dziki_lad

Materiał z EA Showcase – Hawke, sprechen sie deutsch?

2 minuty czytania

dragon age 2

Jest już po północy, więc spokojnie można założyć, że to idealna pora na pewien amatorski filmik produkcji niemieckiej. Będzie niegrzecznie, ostro i pieprznie, a wszystko to zostanie doprawione charakterystycznym germańskim akcentem dwóch podnieconych oraz rozpalonych aktorek!

Jeżeli w tym momencie pomyśleliście – „Oj... ten łobuz Tokar znów podaje namiary na partyzancki gameplay Dragon Age II!”, to mogę wam tylko pogratulować sprytu. Natomiast jeżeli myśleliście o TYCH dziełach zachodniej kinematografii, to wstydźcie się! Jakby nie było tę informację pisze były ministrant oraz praktykujący katolik. Do spowiedzi i dwadzieścia batów za takie grzeszne myśli!

O czym to ja... No tak, „Dragon Age II” – moja ulubiona gra! Redakcji niemieckiego Gamestara udało się przemycić na londyńską imprezę EA Showcase swoją kamerę i nagrać kilka ujęć z nowej prezentacji produkcji. Opuszczamy więc nieciekawe pustkowia i mroczne pomioty, a witamy Wolne Marchie i ich perłę – miasto Kirkwall.

Materiał traktujący o „Dragon Age II” znajduje się w szóstej minucie filmu. Lojalnie jednak uprzedzam, że kamerzystę zatrudnili chyba na zasadzie łapanki w jednym ze schronisk Monaru. Facet zamiast filmować nowy i smaczny materiał, pozostawiając komentarz w tle, skupił się na reporterkach. Zrozumiałbym, gdyby to były jakieś top-modelki w topless, które skutecznie odciągają uwagę, ale tak... cóż, ponoć po dwóch piwach świat staje się o 33% piękniejszy, więc przed obejrzeniem sprawdźcie czy Wasza lodówka jest pełna. Gotowi? No to jazda!

Po pierwsze – miasto Kirkwall. Te jest oczywiście na pierwszy rzut oka ładne i spełnia rolę ożywczej bryzy po nudnych pustkowiach, ale mam jedno „ale”. Nie uważacie, że trochę tam pusto i zbyt sterylnie? Gdzie są gapie, rzeczy wskazujące na bytność ludzi, bród, lokalna fauna? Mam szczerą nadzieje, że to tylko jakaś wersja alfa i później to poprawią, bo cóż – jest biednie.

Po drugie – hektolitry krwi, czyli jak runął kolejny mit. Pojawiały się głosy, że ogromna ilość posoki w pierwszych filmikach jest spowodowana „przerysowaną narracją” i w wypadku „bardziej rzeczywistej” wersji historii o Hawke, brutalność będzie mniejsza. Ja tam nadal widzę kubły krwi i latające członki.

Nieistotne jednak, bo wciąż czekam na tą mityczną wersję na komputery osobiste, bo robi się coraz zabawniej.

Komentarze

0
·
Pokaleczyłeś moje uszy...
0
·
Ja niestety z coraz to nowszym newsem o DAII jestem coraz bardziej rozczarowany... niestety;/
Najlepiej byłoby gdyby Kanadyjczycy na PC zrobiliby normalną kontynuację świetnego RPG nie robiąc z niego Action Slashera bo na pewno nie brak im funduszy a uderzanie pod rynek Amerykanski i wypinanie czterech liter do fanów gier rpg bioWare by tylko zarobić to jest to bardzo smutne i czarno widze przyszłość gier RPG...

Tak marudze marrudze i tak i tak zagram, ominąć tej gry nie ominę, ale tak sobie marudząc zwiekszam szansę na pozytywne zaskoczenie, gdy gra juz wyjdzie. A jak narazie marudzmy;p

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...