Inne

Nowy zwiastu Iron Danger

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

15 października tego roku studio Deadalic Entertainment ogłosiło, że nawiązało współpracę z niezależnym studiem Action Squad Studios. Zgdonie z przekazanymi wiadomościami owocem tej współpracy ma być wydanie na początku 2020 roku gry nazwie Iron Danger.

iron danger
Inne

Zoë Kravitz wcieli się w Catwoman

Dodał: , · Komentarzy: 1

Robert Pattinson długo musiał czekać na nazwisko osoby, która obok niego zagra w najnowszym filmie o największym detektywie Gotham. Rywalizacja wśród pań o rolę Catwoman była niezwykle zażarta, ale ostatecznie to Zoë Kravitz założy obcisły kostium i pewnie nie raz stanie na drodze Batmana.

catwoman

Chociaż do premiery produkcji "The Batman" jeszcze około dwóch lat, to jednak nie ma co zwlekać z obsadzaniem najważniejszych ról. Znamy aktora, który przywdzieje czarną pelerynę, stąd też uwagę fanów przykuwały kolejne doniesienia co do listy zainteresowanych wcieleniem się w Selinę Kyle, czyli Catwoman. Padały takie nazwiska jak Ana de Armas, Ella Balinska czy Eiza González, jednak ostatecznie na dużym ekranie zobaczymy Zoë Kravitz.

Inne

11 urodziny GoG.com!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podczas nadchodzącego weekendu czeka nas sporo atrakcji! GOG.COM obchodzi bowiem 11. urodziny! Już ponad dekadę przywracamy graczom klasyczne tytuły i prezentujemy unikatowe gry niezależne, bez DRM. Czas leci!

gog

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie urodzin niż premiery! Dlatego wspólnie z Anuman Interactive przynosimy dziś wszystkim graczom klasyczną wersję XIII. Ta wyjątkowa strzelanka z 2003 roku sprawi, że przeniesiesz się do komiksowego świata, by ścigać szajkę spiskowców, którzy wrobili Cię w zamordowanie prezydenta USA. Głównej postaci głosu użyczył sam David Duchovny!

Inne

Kosmiczna wyprzedaż na GoGu

Dodał: , · Komentarzy: 0

25 września 2019 r. – W tym tygodniu na GOG.COM patrzymy na rozgwieżdżone niebo z kosmicznymi klasykami, których rocznice premier właśnie obchodzimy. A jeśli mówimy o rocznicach i świętowaniu, musi być także prezent dla naszej społeczności i mnóstwo okazji na gry bez DRM do 85% taniej.

gog

Odbierz Freespace 2 za darmo przed 27 września, przed godziną 15:00. Odpal silniki kultowego myśliwca i weź udział w bitwie o ocalenie ludzkości w jednej z najlepszych symulacji kosmicznych, jakie kiedykolwiek stworzono.

Inne

Lochy i Smoki w Solaście

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Solasta: Crown of the Magister" to tytuł, który już miał okazję się przewinąć na łamach naszej strony. Zgodnie z zapowiedziami niezależnego studia Tactical Adventures gra ma oferować wciągającego taktycznego RPG-a, oferującego ciekawe rozwiązania dzięki m. in. wertykalności i zastosowanej mechanice światła. Gra jednak w dalszym ciągu jest rozwijana i do uszu graczy ciągle dochodzą nowe informacje. Wśród tych ostatnich pojawiło się użycie systemu Dungeons and Dragons SRD 5.1

solasta
Inne

Studio Obsidian nie zasypuje gruszek w popiele i po intratnej umowie z Microsoftem nie musi nerwowo obgryzać palców o swój byt. Choć premiera "The Outer Worlds" jest już za pasem, to twórcy nie uzależniają potencjalnego sukcesu tej produkcji w kontekście swoich dalszych poczynań. Przeciwnie, zdają się mierzyć wysoko i planować bez żadnego większego skrępowania.

obsidian entertainment

Świadczą o tym oferty pracy dla animatorów, programistów oraz projektantów systemu walki, którzy będą się zajmować "kolejnym wielkim wieloplatformowym RPG". Od potencjalnych zainteresowanych wymaga się doświadczenia z silnikiem Unreal Engine oraz tworzenia wieloosobowej rozgrywki.

Poza tym o grze, co za zaskoczenie, nie można napisać nic więcej. Pozostaje tylko czekać z uśmiechem na twarzy, wiedząc że Feargus Urquhart i ekipa mają się dobrze, obmyślając kolejne tytuły w ukochanym przez nas gatunku.

Inne

David Gaider to gość, który zrobił wiele dobrego w kontekście komputerowych gier fabularnych. Autor fabuły do "Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark". Ojciec HK-47 czy Cartha Onasiego z "Knights of the Old Republic". Twórca uniwersum Thedas, gdzie rozgrywana jest akcja kultowej serii "Dragon Age". No i facet, który maczał palce przy projektowaniu "Baldur's Gate II". Niezgorsze CV, trzeba szczerze przyznać.

summerfall studios

Trzy lata temu, wzorem wielu jego innych kolegów, postanowił opuścić studio BioWare i spróbować szczęścia gdzie indziej. Przez dwa lata zabawiał w studiu Beamdog, gdzie piastował funkcję dyrektora kreatywnego, a teraz razem z Liamem Elserem (ten m.in. odpowiadał za design "Pillars of Eternity") postanowił otworzyć własne studio – Summerfall.

Inne

GoG Galaxy 2.0 otrzymał aktualizację ATLAS

Dodał: , · Komentarzy: 0
gog galaxy 2.0

GoG Galaxy 2.0 to projekt mający na celu połączenie wszystkich platform i usług poświęconych grom w jedną mega platformę dającą nam dostęp do wszystkich naszych gier i znajomych na jednym ekranie. Najnowsza aktualizacja ATLAS jest kolejnym krokiem w tej długiej drodze. Poza porcję nowości, poprawiono kilka błędów występujących w wcześniejszej wersji Beta.

Inne

Zapakuj GOG do szkolnego plecaka

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czas szkoły masz już dawno za sobą? Niezależnie od wieku, spakuj plecak i przygotuj się na prawdziwą szkołę grania z wyprzedażą Back to School na GOG.COM. A jeśli jesteś już mistrzem, pokaż klasę wszystkim potworom, demonom i innym typom spod ciemnej gwiazdy! Tylko koniecznie podziel się też tą mistrzowską wiedzą ze swoim potomstwem lub rodzeństwem, gdy już wróci ze szkoły, bo ono też zasługuje na odrobinę zabawy po ciężkim dniu!

back to school
Inne

Lubimy spełniać życzenia, dlatego aby uczcić ponad dwa miliony spełnionych życzeń naszej społeczności na GOG.COM, przygotowaliśmy specjalną wyprzedaż Games Come True, na której znalazło się ponad 250 okazji z rabatami do 75%.

Lista życzeń społeczności powstała po to, by każdy z graczy mógł zasugerować nam, jakie tytuły powinny pojawić się na GOG.COM, ale też głosować i dzielić się swoimi opiniami z innymi. Dzięki Waszemu zaangażowaniu przywróciliśmy po latach zapomnienia kultowe gry, które teraz są dostępne na GOG.COM w wersjach dostosowanych do współczesnych systemów operacyjnych i bez DRM.

gog

Już od ponad dekady spełniamy Wasze życzenia i nie planujemy zwalniać! Na wyprzedaży Games Come True znajdziecie tytuły, które były Waszymi życzeniami oraz inne klasyki i niezapomniane gry, które wszyscy kochamy. Oczywiście w wyjątkowo niskich cenach.

Wczytywanie...