Inne

Główny bohater "ULTROS" rozbija się swoim statkiem na Sarkofagu, kosmicznej stacji będącej więzieniem starożytnego demona tytułowego Ultrosa. Uwięziony w niekończącym się cyklu spowodowanym czarną dziurą musi przemierzyć rozległe korytarze więzienia w celu poznania zamieszkałych tam istot i swojego przeznaczenia. Czy uda mu się przerwać cykl, czy może stanie się połączeniem pomiędzy zniszczeniem i odrodzeniem?

ultros
Inne

Z okazji rozpoczęcia się festiwalu Warhammer Skulls czyli imprezie poświęconej obu seriom "Warhammer" doszło do kilku doniosłych wydarzeń. Po pierwsze na cyfrowych półkach serwisu GOG pojawiła się w końcu pierwsza gra z serii "Dawn of War" i to nie w byle jakiej wersji, ale w zawierającej wszystkie dodatki Master Collection. Po drugie można za darmo zgarnąć Warhammer Skulls Digital Goodie Pack, której najważniejszym komponentem jest darmowa kopia "Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 ".

Master Collection
Inne

Informacja prasowa

Wiosenna Wyprzedaż na GOG zmierza do końca! Zacznij weekend odbierając Deep Sky Derelicts i skorzystaj z najlepszych ofert.

gog

To będzie nasz czwarty i ostatni giveaway. Od teraz każdy gracz może dodać do swojej biblioteki Deep Sky Derelicts, strategiczną grę RPG z motywami science-fiction. Stwórz oddział maksymalnie trzech najemników i zarządzaj nim, badając wraki statków znajdujące się w zasięgu twojej bazy. Grę można odebrać za darmo do poniedziałku, 3 kwietnia, do godz. 14:59.

Inne

Informacja prasowa

Do końca Wiosennej Wyprzedaży zostało już tylko kilka dni, ale na graczy z całego świata wciąż czeka ponad 4,5 tysiąca promocji. Wydarzenie potrwa do 3 kwietnia 2023 r., do północy.

gog

"Alwa's Awakening" jest już dostępna do odebrania za darmo przez następne 48 godzin. Wciel się w postać Zoe i przynieś pokój do krainy Alwa. Gra nawiązuje do 8-bitowych hitów sprzed lat, ma chwytliwy soundtrack i zachęca do nostalgicznej podróży do ery gier z konsoli NES.

Inne

Edge of Sanity zapowiedziane na ten rok

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

edge of sanity zapowiedziane na ten rok

Daedalic Entertainment i deweloper Vixa Games ogłosili połączenie sił na rzecz wspólnego wydania "Edge of Sanity", survival horroru inspirowanego twórczością Lovecrafta, który pośle graczy na bezlitosne pustkowia Alaski. Zgodnie z obecnymi zapowiedziami, gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Inne

Informacja prasowa

Gdy zwierzęta budzą się z zimowego snu, to może oznaczać tylko jedno – nadeszła wiosna! Zimowy sen nie dopadł GOG-a, który przygotował Wiosenną Wyprzedaż z tysiącami growych zniżek sięgającymi -90%. Wydarzenie potrwa do 3 kwietnia 2023 r. do północy naszego czasu.

gog

Cztery darmowe gry czekają na graczy podczas Wiosennej Wyprzedaży GOG-a! Zaczynamy od "Lorelai", przygodowego horroru z wciągającą fabułą, w którym tytułowa Lorelai zabiera graczy w podróż pełną zwrotów akcji. Tytuł można dodać do swojej biblioteki do czwartku, 23 marca, do godz. 15. To jednak nie koniec prezentów i ci, którzy nie zdążą odebrać Lorelai za darmo, będą mieli jeszcze trzy okazje na darmową grę.

Inne

"Tainted Grail: The Fall of Avalon" to adaptacja ufundowanej za pomocą Kickstartera gry planszowej "Tainted Grail: Upadek Avalonu", która już wcześniej otrzymała komputerową adaptację "Tainted Grail: Conquest" będącą połączeniem cRPGa, gry taktycznej i karcianki z budowaniem talii. Najnowsza adaptacja będzie za to... pierwszoosobową grą akcji z naciskiem na walkę w zwarciu. Z okazji wersji premiery gry w usłudze Early Access 30 marca bieżącego roku twórcy postanowili udostępnić demo pozwalające nam na ogranie pierwszych 30-60 minut gry. Czyżbyśmy w końcu doczekali się godnego następcy "Dark Messiah of Might&Magic"?

tainted grall: the fall of avalon
Inne

Kuro no Kiseki na Steamie

Dodał: , · Komentarzy: 0
kuro no kiseki na steamie Fani serii "The Legend of Heroes" mają w tym roku wiele powodów do ekscytacji w związku z nadchodzącymi premierami. A teraz, do tych wszystkich przyczyn niespodziewanie postanowiono dodać jeszcze jedną. Mianowicie na Steamie pojawiła się możliwość zakupienia "Kuro no Kiseki".
Wczytywanie...