Premierowy zwiastun Call of Cthulhu

1 minuta czytania

Duet Cyanide Studios i Focus Home Interactive przygotował premierowy zwiastun swojej najnowszej produkcji, czyli "Call of Cthulhu". Tuż przed Halloween będzie to z pewnością łakomy kąsek dla tych, którzy w grach lubią przede wszystkim się bać.

call of cthulhu

Najnowsze dzieło Cyanide Studios to oparta na prozie Lovecrafta hybryda gier detektywistycznych i RPG. Chyba powoli musimy przyzwyczajać się, że premierowe materiały wideo pojawiają się przed faktyczną premierą, bowiem na sklepowych półkach możemy wypatrywać jej dopiero 30 października. Cóż, wyczucie czasu doskonałe, bo jak już wydawać tego typu gry, to wyłącznie w Halloween.

"Call of Cthulhu" to historia prywatnego detektywa. Edward Pierce, bowiem to właśnie w niego przyjdzie nam się wcielić, będzie się zajmować zagadką śmierci artystki Sary Hakwins. Jak się pewnie domyślacie, początkowe ślady stopniowo będą prowadzić w kolejne odmęty szaleństwa.

W grze rozwiążemy wiele zagadek, jednak twórcy przestrzegają przed zbytnią ciekawością przy eksploracji istot mroku. Będziemy musieli zachować zdrowe zmysły, bowiem zachowanie balansu będzie niejednokrotnie decydowało o naszej poczytalności. Twórcy obiecują także rozbudowane elementy RPG, o czym świadczy odwzorowanie świata gry na podstawie podręczników wydawnictwa Chaosium.

cal of cthulhu

Gra pojawi się równolegle na PC, PS4 i XOne 30 października. Polskim wydawcą został CDP.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...