Inne » Newsy

Pokieruj czwórką Rozprawiaczy o wątpliwej lojalności, która słucha (przeważnie) rozkazów Komputera, paranoidalnej i irracjonalnej sztucznej inteligencji. Inspirowana klasycznymi tytułami cRPG pierwsza adaptacja kultowej gry fabularnej!

paranoia: happiness is mandatory

Paranoia to gra cRPG, której miejscem akcji jest kierowana przez Komputer idylliczna ostatnia kryjówka ludzkości zwana Kompleksem Alfa. Wszyscy mieszkańcy wiodą tu życie pełne radości, wesołości i porządku. Kwestionowanie dobrodziejstw Komputera jest uważane za zdradę. Dostęp do nieuprawnionych informacji jest uważany za zdradę. Odmowa wypicia codziennej dawki napoju szczęścia jest uważana za zdradę. Skazańcy są likwidowani podczas masowych egzekucji.

Panie i panowie przed wami zwiastun długo oczekiwanego filmu "Joker" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Czyżby długo oczekiwana, udana ofensywa DC w końcu nadeszła? "Shazam" święci tryumfy w kinach, a "Joker" wygląda jakby również miał zgarnąć miłość publiczności i to w dodatku jak to sobie wymarzył Zack Snyder czyli mrocznie i psychologicznie. Widząc jak świetnie w swoją rolę wcielił się Joaquin Phoenix, aktor obdarzony talentem do grania postaci, którym nie po drodze z normalnością można przypuszczać że październik będzie należał do DC.

joker: put on a happy face

Informacja prasowa

Z czeluści piekieł deweloper One More Level ujawnia dziś nowy zwiastun gry "God’s Trigger", brutalnej i bezlitośnie dynamicznej strzelanki. Gracz korzystając z nadprzyrodzonych mocy powstrzyma nadejście Apokalipsy i dokonać spektakularnej rozwałki dzięki niszczycielskim umiejętnościom ukazanym w nowym zwiastunie. "God’s Trigger" pojawi się na rynku już 18 kwietnia z ramienia Wydawnictwa Techland.

god's trigger

"God's Trigger" to połączenie stylizowanej oprawy, ultra-brutalnej jatki i rozgrywki wymagającej wyrafinowanej precyzji. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest władać mocami piekła i niebios? W "God’s Trigger" możesz siać zniszczenie jako upadły anioł Harry lub demonica Judy. Każde z tej dwójki posiada 7 unikalnych umiejętności, które możesz ulepszać, modyfikować i łączyć z innymi zdolnościami, tworząc swój własny styl dystrybucji śmierci. W grze, w której pojedynczy cios może skończyć się zgonem, możliwość spowolnienia czasu i unikania pocisków lub chwilowa niewidzialność mogą być kluczem do zwycięstwa.

Zapowiedziane kilka tygodni temu "WARSAW" czyli historyczna gra taktyczna oparta na wydarzeniach Powstania Warszawskiego z komiksową oprawą graficzną i w silną inspiracja "Darkest Dungeon" właśnie otrzymała swój pierwszy film skupiony czysto na rozgrywce. W przeciągu 12 minut zostanie zapoznani z najważniejszymi elementami gry jak eksploracja miasta, starcia z Niemcami i zarządzanie kryjówką.

warsaw

Informacja prasowa

Gra studia Star Drifters łącząca elementy RTS, strategii 4X i god sim wychodzi z Wczesnego Dostępu na Steamie, oferując kolejne kampanie i wyczekiwany tryb wieloosobowy.

driftland: the magic revival

Już 18 kwietnia na platformie Steam zadebiutuje Driftland: The Magic Revival – produkcja studia Star Drifters, która jeszcze przed premierą została wyróżniona takimi nagrodami, jak Best PC Game na Barcelona Games World czy Best Indie Game na Poznań Game Arena. Prezentowano ją również na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. PAX West, Nordic Game czy Game Developers Session.

Inne

Premiera Operencia: The Stolen Sun

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 1 kwietnia 2019 · Komentarzy: 4

"Operencie: The Stolen Sun" to dzieło naszych południowych braci, a dokładniej Węgrów. Panowie z Zen Studios postanowili zabrać nas do świata opartego na wierzeniach ludów Środkowej Europy, gdzie obiecują nam wszystkie rozkosze pierwszoosobowych dungeon crawlerów. Pewnym problemem dla, niektórych może być sposób dystrybucji gry, gdyż początkowo będzie ona dostępna tylko w Epic Games Store i Microsoft Store, a na Steam trafi dopiero za rok. Wielu może uznać to za strzelenie sobie w kolano kuszą.

operencia: the stolen sun

W "Glorious Companions" przyjdzie nam się wcielić w dość ciekawą rolę kapitana kompanii najemników. Z możliwościami, jakie przynosi zarządzanie zgrają krwiożerczych podrzynaczy gardeł, możemy poświęcić się wielu interesującym projektom. Może wykroimy sobie własne królestwo z otaczających nas ziem? Rozwiążemy zagadkę tajemniczych Starożytnych Strażników? Albo po prostu zbijemy fortunę na byciu liderem karawany i szefem ochrony w jednym?

glorious companions
Inne

Premiery dnia

Dodał: Mikeal, piątek, 29 marca 2019 · Komentarzy: 0

Dzisiaj na półkach Steama pojawiły się dwie interesujące gry. Pierwszą z nich jest "Grave Keeper" wesoły krewniak "Diablo", w którym wcielamy się w śmiałego poszukiwacza skarbów próbującego wykraść złoto straszliwego Króla Szkieletów. Drugą jest kuzyn "Dark Messiah of Might & Magic" zatytułowany "The Morrigan", gdzie jako wojownik ratujemy królewnę z rąk tytułowej Morrigan. A wszystko to przy wykorzystaniu technologii VR, więc każdy cios i uderzenie czujemy osobiście.

grave keeper

Coś, co rozpoczęło się pięć lat temu, w dniu czwartego września, zmierza ku swojemu końcowi. Nadchodzi premiera "Pathologic 2", remake'u oryginalnej, inteligentnej i zapadającej w pamięć gry "Pathologic". Dwudziestego trzeciego maja bieżącego roku gra stanie się dostępna na wirtualnych półkach Steama, a Gearbox Software zajmie się dystrybucją gry w sklepach.

pathologic 2
Inne

Premiera Slave RPG

Dodał: Mikeal, czwartek, 28 marca 2019 · Komentarzy: 2

"Slave RPG" to gra dość oryginalna. Przyjdzie nam się w niej wcielić w tytułowego niewolnika zmuszonego do walki o wolność na równinach postapokaliptycznego Teksasu. Jednak wyzwolenie to nie wszystko, gdyż zebrane fundusze i poznani po drodze towarzysze mogą doprowadzić do czegoś większego.

slave rpg
Wczytywanie...