Inne

Powrót serii Disciples

Dodał: , · Komentarzy: 4
disciples liberation

Fani serii "Heroes of Might and Magic" ostatnimi czasy nie mogą liczyć na duże powodzenie. Sposób, w jaki Ubisoft traktuje markę nie zapowiada w najbliższym czasie nowej, porządnej odsłony. W takich chwilach człowiek ma opcję albo korzystać ze sprawdzonych klasyków, albo udać się do konkurencji. W drugim przypadku czekają ciekawe informacje, bowiem Frima Studio zapowiedziało kontynuację historii Nevendaaru.

Inne

Informacja prasowa

we love games,gog.com

Ten tydzień będzie pełen emocji i uczuć, a my chcielibyśmy podzielić się z Wami małym sekretem: kochamy gry! I sądzimy, że Wy również! Dlatego ta specjalna wyprzedaż na GOG.COM jest swojego rodzaju listem miłosnym do tej cudownej formy rozrywki, którą wszyscy tak bardzo uwielbiamy.

Na początek mamy dla Was niespodziankę! Podczas wyprzedaży możecie zakupić Cyberpunka 2077 z 10% zniżką – to pierwsza oficjalna oferta ze zniżką na ten tytuł! Wszyscy fani świetnych gier ucieszą się również na wieść o tym, że Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-80%) otrzymał największą zniżkę w swojej historii. Jak zawsze gdy zakupicie gry CD PROJEKT RED bezpośrednio na GOG.COM, to 100% pieniędzy trafi bezpośrednio do studia.

Inne

Blizzard skończył właśnie 30 lat

Dodał: , · Komentarzy: 0
blizzard,starcraft

Choć Blizzard nie jest już taką samą firmą jak na przełomie wieków, a dziś przypomina bardziej bezduszną korporację niż studio pasjonatów tworzących produkcje “od graczy dla graczy”, to nie oszukujmy się – jest wciąż marką, która wiele znaczy w branży. Przez lata dochrapała się arcymocnego portfolio tytułów i uniwersów, jakie na trwałe zagościły w annałach popkultury, a nowości z nimi związane nadal ekscytują, tak jak za “starych dobrych lat”.

Firma nie zapomina o swoich dokonaniach i w związku z okrągłym jubileuszem przygotowała specjalny filmik, który podgrzewa atmosferę, jak również pozwala marzyć o tym, co przyniesie przyszłość.

Inne

Topór Kratosa od Pogromców Mitów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Choć od premiery ostatniego "God of War" minęły już niemal 3 lata, to ta część wyczynów Kratosa nadal cieszy się sporą popularnością. Jedną z najciekawszych nowości, które przyniosła ze sobą "trójka", jest nowe uzbrojenie syna Zeusa – lodowy topór zwany "Lewiatanem". I to właśnie tą broń odtworzył Adam Savage, człowiek, którego prawdopodobnie tak jak ja pamiętacie głównie za bycie jednym z prowadzących z "Pogromców Mitów".

god of war
Inne

Informacja prasowa

Nadszedł czas, by zebrać swoją drużynę i wyruszyć na niesamowitą przygodę! W tym tygodniu na GOG.COM startuje wielka wyprzedaż gier RPG, która pomoże ci w pokonaniu hord potworów i znalezieniu ukrytych skarbów, dzięki ponad 250 niesamowitym okazjom ze zniżkami nawet do 90%. Od ulic Wrót Baldura do turni i hal Doliny Lodowego Wichru, poprzez postapokaliptyczną Amerykę i arturiańską Anglię każdy znajdzie coś dla siebie.

gog
Inne
inxile

Studio inXile widocznie odżyło po nawiązaniu współpracy z Microsoftem, natomiast niewątpliwy sukces i ciepłe przyjęcie przez społeczność graczy ich ostatniego dziecka – “Wasteland 3” – pozwalają marzyć, a przy okazji mierzyć naprawdę wysoko.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że ekipa pracuje nad next-genowym, wysokobudżetowym RPG dedykowanym konsoli Xbox Series X. Tytuł tworzony jest na silniku Unreal Engine 5, jego rozgrywka ma być przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby, a całość ma cechować się “oszałamiającą” oprawą wizualną.

Inne
casey hudson

Do grona uciekinierów z BioWare można zaliczyć coraz więcej osób. Co gorsza, trzeba otwarcie przyznać, że nie są to anonimowe postaci, gdyż niejednokrotnie stanowiły one o sile i wizji danej marki, jak również powody ich odejścia można uznać za cokolwiek enigmatyczne.

Studio oficjalnie poinformowało, że jego szeregi opuścili Casey Hudson oraz Mark Darrah.

Inne

Wydawnictwo Modiphius zaprasza nas do sięgnięcia po portfele w ramach przedsprzedaży swojego najnowszego produktu, jakim jest fabularna adaptacja Diuny. Gra "Dune: Adventures in the Imperium" pozwoli nam raz jeszcze postawić stopę na pustynnej planecie Arrakis.

dune,dune rpg

Wciąż czekamy na kolejną filmową adaptację "Diuny", ale wcześniej dane nam będzie powrócić na Arrakis przy okazji gry fabularnej. "Adventures in the Imperium" to podręcznik źródłowy, mocno oparty na cyklu powieściowym Franka Herberta. Pozycja ta będzie wkrótce możliwa do nabycia przy okazji przedsprzedaży, więc można ją dodać do listy wymarzonych prezentów pod choinkę.

Inne

Informacja prasowa

tworzyć gry

Uwielbiasz grać, ale samo granie to dla ciebie za mało i chciałbyś sam tworzyć wirtualne światy? Rozważasz karierę w branży gier wideo, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Sięgnij po „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka.

Prężnie rozwijająca się branża gier przyciąga tysiące kreatywnych osób. Jest ona jednak stosunkowo młoda, a co za tym idzie, nieco tajemnicza. Stawiając pierwsze kroki na rynku pracy, warto rozeznać się w panujących na nim zasadach, by zdobyć wymarzone stanowisko. Nie zapominajmy, że niezbędne będą także odpowiednie umiejętności. Czego warto się nauczyć, by zostać grafikiem 3D? A czego, by zdobyć posadę level designera? Z pomocą przychodzi Patryk Polewiak.

Wczytywanie...