riese
Inne

Zapowiedziano Magic: Legends

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś, Perfect World Entertainment, wiodący wydawca internetowych gier, i Cryptic Studios oficjalnie ogłosili Magic: Legends – porywającą grę akcji MMORPG osadzoną w legendarnych światach Magic: The Gathering. W ciągu ostatnich 25 lat, ta strategiczna gra karciana od Wizards of the Coast stała się prawdziwym fenomenem na skalę światową z ponad 20 milionami graczy w 70 krajach. Wszyscy ci fani będą mieli teraz okazję, aby zanurzyć się w głąb wieloświata Magic: The Gathering, wcielając się w potężnego, miotającego zaklęciami Przechodzącego, gdy Magic: Legends rozpocznie fazę testów beta w 2020 roku.

magic: legends
Inne

Półtora miesiąca temu świat elektronicznej rozrywki obiegła elektryzująca wiadomość. Współzałożyciel i projektant większości gier Arkane Studios Raphaël Colantonio ogłosił otworzenie własnego studia – Wolfeye Studios i zapowiedział pracę nad nową produkcją z gatunku immersive sims. I tak po kilku tygodniach oczekiwania dowiedzieliśmy się czym jest gra, nad którą Raph tak skrycie pracował. Powitajcie Weird West izometrycznego immersive sima osadzonego w westernie, gdzie okultyzm i istoty z innych wymiarów są prawdziwe.

weird west
Inne

Świąteczna wyprzedaż na gog.com

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nieważne, czy za oknem widzisz czapy śniegu czy spędzasz święta na tropikalnej wyspie – nadeszła pora na Winter Sale na GOG.COM! Wraz z nią nadjeżdżają sanie pełne niewiarygodnych promocji na bez DRM, pakiety gier ze specjalnymi rabatami oraz prezenty!

gog,świąteczna wyprzedaż

Rozpocznij wizytę na GOG.COM od pobrania darmowego egzemplarza "Wasteland 2 Director's Cut Digital Classic Edition". Jest to uznany sequel pierwszej postapokaliptycznej, taktycznej gry RPG, stworzonej przez legendarnego projektanta gier, Chrisa Avellone'a. Razem z nią otrzymasz jako dodatek pierwszą część "Wasteland" z 1988 r. "Wasteland 2" możesz odebrać wchodząc na stronę główną GOG.COM i klikając na banner promocyjny. Oferta obowiązuje do 13 grudnia do godz. 15:00.

Inne

Przetestuj otwartą bete GOG Galaxy 2.0

Dodał: , · Komentarzy: 0

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na gogalaxy.com i dołącz do innych graczy.

gog galaxy 2.0

Czas skończyć z obciążającymi zasoby naszych komputerów klientami, które musimy mieć wciąż uruchomione, by mieć dostęp do swoich gier z różnych aplikacji i móc sprawdzić, w co grają nasi znajomi. GOG GALAXY 2.0 w wygodny sposób pokazuje wszystkie twoje gry w jednej bibliotece i sprawia, że w prostszy sposób możesz kontaktować się ze znajomymi z różnych platform.

Inne

Fabularny grudzień od CD Projekt

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na sklepowych półkach można już znaleźć premierowe tytuły, które nakładem CDP pojawiły się w grudniu na polskim rynku. Fani przygodówek, klasycznych tytułów cRPG i gier towarzyskich znajdą coś dla siebie, jak również na prezenty dla bliskich na nadchodzące Święta.

cd projekt
Inne

Już 17 grudnia w warszawskim Google for Startups Campus odbędzie się konferencja poświęcona perspektywom sektora polskich gier wideo. Przedstawiciele najważniejszych firm w branży porozmawiają o ważnej roli polskich gier w rodzimym eksporcie, nakładów na ich produkcję, inwestycjach w ten sektor oraz wsparciu przez administrację publiczną.

wielka gra
Inne

Nadchodzi World of Warcraft: Kronika

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

world of warcfaft: kronika

„World of Warcraft: Kronika” to jedyne w swoim rodzaju kompendium w przejrzysty i przystępny sposób ukazujące historię Azeroth. Wydrukowana na uszlachetnionym papierze z wieloma barwnymi ilustracjami i oprawiona w twardą okładkę będzie prawdziwą ozdobą każdej domowej biblioteczki.

W tym roku mija 25 lat od powstania pierwszej części gry „Rzemiosła wojny”. Od tego czasu rozwinęła się z prostej gry strategicznej do barwnego i tętniącego życiem uniwersum. Dziesiątki krain, z których każda posiada odrębną historię, zamieszkują fantastyczne rasy od prymitywnych murloków i gnoli po przepełnione magiczną mocą elfy. Zebranie faktów nie tylko z gier, ale i ze wszystkich wydanych dotychczas powieści, komiksów i opowiadań oraz połączenie ich w spójną i zrozumiałą całość to nie lada wyzwanie, z którym twórcy „Kroniki” poradzili sobie znakomicie. Zdołali przekuć dziesiątki milionów słów w mitologię Warcrafta, która w niczym nie ustępuje wierzeniom dawnych kultur, a czerpiąc z nich całymi garściami daje ułudę prawdziwości.

Inne

Na Imperatora! Imperialny Obywatelu czy słyszałeś dobrą nowinę? Imperialne Biuro Propagandy opublikowało wiadomość o produkcji animacji opiewających militarne zmagania naszego wspaniałego Imperium. Najważniejszą i najwspanialszą jest "Angels of Death" skupiająca się na działaniach tytułowego zakonu. Oprócz tego znajdziemy tam też coś dla młodszego widza, gdyż jak wiadomo miłość do Imperatora i Imperium trzeba wpajać od najmłodszego. Ale osobę odpowiedzialną za podkład muzyczny należy rozstrzelać za herezję.

blood angels
Wczytywanie...