi. W "Pathfinder: Kingmaker" jest z tym trochę... ciężej.

pathfinder: kingmaker
Pathfinder: Kingmaker

Panie i panowie, tworzy nam się nowa świecka tradycja. Jeżeli produkowana gra jest określana mianem "izometrycznej" albo "staro-szkolnej", istnieje 90% szans, że za przygrywające w tle muzykę będzie odpowiadał Inon Zur. W najnowszej aktualizacji dotyczącej "Pathfinder: Kingmaker" kompozytor ukazuje nam kulisy swojej pracy, opowiadając o intencjach przyświecających mu w tworzeniu muzyki i użytych w tym celu instrumentach.

pathfinder: kingmaker,inon zur,owlcat games,soundtrack
Pathfinder: Kingmaker

Kilka informacji o Pathfinder: Kingmaker

Dodał: , · Komentarzy: 6

Jak na razie najlepszą informacją o "Pathfinder: Kingmaker" jest zwerbowanie przez rosyjskie studio Owlcat Games Chrisa Avellona, człowieka znanego ze swojego wkładu w takie tytuły jak: "Planescape: Torment", "Fallout 2", "Neverwinter Nights 2", "Alpha Protocol", "Fallout: New Vegas", "Torment: Tides of Numa-Numa" i wielu innych produkcji. Jednak wraz ze wzrostem funduszy na koncie studia pojawiają się pierwsze informacje o nowej grze i muszę przyznać, wyglądają one ciekawie.

pathfinder: kingmaker
Pathfinder: Kingmaker
pathfinder: kingmaker

Chrisa Avellone'a żadnemu zapalonemu miłośnikowi gier cRPG nie trzeba przedstawiać. Legendarny projektant był siłą stojącą za powstaniem „Planescape: Torment”, głównym autorem specyficznego stylu i wizji, które uczyniły tę produkcję sławną. Pełnił ponadto role kierownicze przy produkcji innych klasyków, w tym „Icewind Dale 2” i „Fallout 2”, pracował też przy takich produkcjach jak „Knights of the Old Republic II: Sith Lords”, „Fallout: New Vegas” czy „Neverwinter Nights 2”. Niedawno zaangażował się w prace nad „Divinity: Original Sin 2” oraz nad „Pathfinder: Kingmaker” – pierwszą grą cRPG opartą na popularnym systemie RPG Pathfinder, a konkretnie na popularnej serii modułów do tego systemu, kampanii „Kingmaker”, której jednym z flagowych elementów jest założenie i zarządzanie własnym królestwem. Twórcy nadchodzącej produkcji opartej na popularnych modułach zdecydowali się niedawno przedstawić kilka odpowiedzi Avellone'a na zadane przez społeczność pytania – tłumaczenie tego krótkiego wywiadu, interesującego zwłaszcza dla fanów papierowego Pathfindera i modułów z serii „Kingmaker”, znajdziecie w rozwinięciu. Tłumaczeniu towarzyszą ponadto zdjęcia z wczesnych wersji gry oraz grafiki koncepcyjne.

  • 1 strona
Wczytywanie...