Inne » Newsy

Kilka tygodni temu wspominaliśmy o nadchodzącej egranizacji popularnej gry fabularnej Paranoia. I dzisiaj ku radości wszystkich obywateli udało nam się zdobyć coś o czym wielu marzyło, a jeszcze więcej nie widziało. Świeżutki gameplay, w którym nasi dzielni bohaterowie rozprawiają się z Wichrzycielami, prosto z E... W sumie to nie, gdyż studio Bigben Games nie należy do największych i nie zostali zaproszeni na imprezę branżową, ale nie przeszkadzało im to w wypuszczeniu trailera. Chwała Komputerowi!

paranoia: happiness is mandatory

Mroczny bóg Alaloth zwrócił się przeciwko innym bogom, lecz został obalony i uwięziony w świecie śmiertelników. Spoczywa teraz w Dolinie Burz, gdzie ścierają się interesy czterech królestw – Ludzi, Orków, Elfów i Krasnoludów. Z swojego więzienia wysyła zło i zepsucia łaknąc zniszczenia świata. Podczas, gdy kultyści Widmowego Kręgu starają się uwolnić swojego upadłego boga, zbiera się grupa czterech czempionów, aby ochronić Cztery Królestwa przed dotykiem potwornego bóstwa. Czy wspominałem, że nad tą grą pracuję Chris Avellone?

alaloth – champions of the four kingdoms

Z okazji trwającego Summer Sale Festival i rozpoczęcia przedsprzedaży "Cyberpunka 2077) GOG sprezentował nam nie lada niespodziankę. Wszystkie gry wyprodukowane przez CD PROJEKT RED zostały połączone w kolekcję nazwaną słodko Simply: RED, którą możemy kupić za bagatela 259.77 zł. Zestaw zawiera nawet przedsprzedaż "Cyberpunku 2077".

gog
Inne

Psychonauts 2 – pierwszy pokaz rozgrywki

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 10 czerwca 2019 · Komentarzy: 1

"Psychonauts"... "Psychonauts" to była dobra gra – newsman wypija łyk Monstera. Co prawda mój kontakt z grą ograniczył się do różnych dem, a próby uruchomienia gry na lepszym sprzęcie były równie udane co budowa wieży Babel po pomieszaniu języków, ale (ograniczone) przygody Raza próbującego dostać się do tytułowego elitarnego oddziału Psychonauts zapadły mi w pamięć. W końcu po latach oczekiwania przyszło mi ujrzeć Raza podczas pierwszego dnia pracy, który jak każdy pierwszy dzień pracy nie idzie całkowicie po jego myśli.

psychonauts 2
Inne

Pierwszy trailer Elden Ring

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 10 czerwca 2019 · Komentarzy: 0

Wspominaliśmy ostatnio, że wynik współpracy Georga R.R. Martina i From Software może nazywać się "Elden Ring". Cóż przypuszczenie to okazało się prawdziwe. Produkcja zabierze nas do zupełnie nowego i nienazwanego jeszcze świata, gdzie tajemniczy i z pewnością niezwykle pożądany Starszy Pierścień został zniszczony o czym łamiącym się głosem opowiada nam uczony starzec. Niektórzy gracze żartobliwie zauważyli, że fiksacja na pierścieniu czyni produkcję bliższą "Władcy Pierścieni" niż "Grze o Tron".

elden ring

Jak na razie E3 2019 wręcz opływa w materiały powiązane z Star Wars. Nie dalej jak (przed)wczoraj pisaliśmy o dwóch filmach skupiających się na czystej rozgrywce. A tym razem niespodzianka nowy trailer skupia się na fabularnej stronie gry. Wraz z naszym słodkim robotem ukradniemy AT-AT, zniweczymy plany Imperium i poodbijamy w przeciwników ich własne pociski.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon

I jak na razie jedyne co jest nam znane to nazwa gry "Elden Ring". Według przecieków będzie to największa do tej pory gra wyprodukowana przez From Software , a pod względem gameplayu będzie to mieszanina "Dark Souls" z naciskiem na multiplayer z wpływami "Monster Huntera". Pod względem fabularnym gra będzie osadzona w zupełnie nowym świecie (może do jego stworzenia zostanie wykorzystany talent Georga Martina?). Sama produkcja będzie dostępna na PS4, Xbox One i komputery osobiste.

elden ring

Zapowiedź "Star Wars Jedi: Upadły Zakon" wywołała u mnie mieszana uczucia. Z jednej strony z powodu ciepłych wspomnień związanych z serią "Dark Forces" jestem zawsze chętny na singleplayerowe gry w świecie Star Wars. Z drugiej strony epizod z Lukiem w "Star Wars: Battlefront II zaprezentował tak prymitywną walkę mieczem świetlnym, że aż zapłakałem, a EA nie zrobiłoby dobrej gry, gdyby nawet zależało od tego ich życie. I w końcu dzisiaj nadszedł dzień, w którym zaprezentowano pierwszy gameplay Upadłego Zakonu. I co tam można znaleźć? "Uncharted", "Dark Souls", "Force Unleashed" i najobrzydliwszą herezję Star Wars. Przeciwników nie umierających od jednego ciosu mieczem świetlnym.

star wars jedi: fallen order,star wars jedi: upadły zakon

Z okazji zapowiedzi "Baldur's Gate III" serwis Good Old Games zorganizował promocję, w której można zgarnąć poprzednie gry osadzone w Faerûnie w odświeżonej wersji z obniżoną ceną.

gog

Informacja prasowa

Już dziś gracze na całym świecie dołączą do wojowników Imperium, by odeprzeć najazd hordy Chaosu i zapewnić przetrwanie Staremu Światu. Warhammer: Chaosbane, czyli pierwszy RPG akcji osadzony w świecie Warhammer Fantasy Battles, jest już dostępny do kupienia w dobrych sklepach z grami, nakładem CDP.

warhammer: chaosbane

Warhammer: Chaosbane zabiera gracza do serca Starego Świata, kontynentu naznaczonego przez Wielką Wojnę z Chaosem. Wcielając się w Żołnierzy Imperium, Elfy Wysokiego Rodu, Elfy Leśne lub Krasnoludy, gracze odkryją legendarne lokacje uniwersum Warhammer Fantasy Battles, który zawładnął milionami fanów na całym świecie, i stoczą walki z ponad 70 potworami powiązanymi z Bogami Chaosu oraz unikalnymi bossami na 10 poziomach trudności. Gra umożliwia rozgrywkę dla 4 graczy w trybie lokalnym i online, a mechanizm uzupełniania się klas oraz interfejs zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem trybu współpracy.

Żołnierz Konrad Vollen, mag Elontir, krasnolud Bragi czy łuczniczka Elessa? Niezależnie, którego grywalnego bohatera wybierzesz, czeka cię epicka walka z hordą Chaosu.

Wczytywanie...