szczury_wroclawia_kraty

Inne » Newsy

Inne

O muzycznej stronie Crossroads Inn

Dodał: Mikeal, sobota, 16 lutego 2019 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Crossroads Inn miesza nie tylko managment sim z gatunkiem RPG. Twórcy z Kraken Unleashed wiedzą, że żadna porządna karczma nie obędzie się bez odpowiedniej, klimatycznej muzyki. Dlatego Crossroads Inn zostanie doprawiony muzyką stworzoną na unikatowych instrumentach z epoki, a skomponowaną i wyprodukowaną przez Marcina Przybyłowicza, autora muzyki w licznych grach – między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon.

crossroads inn

Informacja prasowa

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

crossroads inn

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

Informacja prasowa

szczury wrocławia. kraty

Już 30 stycznia do księgarń trafi długo wyczekiwany spin-off głośnej powieści Roberta J. Szmidta „Szczury Wrocławia. Chaos”. Opowiada o walce oddziałów ZOMO z epidemią czarnej ospy i... hordami zombie. Wrocław lat 60. ubiegłego wieku znów otwiera przed czytelnikami drzwi do obskurnego, siermiężnego i cuchnącego bimbrem PRL-u.

Wraz z końcem stycznia nadejdzie premiera pełnokrwistej (w podwójnym tego słowa znaczeniu) polskiej apokalipsy zombie pióra znakomitego autora fantastyki Roberta J. Szmidta. „Szczury Wrocławia” to historia zmagań o kształt nowej rzeczywistości. Może się okazać, że drugi człowiek jest gorszym wrogiem niż hordy zombie.

10 sierpnia 1963. Epidemia czarnej ospy, po której Wrocław został objęty ścisłą kwarantanną, staje się preludium znacznie poważniejszych wydarzeń. W ciągu zaledwie kilku godzin milicja oraz wezwane na pomoc oddziały wojska tracą kontrolę nad mnożącymi się w zastraszającym tempie hordami nieumarłych. Z dnia na dzień upada stary porządek rzeczy.

Informacja prasowa

Łącząca ze sobą różne gatunki i bazująca na słowiańskiej mitologii oraz kulturze gra strategiczna Thea 2: The Shattering autorstwa polsko-brytyjskiego studio MuHa Games jest od dziś dostępna poprzez Steam Early Access.

thea 2

Wydawało się, że po zakończeniu przygód Geralta z Rivii nie przyjdzie nam już zagrać żadnym z bohaterów polskiej fantastyki. A tu niespodzianka! Studio The Dust podpisało z Jackiem Piekarą, autorem cyklu, list intencyjny, czyli wstępną deklarację współpracy pomiędzy obiema stronami. Dokument został już zgłoszony na giełdzie, a następne trzy miesiące zostaną spędzone na ustalaniu warunków umowy. Ze swojej strony proponujemy udział w zyskach.

the dust,jacek piekara,cykl inkwizytorski

Informacja prasowa

W grę studia Star Drifters można było zagrać na targach w stolicy Katalonii w ostatni weekend.

driftland

Pochodzące z Finlandii Rat Crew Studio zapowiedziało wczoraj rozpoczęcie prac nad "Broken: A Praedor Roleplaying Game", trzecioosobowym cRPG-u z nastawieniem na akcję, opartym na popularnej fińskiej grze fabularnej "Praedor".

broken

Od dnia 10 listopada 2018 roku oba studia są częścią firmy założonej przez Billa Gatesa. Nabycie zostało ogłoszone podczas obchodów X018, imprezy przeznaczonej dla fanów konsoli Xbox, która odbyła się w stolicy Meksyku, Meksyku. Wiadomo również, że oba studia będą cieszyły się sporą dozą autonomii. Dzięki temu w rękach Microsoftu znajduje się znaczna część starego Black Isle. Jak myślicie co z tego wyniknie?

microsoft
Inne

Halloweenowa wyprzedaż na Steam

Dodał: Courun Yauntyrr, poniedziałek, 29 października 2018 · Komentarzy: 0

Halloween już coraz bliżej, zaś od dziś możemy cieszyć się ze specjalnej wyprzedaży na łamach platformy Steam. Niższe ceny tysiąca produktów zachęcają do zakupu, zaś wśród nich z pewnością znajdzie się coś dla miłośników szeroko pojmowanej fantastyki.

steam,halloween

Począwszy od dziś, aż do 1 listopada, możemy spodziewać się rabatów na tysiące gier, które oferuje oficjalny sklep platformy Steam. Wśród najciekawszych promocji obniżki m.in na "Divinity Original Sin II: Definitive Edition" (108,53 PLN) czy też Hellblade: Senua's Sacrifice (64,79 PLN). Poza tym możemy nabyć gry, które za każdym razem lądują w niższej półce cenowej, jak "Wiedźmin 3: GOTY" czy "Grim Dawn".

Inne

Premierowy zwiastun Call of Cthulhu

Dodał: Courun Yauntyrr, sobota, 27 października 2018 · Komentarzy: 0

Duet Cyanide Studios i Focus Home Interactive przygotował premierowy zwiastun swojej najnowszej produkcji, czyli "Call of Cthulhu". Tuż przed Halloween będzie to z pewnością łakomy kąsek dla tych, którzy w grach lubią przede wszystkim się bać.

call of cthulhu

Najnowsze dzieło Cyanide Studios to oparta na prozie Lovecrafta hybryda gier detektywistycznych i RPG. Chyba powoli musimy przyzwyczajać się, że premierowe materiały wideo pojawiają się przed faktyczną premierą, bowiem na sklepowych półkach możemy wypatrywać jej dopiero 30 października. Cóż, wyczucie czasu doskonałe, bo jak już wydawać tego typu gry, to wyłącznie w Halloween.

Wczytywanie...