Kolejna znana postać będzie się bić

1 minuta czytania

Wygląda na to, że Geralt z Rivii nie będzie jedyną znaną postacią z gier cRPG, która pojawi się w "Soul Calibur VI". Do znanej bijatyki trafi także 2B, którą ostatnio oglądaliśmy podczas mordowania niedobrych maszyn w zeszłorocznym "NieR: Automata".

nier,nier: automata

Bandai Namco chce jak najmocniej nakręcić sprzedaż szóstej odsłony cyklu "Soul Calibur", która nieco ponad tydzień temu trafiła do sprzedaży. Wpierw dowiedzieliśmy, że w grze pojawi się pewien wiedźmin, zaś teraz okazuje się, że do walki zamelduje się także protagonista z zeszłorocznego hitu "NieR: Automata". Tym samym YoRHa No.2 stanie się nowym DLC, dzięki któremu poczujemy klimat Ziemi 11945.

Wygląda na to, że Square Enix dogadało się z Bandai Namco, więc istnieje szansa na to, że także kolejne osobistości będą mogły się między sobą pojedynkować. Póki co pozostaje nam 2B, która pojawi się wraz z własnym motywem muzycznym oraz alternatywnym kostiumem.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Data premiery oraz cena tego DLC są dla nas tajemnicą, której ujawnienia możemy spodziewać się wkrótce. Hm, ciekawe kto będzie następny?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...