Halloweenowa wyprzedaż na Steam

Halloween już coraz bliżej, zaś od dziś możemy cieszyć się ze specjalnej wyprzedaży na łamach platformy Steam. Niższe ceny tysiąca produktów zachęcają do zakupu, zaś wśród nich z pewnością znajdzie się coś dla miłośników szeroko pojmowanej fantastyki.

steam,halloween

Począwszy od dziś, aż do 1 listopada, możemy spodziewać się rabatów na tysiące gier, które oferuje oficjalny sklep platformy Steam. Wśród najciekawszych promocji obniżki m.in na "Divinity Original Sin II: Definitive Edition" (108,53 PLN) czy też Hellblade: Senua's Sacrifice (64,79 PLN). Poza tym możemy nabyć gry, które za każdym razem lądują w niższej półce cenowej, jak "Wiedźmin 3: GOTY" czy "Grim Dawn".

Niestety, nie wszystkie hity tego i zeszłego roku dostały swoje rabaty, więc wciąż Valve sporo sobie liczy za m.in "Pillars of Eternity II", "Nioh" czy "Assasin's Creed: Odyssey".

steam,halloween

Jeśli nadal szukacie swojej wymarzonej gry i chcecie zapłacić za nią mniej, to powinniście zajrzeć tutaj. Przypominamy, że Halloweenowa Wyprzedaż potrwa do czwartku, czyli 1 listopada.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...