Koniec Domu Akcyjnego już jutro

1 minuta czytania

Blizzard przypomina, że już jutro nastąpi zamknięcie Domu Akcyjnego w Diablo III. Po tej dacie odzyskanie przedmiotów i złota będzie niemożliwe.

diablo 3

Już jutro nastąpi ostateczne wymazanie Domu Akcyjnego z menu gry. Tym sposobem Blizzard rozprawi się ze spuścizną nieudanego i mocno krytykowanego rozwiązania. Chociaż możliwość zamieszczania nowych aukcji została zawieszona już 18 marca tego roku, to jednak tylko do jutra można odzyskać uprzednio wystawione i zakupione przedmioty. Po 24 czerwca pozostawione łupy przepadną definitywnie.

Dla osób, które dopiero teraz postanowiły zainteresować się swoimi aukcjami, Blizzard przygotował oficjalny FAQ. Dom Aukcyjny niech spoczywa w pokoju i nigdy nie wraca.

Komentarze

0
·
Cóż tu powiedzieć... W sumie przez czas potrzebny Blizzardowi na zrozumienie i naprawienie błędu Niebiosa zdążyły upaść, ludzkość zginąć i zostać odratowana, a Czarny Kamień Dusz poszedł w drzazgi. To dopiero spory odcinek na fabularnej osi czasu
0
·
Aczkolwiek wciąż jednak mały ułamek w czasie, którego Blizzardzi potrzebują do stworzenia kolejnych części czegokolwiek.

To był jeden z powodów, dla którego od D3 trzymałem się daleko z daleka. Powiedzcie mi - czy zamknięcie domu aukcyjnego oznacza, że cały ustandaryzowany handel (czyli taki, który nie wymaga zewnętrznych serwisów i ustaleń "na gębę") między graczami przestaje funkcjonować, czy tylko jego część mająca związek z prawdziwymi pieniążkami?
0
·
Myślę, że po załączeniu tej premii do przedmiotów na stałe taki handel nie do końca ma sens. Co prawda na 70 lvl leci legendarek mniej, ale po moim powrocie koło 50 lvl pod drugim kamykiem z rzędu leżał pierścień ze złotą nazwą.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...