dziki_lad

"Diablo III" – trochę liczb na kilka dni przed premierą

1 minuta czytania

Kilka ostatnich dni jest okresem zmagań nie tylko dla maturzystów, ale również graczy, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują premiery "Diablo III". Mark Morhaime, szef firmy Blizzard, ujawnił, że gra pobiła rekord przedpremierowych zamówień na dzieła tej firmy. Konkretnych liczb nie podano, ale do sumy wliczone zostały również egzemplarze nabyte w ramach rocznego abonamentu do "World of Warcraft". Słowem przypomnienia: ci, którzy zdecydowali się na kolejny rok zmagań w światach Azeroth i Draenor, otrzymają za darmo pełną wersję "Diablo III".

diablo 3

Ujawniono również, że w beta-testach wzięło udział około 2 milionów graczy, a nocna premiera gry odbędzie się w ponad 8000 tysiącach sklepów na całym świecie.

Kolejnym rekordem tej produkcji pochwalił się Jay Wilson, szef zespołu pracującego nad "Diablo III". Stwierdził on, że gra ma rekordową liczbę ścieżek dialogowych spośród innych tytułów wyprodukowanych przez amerykańskiego producenta i wydawcę. W jednym z wywiadów powiedział:

"W pewnym momencie rozmawialiśmy ze znanym aktorem, który miał podkładać głos jednej z głównych postaci. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się go nie zatrudniać, ponieważ liczba linijek tekstu dla jego kwestii dialogowych wynosiła około 25 tysięcy. Koszt jednej sesji byłby do zaakceptowania, ale ich liczba okazała się po prostu oszałamiająca."

Na koniec Blizzard ogłosił, że osoby, które brały udział w beta-testach, otrzymają unikalny emblemat. Zaś na oficjalnej stronie tytułu gracze mogą tworzyć Znaki Odwagi.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...