Nowy towarzysz z Pathfinder: Kingmaker ujawniony

2 minuty czytania

Nowy towarzysz z gry "Pathfinder: Kingmaker" może nie zagrzać miejsca w drużynie wielu graczy. Przynależność do powszechnie pogardzanej profesji barda zamyka wielu kompanom drogę do sławy i bogactwa. Pewnym ratunkiem może okazać się to, że nowy towarzysz reprezentuje nadobną płeć, jednak, niektórym może przeszkadzać jego wzrost.

pathfinder: kingmaker

Linzi: Najwspanialsza Historia Wszechczasów

pathfinder: kingmaker

Bard, czyli niziołek Linzi będzie wyjątkową członkinią naszej drużyny. Za młodu studiowała na Akademii Sztuk Wspaniałych Pitax, ale została wyrzucona za "impertynencję względem osób powszechnie szanownych", czyli napisanie sprośnego limeryku na temat króla Pitax – Castruccio Irovettiego. Mało się tym przejmując, wyruszyła w świat ze śmiałym planem, aby znaleźć kogoś aspirującego do bycia wielkim bohaterem, dołączyć do jego drużyny i opisać jego drogę do zwycięstwa w najwspanialszej książce, jaką Golarion kiedykolwiek widział. Wybrała ciebie na głównego bohatera swojej powieści i nie opuści cię, zanim twoja wielka przygoda się skończy! Jasne, nigdy nie zdobyła tytułu naukowego, więc jej rymowanie może być czasami mało poprawne i czasami nagnie rzeczywistość i wyolbrzymi troszkę wydarzenia... Ale w słusznym celu, aby jak najlepiej opisać twojego słuszne (lub niesłuszne) czyny! To, czego brakuje w jej bardowskim wykształceniu, nadrabia swoim przywiązaniem do bardostwa.

Niech wesoła osobowość Linzi nie zmyli postronnych – kiedy sprawy stają się poważne, obroni się swoim żarliwym duchem, oddaniem dla przyjaciół i determinacją, aby doprowadzić ich do sławy niezależnie od tego, co stanie na drodze. Czeka na nią historia do napisania, opowieść do przekazania, a jej adamantowa osobowość doprowadzi tę przygodę do szczęśliwego zakończenia od prologu do ostatniej strony. Nie oczekuj jednak, że uda ci się ją zauroczyć, Linzi to niespokojny duch, który mało szanuje osoby ze szlachetnymi tytułami. Zapisze twoje dokonania co do najdrobniejszego szczegółu, godne i niegodne i zostawi przyszłym generacjom ocenienie twojej postaci.

Jak wszyscy bardowie, Linzi potrafi sobie radzić z mieczami i łukami oraz chronić się przed urazami z pomocą lekkiego pancerza i tarczy. Zna się też całkiem nieźle na magii, ale jej prawdziwa moc jest skryta w muzyce – potrafi skomponować zaklęte piosenki, które pobudzą ducha sojuszników do heroicznych czynów i zatrwożą serca przeciwników.

Linzi z radością pomoże ci w rządzeniu twoim królestwem. Charyzmatyczna i pełna dobrych chęci będzie świetnym dyplomatą, który zawsze znajdzie rozwiązanie zadowalające obie strony. Z radością przyłoży dłoń do rozwoju życia kulturalnego twojego królestwa i wspomoże utalentowane osoby.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...