Murkmire już dostępne

1 minuta czytania

Nie będzie łatwo doliczyć się liczby dodatków do sieciowego "The Elder Scrolls Online", ale fani gry mogą wyruszyć w kolejne rejony, bowiem jest już dostępne kolejne rozszerzenie – "Murkmire". Tym razem trafimy na południe od Morrowind, czyli na Czarne Mokradła.

elder scrolls online,murkmire

Ojczyste tereny Argonian z otwartymi ramionami witają wszystkich graczy sieciowego ESO. To płatne DLC zaoferuje nam kolejny wątek fabularny, dzięki któremu ruszymy na poszukiwania potężnego artefaktu dla jednego z cesarskich uczonych. W tym celu zbadamy miejscowe legendy i zmierzymy się z nowymi niebezpieczeństwami, które czyhają na nieostrożnych w Murkmire.

"Murkmire" to także nowa arena dla czterech osób, gdzie będziemy mogli przetestować swoje umiejętności w walce przeciwko prawdziwym graczom. Poza tym możemy spodziewać się zwyczajowego wysypu nowych przedmiotów, zestawów oraz unikalnego zwierzaka, który posłuży za nasz transport.

elder scrolls online,murkmire

Premiera dodatku zbiegła się w czasie z nowym patchem, który naprawia kilka bolączek gry. Jeśli jednak zdecydujecie się na "Murkmire", to będziecie mogli je nabyć za prawdziwe pieniądze zarówno z poziomu oficjalnej strony, jak też inwestując 2000 koron, czyli wirtualną walutę już w samej grze. Istnieje także skromna szansa na to, że dodatek dostaniemy w ramach Daily Rewards. Rozszerzenie trafi oczywiście do wszystkich, którzy opłacają abonament, czyli ESO Plus.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...