bitwa_blizniakow

„Dragon Age II” – wersja demonstracyjna już 22 lutego

2 minuty czytania

Historia dema „Dragon Age II” przypomina scenariusz boliwijskiej telenoweli, a jej finał jest przewidywalny niczym ten z polskich komedii romantycznych. Otóż…

dragon age 2

Najpierw BioWella stanowczo zaprzecza, że zdradziła swojego Manuela i absolutnie nie miała żadnych planów, aby pójść z kim innym w miłosne tany. Kochanek początkowo wierzy, lecz kilka tygodni później cała alejka huczy od plotek na temat jej flirtów i intymnych uniesień z Adriano, osiedlowym sklepikarzem sieci GameStop. Dowody tego są aż nazbyt widoczne, BioWella stara się ukazać absurdalność tych faktów, ale ziarno niepewności zostało już dawno zasiane.

Kiedy następuje eskalacja konfliktu i dumny Manuel powoli odwraca się od swego obiektu uniesień, nie mogąc uwierzyć, że przewodnicząca kółka różańcowego zmieniła się nagle w zwykłą „dupodajkę”, do akcji wkracza David – długoletni przyjaciel rodziny. Stwierdza on, że żaden fakt zdrady „nie został nigdy potwierdzony” i „są to spekulacje, niezależne od źródła”, a w związku z tym należy czekać „na oficjalne oświadczenie” policji w „faktyczne istnienie” zdrady.

Gdy związek ma się już ku końcowi, zaczynają padać pewne mity, a domek z kart powoli się zawala, próg domu przekracza długo oczekiwany gość – funkcjonariusz Priestly, który wychodzi z prostego założenia, że nie ma co drążyć dalej sprawy i najlepiej, aby para stworzyła „trójkącik”, marzenie każdego z mężczyzn. Co robi Manuel? Oczywiście, ochoczo zgadza się na ten pomysł i całuje po rękach swoją żonę, zapominając, że jeszcze niedawno kłamała mu w żywe oczy i oddała się obcemu facetowi, a nie wiernemu mężowi, któremu zawdzięcza niemal wszystko.

Takie to pokręcone życie, w tej kanadyjskiej głuszy, ale cóż poradzić?

hayders razor, dragon age 2

Demo zadebiutuje już 22 lutego na platformach PC, Xbox 360 i PS3. Wersja ta przybliży nam perypetie Hawke, które mają miejsce w prologu oraz pozwoli nam zwiedzić kawałek legendarnego miasta Kirkwall. Gracz będzie miał możliwość wybrania spośród trzech podstawowych klas postaci (wojownik, mag, łotrzyk), a także przeżyć spotkanie z seksowną Isabelą. Po zakończeniu gry otrzymamy, nie zgadniecie, kolejny bonusowy przedmiot! „Hayder's Razor” to starożytne krasnoludzkie ostrze, które zwiększa umiejętności bojowe bohatera, a także jego poziom zdrowia oraz many.

Komentarze

0
·
Zapewne ściągnę i zagram Z czystej ciekawości, by sprawdzić, czy udane są te zmiany w porównaniu do jedynki.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...