wow_malfurion

„Dragon May Cry”, czyli pierwszy gameplay „Dragon Age II”

Tak Panie i Panowie, stało się to na co od długiego czasu czekaliśmy. Do sieci trafił pierwszy filmik prosto z rozgrywki z „Dragon Age II”. Jakość tego dzieła może nie poraża, bo krótka prezentacja została nagrana zwykłą kamerą, aczkolwiek nie zmniejsza to smakowitości i nie obniża wysokiej temperatury tego materiału. Gameplay prezentuje nam krótką cut scenkę oraz nowy system walki. Weźcie głęboki oddech i zasiądźcie w pierwszym rzędzie, aby mieć dobry widok na to, jak upada jeden z ostatnich bastionów hardcorowych cRPG.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Jak możecie zaobserwować taktyczny system walki już nie istnieje, a zastąpił go jego tępy i przaśny braciszek rodem z „rąbaniny” czystej krwi. Wyrzućcie więc swoje mózgi przez okno i trenujcie mięśnie palców, bo czeka je niemała przeprawa. Jeżeli zaś chodzi o posokę to przeżyłem lekki szok i padł chyba nowy rekord w gatunku. Myślałem, że „Fallout 3” z jego systemem „V.A.T.S.” i co chwila eksplodującymi członkami, podniósł do granic możliwości poprzeczkę absurdu i niesmaku, a tutaj taki pasztet! Jak widać BioWare udało się pobić to osiągnięcie i wyśrubować je do takich limitów… że po prostu nie wiem jak to skomentować. Zastanawia mnie już tylko co oni w tej Kanadzie ćpają? Podobno metamfetamina wraca do łask.

Pomijam już ten groteskowy miecz dwuręczny. Mniejszego się nie dało? Ktoś tam chyba leczy sobie kompleksy. Seria „Baldur's Gate” przewraca się w grobie.

Komentarze

0
·
O rzesz, co za siekanka... I'm dissapoint...
0
·
Tak, BG przewraca się w grobie. Ogólnie, coraz więcej gier strasznie się upraszcza, by były efektowne, ale nie ciekawe... np. przez ten zręcznościowy system walki. O ile w Wiedźminie dwójce, to mi nie przeszkadza (Geralt to Geralt - największy mutant-rębajło, jakiego świat widział, on wręcz powinien tak walczyć), to Hawke nie powinien mieć takiej możliwości, nawet jeśli ktoś mu zagrozi, że obetnie mu jaja(zaraz, z tego co widać, Hawke to kobieta...). Straszny minus dla mnie. Nie tknę tej gry ręką, ani nogą, nawet, jeśliby obiecywali złote góry.
0
Gość_Niezabudka* ·
Fajnie że to babka …ale dlaczego mam wrażenie że ona jest na planecie małp…gdzie pomioty ???
0
·
WoW ale siekana, stare dobre X-blade Coś taka mało cRpgowy ten gameplay, ale jest zbyt krótki aby ocenić ten system walki.
0
·
o_O DA2 to będzie slasher?! Jak to wygląda! To nie może być prawda...
0
·
Jakoś grafika wydaje mi się gorsza od DA. Może to spowodowane wersją Xbox.
0
·
Ale żeś Tokar pocisnął... przez Ciebie nie dostaniemy egzemplarza do recenzji...

Zasiadałem do tego z nadzieją. Nadzieja umiera ostatnia...
0
·
No dobra. Najpierw przeczytałem komentarz Tokara. Pierwszy narzekacz GE mnie nie zawiódł, więc wszystko, co przeczytałem podzieliłem na 4. Ha, nie tak źle, pomyślałem. A potem obejrzałem filmik.

...

Tokar, jak zawsze czytając Twoje newsy mam wrażenie wszechogarniającej beznadziei, to tym razem jest ona poparta namacalnym dowodem. Oficjalnie ogłaszam tydzień szarości i dystopii.
0
·
Korzystając z okazji... Nie igraj ze śmiercią... dołącz do Gameexe! Będziesz pisać kolorowe newsy...
0
·
Gdyby nie informacja że to Dragon Age 2 to stawiałbym na Diablo... ktoś jeszcze pamięta potworki z dopiskiem ''Zaklęty Ogień''? Chyba wszystkie tam na to cierpią.
Może zachowają na tyle przyzwoitości że nie będą tego reklamować jako spadkobiercy BG? (jak dla mnie mniej schematyczną od DA fabułę miał już Icewind Dale).
Szkoda, naprawdę szkoda... wygląda na to że zamiast wziąć sobie do serca rady fanów gatunku DA2 używa sukcesu pierwszej części i legendy o ''kontynuacji'' by się sprzedać.
Smutne ale... kto się tego nie spodziewał? ME2 oberwał tak samo (no może mniej).
0
Gość_Filmor* ·
Ło masakra...nie grałem w "jedynke" bo dopiero wymieniam kompa na nią i planowałem też dwójkę, ale...chyba poczekam na diablo III w takim razie bo podejrzewam, że w tej klasie gier będzie dużo lepsze...
0
·
szkoda, wszystko sie wali. teraz niestety, ludzie nie maja szacunku do "starszych" i do "zmarlych" z branzy komputerowej. Prawdziwe RPG zdycha w oczach. Teraz to troche jak w muzyce. Wyskoczy taki J.B. i ludzie sraja sie z kasy, a prawdziwa muza ginie w tloku tego shitu. Tak samo powoli gry.
0
·
Gary Gygax się w grobie przewraca...
0
·
Btw. To Tokarro podmień wideo, bo zostało usunięte
0
·
Widzę, że Diablo III będzie miało silną konkurencję. A z Baldursami ta gra ma tyle wspólnego, co usługa X-Box Live z Saperem.
A te małpy, to co to jest? Gumowe worki na krew?
Rany, co za badziew. Nie myślałem, że ta seria się stoczy, zanim się rozwinie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...